Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gladprivatus jedyny polski prywatny serwer gladiatusa


Carrioneater

wyprawy  

176 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chciecie aby by? limit wypraw/dzie? czy bez limitu

    • limit/dzien (podaj w komentarzu ile/dzien)
    • bez limitu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

UWAGA !!

handlarz będzie gotowy jutro rano ponieważ wgrywam nowe przedmioty....

oraz prosze o nazwy i obrazki z potworów z gladiatusa pl np. z portu piratów itd. bo nie mam dalszych tylko te 4 pierwsze...

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Top nie działa prawidłowo.. Po 2 lvle..

 

Lides 1

11/10

 

Po za tym grafika mocno podupada w porównaniu do zagranicznych privów [niemieckiego przykładowo]

Po za tym praca także nie za ciekawy skrypt.. podobnie zresztą brak handlarzy/gildii itd

 

Zacząłeś nad tym pracować 13 kwietnia.. a jest 5 lipiec.

Mogłeś wziąć się za to porządnie

Opublikowano

Lides ja wbiłem 2 lv i to w pełni normalnie tak samo jak alter ego (gra pod nickiem antagonista) a to niemieckie to nie jest priw tylko przyspieszony swiat!!!!!!!!!!!!!!!!

Niegdyś loordofdeath :) Po dożywotnim banie i drobnej przerwie powracam :)

Jestem dzieckiem i najczęściej zamiast przecinków i kropek stosuję emotikony :) Wiem o tym i dobrze mi z tym.

Opublikowano

nom przydaloby sie przyspieszyc do 1 min nie wiecej

Niegdyś loordofdeath :) Po dożywotnim banie i drobnej przerwie powracam :)

Jestem dzieckiem i najczęściej zamiast przecinków i kropek stosuję emotikony :) Wiem o tym i dobrze mi z tym.

Opublikowano

tak ale na niemieckim nie musisz chyba tyle czekac

 

costy 20sec max bo to bez sensu by bylo

 

priv musi byc privem

 

po co ankiete robiles ??

Opublikowano

czekam z niecierpliwością.

 

PS: trochę przez noc mnie ścigli, ale topka i tak będzie

 

PS2: weź Carrio daj dla vipa 30 sek, bo w innym razie większość nie będzie zainteresowana zakupem, no bo co innego może on dawać?

Niegdyś loordofdeath :) Po dożywotnim banie i drobnej przerwie powracam :)

Jestem dzieckiem i najczęściej zamiast przecinków i kropek stosuję emotikony :) Wiem o tym i dobrze mi z tym.

Opublikowano

Th0e

Niegdyś loordofdeath :) Po dożywotnim banie i drobnej przerwie powracam :)

Jestem dzieckiem i najczęściej zamiast przecinków i kropek stosuję emotikony :) Wiem o tym i dobrze mi z tym.

Opublikowano

dzabar do której wczoraj w nocy siedziałeś?

Niegdyś loordofdeath :) Po dożywotnim banie i drobnej przerwie powracam :)

Jestem dzieckiem i najczęściej zamiast przecinków i kropek stosuję emotikony :) Wiem o tym i dobrze mi z tym.

Opublikowano

mam nadzieję że w opcji dla vipa czas czekania będzie skrócony dwukrotnie

Niegdyś loordofdeath :) Po dożywotnim banie i drobnej przerwie powracam :)

Jestem dzieckiem i najczęściej zamiast przecinków i kropek stosuję emotikony :) Wiem o tym i dobrze mi z tym.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...