Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gladprivatus jedyny polski prywatny serwer gladiatusa


Carrioneater

wyprawy  

176 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chciecie aby by? limit wypraw/dzie? czy bez limitu

    • limit/dzien (podaj w komentarzu ile/dzien)
    • bez limitu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Primo, stawianie serwerów tego typu jest nie legalne, poprostu kopiujesz gre, posiadasz jej orginalną grafikę. A autor Gladiatus'a raczej Ci nie pozwolił abyś robił kopie jego gry :>

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Handlarza nie ma, ale będzie do 14:15 oczekujemy wszędzie handlarz przychodzi zbrojki nam da i niech ten niedźwiedź już w majty sra

Opublikowano

Ja pierdole co za idiota na oficjalne forum gry wstawia Priva gry......... Idiota...

Opublikowano

to se pogralismy dobrze ze chociaz juz hadlarz byl ;D

 

tyle zapowiedzi bylo ;D a tu ciach server nawet 24h nie mial

 

jest cos na to pod paragrafem podrubek

 

lepiej sie zapytaj

 

ale watpie jakbys juz na nim zarobil to tak

Opublikowano

nie mogą mnie osądzić bo nic nie ma już usunąłem to z serwera xaa...

a więc nie mają żadnych dowodów a i tylko mogli się o grafę doczepić bo skrypty nie są ich....

szukam grafika do teamu ....

Opublikowano

Carrion jak będziesz jeszcze robił serva to najlepiej podawaj stronke zaufanym osobom z forum zamiast całemu, bo zawsze znajdzie się dzieciak który zacznie wstawiać na inne forum.

Opublikowano

Jakby sprawa trafiła do sądu ( w co wątpię ) najwyższa kara dla ciebie to będzie grzywna. A jeśli jesteś niepełnoletni to zapłacą rodzice.

Opublikowano

no oczywiste daj go na policje albo sie zamknij

 

tu ludzie beda grac i tak i tak

 

juz po 14 a hanldarza nie ma

 

JESSTTTT

 

Wyobraź sobie że koleś pisze gre bitymi godzinami, żeby sobie zarobić, a tu nagle koleś bierze jego gre i stawia na swoim hostingu... Nie wku*wił byś się? Tak napiszę do XAA.PL o tym, bo prosili żeby nie stawiać gry bo zżerają dużo ich zasobów. Sam mam swój hosting i wiem jak to jest..

 

 

 

Aby być w 100% czysty, to zmienić 80% kodu, całą grafikę. Wtedy nikt Ci nie naskoczy :>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...