Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gladprivatus jedyny polski prywatny serwer gladiatusa


Carrioneater

wyprawy  

176 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chciecie aby by? limit wypraw/dzie? czy bez limitu

    • limit/dzien (podaj w komentarzu ile/dzien)
    • bez limitu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

No nareszcie , ale mógłbyś podać SS , bo my nadal nie wiemy czy to nie fake ...

 

 

 

EDIT :

A jakie raty w końcu będą ??

A , i o której godzinie start .

Jak jutro wystartuje , to masz 25h i 59minut

Opublikowano

ok SS może dam jutro, godzina startu nie podam bo nie wiem do końca w który dzień podałem że 1-3 ale dokładnie nie podaję

 

jaki polecacie hosting ??

EDIT

raty hm. powiem tak będzie o wiele szybszy od tego na plu

Opublikowano

Raty ratami. Ja mam kilka pytań :3

* Wyprawy będą w koncu ograniczone - ilość/dzień, czy bez ograniczeń ?

* O ile przyspieszony bedzie czas, jeśli w ogóle będzie ?

* Ile będzie kosztował Centurion ?

* Jaka to będzie wersja Gladiatusa ?

* Wprowadziłeś jakieś nowości - itemki, wyprawy, potwory, bosyy, inne obrazki, cokolwiek ?

* Masz jakąś stronkę / blog na której na bierząco komentujesz to co robisz z serwerem czy takich informacji udzielasz tylko tutaj ?

* Będzie beta, a po niej reset kont ?

 

No, to chyba na tyle, czekam na otwarcie i mam nadzieje że nasz nie robisz w .. konia :3 Z FARTEM!

Opublikowano

@x2 up, nie lepiej byłoby wprowadzić wyprawy co 2-3 min z limitem do 24-40 wypraw dziennie? Albo 40-50 wypraw dziennie bez ograniczeń czasowych tzn. możesz robić jedną po drugiej od razu. I oczywiście również na screeny czekam.

0a720b9768a9a34c182d98b.png
Opublikowano

Psycho0198, bez przesady, tak mało ?

Może tak:

odstępy co 2 min - 100 punktów wypraw, dla Centuriona - odstępy 1 min - 200 punktów wypraw

odstępy co 10 min ( żeby zrównoważyć to że można tak szybko na wyprawy chodzic ) - atak kogoś na arenie, dla Centuriona - odstępy 5 min.

 

Carrioneater, czasy przyspieszony tak jak na niemieckim provintz 201 czy normalnie ?

Opublikowano

Napisał start 3 lipca około 19-20

a start serwera bedzie tak okolo godziny 19 lub 20 3 lipca

 

Napisał start 3 lipca około 19-20

 

a start serwera bedzie tak okolo godziny 19 lub 20 3 lipca

Opublikowano

Witam przepraszam za to że wczoraj nie wstawiłem ss ale nie mogłem wejść na kompa.. bo nie było mnie w domu...

oczywiście ss zaraz dam edytuje tego posta...

Opublikowano

A jak będzie bez limitu wypraw to zrób jakiś Captcha co np 10 minut , bo jak już wyżej mówił , dzieci sobie bota postawią. Lub jakiś test liczenia czy coś np te 1+7 żeby obliczyć , coś anty-bot ;D.

Opublikowano

UWAGA !!

Planowany start 5 lipca godzina 18-20

wczoraj miał być lecz była burza i nie mogłem wysłać plików na hosta...

przepraszam za utrudnienia

to NIE jest żaden fake !!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...