Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co kupić, wybrać za daną kwotę uridium?


YOKYO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

- statek: golec, spearhead(czy jak to sie tam pisze)
- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 1 lf4, 36 lf3, 5 lf2, full bo2,all dodatki, wszystko na 1lvl
- formacje dronów:  serce, romb, 8 irys 
- stan wrót: zetki robie z pall :))
- profil pilota: 24PP i jakies 170cdd/295 (narazie wiecej nie chce)
- PET: 15 lvl kamyk 3, combo naprawiajacy 3, naprawczy peta 1, zbieranie sur 3,  handlowy 3, zbieracz boxow 3, 10 slotow na laserki , 2 na bo2, 3 sloty na mech, protokoly 0
- designy na statek oraz do dronów: 1 havo(robie z zetek teraz full havo),wszystkie do golca poza profidesign
- ilość hal high-tech: 1hala na precyzje rakiet

- ilość uridium do wydania: po prostu powiedzcie na co mam zbierac :)

  • Odpowiedzi 827
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

- statek: golec, spearhead(czy jak to sie tam pisze)

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 1 lf4, 36 lf3, 5 lf2, full bo2,all dodatki, wszystko na 1lvl

- formacje dronów:  serce, romb, 8 irys 

- stan wrót: zetki robie z pall :))

- profil pilota: 24PP i jakies 170cdd/295 (narazie wiecej nie chce)

- PET: 15 lvl kamyk 3, combo naprawiajacy 3, naprawczy peta 1, zbieranie sur 3,  handlowy 3, zbieracz boxow 3, 10 slotow na laserki , 2 na bo2, 3 sloty na mech, protokoly 0

- designy na statek oraz do dronów: 1 havo(robie z zetek teraz full havo),wszystkie do golca poza profidesign

- ilość hal high-tech: 1hala na precyzje rakiet

- ilość uridium do wydania: po prostu powiedzcie na co mam zbierac :)

Jak najbardziej rób dalej zety, pp, później full lf-4 i herc ;) 

Opublikowano

Ale najpierw PP czy ładowac wszystko w klucze i nwm tak do 16 lf4 dobic??

PP jak na razie stoi na dobrym poziomie, zresztą z zet masz CDD, rób lf-4 

Opublikowano

Witam. Mialem 100k uri i przedwczoraj byl event wiec wydalem na klucze. Teraz mam 50k uri i kompletnie nie wiem co z nimi zrobic. Posiadam: Starą FE + 3 havo + 1 LF4 + 13 PP i jedno PP w zapasie (brak sepro). Pet 10lvl (mechanizmy kamikadze, zbieracz boxow i zbieracz surowcow wszystko 3lvl). Posiadam rownierz premium i licencje na palla via. Na co wydac te 50k uri?  :)

VPS: ON

 

 

Więcej na PW.

Opublikowano

 

Witam. Mialem 100k uri i przedwczoraj byl event wiec wydalem na klucze. Teraz mam 50k uri i kompletnie nie wiem co z nimi zrobic. Posiadam: Starą FE + 3 havo + 1 LF4 + 13 PP i jedno PP w zapasie (brak sepro). Pet 10lvl (mechanizmy kamikadze, zbieracz boxow i zbieracz surowcow wszystko 3lvl). Posiadam rownierz premium i licencje na palla via. Na co wydac te 50k uri?  :)

 

Polecam kupić cdd a za kredyty licytować je na aukcji . W ten sposób szybciej zrobisz profil pilota do minimum 24 pp .

Opublikowano

- statek:Goliath
- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:stara FE 8 irków (5 ulepszonych na 16) 
- formacje dronów:Romb i te za kredki
- stan wrót:-
- profil pilota:8pp
- PET: 8 lvl kamikaze 2 i zbieracz surowców 3
- designy na statek oraz do dronów:1 havok
- ilość hal high-tech:1
- ilość uridium do wydania:Mam 25k ale chciałbym żebyście napisali mi ogólnie co rozwijać na koncie.

Opublikowano

- statek - Leon

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia - 21 lf3 16 bo2 , nie oplaca mi sie chyba tych lf3 kupywac bo to 1-2 dni handel i mam i od czasu za ure kupie ;)

- stan wrót - Latwiejsza od alfy :D - 13/111

- profil pilota - 1 PP

- ilość uridium do wydania - No własnie czekam na odp

 

 

Mi sie zdaje że PP chyba luyb wrota zeta

 

 

( irkow narazie nie full lf3 dobije i irki za 300 mln wygram wieć to jak cos to wiem ) ;)

 

 

Pomocnicze odp wynagrozde " Lubie To ! "

 

To ja polecam pp robić a potem zety . Osobiście na twoim miejscu bym tak zrobił .

Opublikowano

- statek:Goliath

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:stara FE 8 irków (5 ulepszonych na 16) 

- formacje dronów:Romb i te za kredki

- stan wrót:-

- profil pilota:8pp

- PET: 8 lvl kamikaze 2 i zbieracz surowców 3

- designy na statek oraz do dronów:1 havok

- ilość hal high-tech:1

- ilość uridium do wydania:Mam 25k ale chciałbym żebyście napisali mi ogólnie co rozwijać na koncie.

 

 

naprawdę? tylko 8 PP ? chłopie jesteś daleko w tyle z tymi PP.

 

Jak najprędzej rób te PP (rób zety bo z nich wypada 50 CDD)

Opublikowano

-Goliath, Leonov

-full lf3, bo2, generatorów i dodatków 8 irków 1 apis 

-pet lvl 8 mechanizm zbierania 3

-formacja rombu i ćma

-stan wrót: głownie to robię alfbe, bete albo zete

-profil pilota: 17 pp

-2 havoki

-1 hala high-tech

Chce wiedzieć na co wydawać teraz uri w kolejności.

bk3ah.gif
Opublikowano

-Goliath, Leonov

-full lf3, bo2, generatorów i dodatków 8 irków 1 apis 

-pet lvl 8 mechanizm zbierania 3

-formacja rombu i ćma

-stan wrót: głownie to robię alfbe, bete albo zete

-profil pilota: 17 pp

-2 havoki

-1 hala high-tech

Chce wiedzieć na co wydawać teraz uri w kolejności.

Polecam robić pp bo masz mało  . Lataj na palladium zbierać energie do wrót i składaj zety bo z nich masz 50 cdd .

Opublikowano

-Goliath, Leonov

-full lf3, bo2, generatorów i dodatków 8 irków 1 apis 

-pet lvl 8 mechanizm zbierania 3

-formacja rombu i ćma

-stan wrót: głownie to robię alfbe, bete albo zete

-profil pilota: 17 pp

-2 havoki

-1 hala high-tech

Chce wiedzieć na co wydawać teraz uri w kolejności.

Rób pp do 21, przy okazji zetki bo z nich lecą CDD no i Havo. Zbieraj powoli na aegisa. 

Opublikowano

- statek: golec, spearhead(czy jak to sie tam pisze)

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 1 lf4, 36 lf3, 5 lf2, full bo2,all dodatki, wszystko na 1lvl

- formacje dronów:  serce, romb, 8 irys 

- stan wrót: zetki robie z pall :))

- profil pilota: 24PP i jakies 170cdd/295 (narazie wiecej nie chce)

- PET: 15 lvl kamyk 3, combo naprawiajacy 3, naprawczy peta 1, zbieranie sur 3,  handlowy 3, zbieracz boxow 3, 10 slotow na laserki , 2 na bo2, 3 sloty na mech, protokoly 0

- designy na statek oraz do dronów: 1 havo(robie z zetek teraz full havo),wszystkie do golca poza profidesign

- ilość hal high-tech: 1hala na precyzje rakiet

- ilość uridium do wydania: po prostu powiedzcie na co mam zbierac :)

 Ostatni zebrałem 200k uri i nwm czy dozbierac na aegiska czy ladowac w klucze do skrzyne :)) PLS pomocy :))

Opublikowano

 Ostatni zebrałem 200k uri i nwm czy dozbierac na aegiska czy ladowac w klucze do skrzyne :)) PLS pomocy :))

Z aegisem łatwiej Ci będzie bić a co za tym idzie łatwiej zbierać urkę, także bierz karetkę. 

Opublikowano

 Ostatni zebrałem 200k uri i nwm czy dozbierac na aegiska czy ladowac w klucze do skrzyne :)) PLS pomocy :))

Polecam kupić agisa bardzo ci się przyda .

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

- statek:Goliath,Vega (2 hale)
- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:18 LF3, reszta LF2, 6 BO2,  FS, nie ulepszane
- formacje dronów:za kredki, 6 iris, 2 flaxy
- stan wrót:alfa na bazie, beta 47/48, gamma 74/82, hades na bazie (eventowe)
- profil pilota:12, 26/94
- PET:8 lvl,zbieracz sur 3, kamyk 1, zbieracz 1
- designy na statek oraz do dronów: wszystkie za kredki, havok
- ilość hal high-tech:1
- ilość uridium do wydania:30 tyś

 

myślę nad kamykiem 3

Opublikowano

- statek:Goliath,Vega (2 hale)

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:18 LF3, reszta LF2, 6 BO2,  FS, nie ulepszane

- formacje dronów:za kredki, 6 iris, 2 flaxy

- stan wrót:alfa na bazie, beta 47/48, gamma 74/82, hades na bazie (eventowe)

- profil pilota:12, 26/94

- PET:8 lvl,zbieracz sur 3, kamyk 1, zbieracz 1

- designy na statek oraz do dronów: wszystkie za kredki, havok

- ilość hal high-tech:1

- ilość uridium do wydania:30 tyś

 

myślę nad kamykiem 3

jak masz zamiar kupic premke to tak a jak nie to tez bierz tylko ze bys uzywal go tylko na "szalone cubiki" i nie leveluj go...potem mozesz leciec w lowke jak bd mial premke i basta :))

Opublikowano

- statek:Goliath,Vega (2 hale)

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:18 LF3, reszta LF2, 6 BO2,  FS, nie ulepszane

- formacje dronów:za kredki, 6 iris, 2 flaxy

- stan wrót:alfa na bazie, beta 47/48, gamma 74/82, hades na bazie (eventowe)

- profil pilota:12, 26/94

- PET:8 lvl,zbieracz sur 3, kamyk 1, zbieracz 1

- designy na statek oraz do dronów: wszystkie za kredki, havok

- ilość hal high-tech:1

- ilość uridium do wydania:30 tyś

 

myślę nad kamykiem 3

Po co Ci kamyk bez premki ;d? Zadbaj o to abyś dobił Full Elite a nie zajmujesz się kamykami, chyba, że chcesz mieć "pod górkę" 

Opublikowano

- statek:Goliath,Vega (2 hale)

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:18 LF3, reszta LF2, 6 BO2,  FS, nie ulepszane

- formacje dronów:za kredki, 6 iris, 2 flaxy

- stan wrót:alfa na bazie, beta 47/48, gamma 74/82, hades na bazie (eventowe)

- profil pilota:12, 26/94

- PET:8 lvl,zbieracz sur 3, kamyk 1, zbieracz 1

- designy na statek oraz do dronów: wszystkie za kredki, havok

- ilość hal high-tech:1

- ilość uridium do wydania:30 tyś

 

myślę nad kamykiem 3

 

Po c..j ci kamyk jak z tymi oslonkami ledwo go raz puscisz i padniesz...

 

Kupuj LF3 zebys mial 31, licytuj pozostale irysy, i potem kup tyle BO2 zebys mial ich chociaz 15, mozesz je tez licytowac (na wiekszosci serwow po 20-50mln za sztuke mozna wylicytowac spokojnie, na niektorych nawet za 5-10mln, wieczorem oczywiscie... ale pamietaj, zeby stawiac w ostatnie 3-5 sekund, to nikt cie nie przebije

Opublikowano

- statek: goliath, aegis, citadela, spearhead, vega lighting
- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 2x full lf3, 8lf4, 8 irkow na 11 poz, apis 16 poz, 12 czesci do zeusa
- formacje dronów: krab, rab, cma, szewron
- stan wrót: kappa 45 cz, alfa 8, beta 28, gamma 10
- profil pilota: 24 pp grube lasery
- PET: kamyk3, zbieracz3, zbieracz surowcow3, lokalizator3, naprawa peta1
- designy na statek oraz do dronów: diminsher, referee i reszta te normalne, aegis veteran, citadela veteran i elite
- ilość hal high-tech:1
- ilość uridium do wydania: nabuguje sie na falconie

Konto premium

 

Jak myslicie w co dalej inwestowac? Klucze zeby wpadlo wiecej lf4 i czesci do zeusa czy moze ulepszac drony do konca? 

Opublikowano

- statek: goliath, aegis, citadela, spearhead, vega lighting

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 2x full lf3, 8lf4, 8 irkow na 11 poz, apis 16 poz, 12 czesci do zeusa

- formacje dronów: krab, rab, cma, szewron

- stan wrót: kappa 45 cz, alfa 8, beta 28, gamma 10

- profil pilota: 24 pp grube lasery

- PET: kamyk3, zbieracz3, zbieracz surowcow3, lokalizator3, naprawa peta1

- designy na statek oraz do dronów: diminsher, referee i reszta te normalne, aegis veteran, citadela veteran i elite

- ilość hal high-tech:1

- ilość uridium do wydania: nabuguje sie na falconie

Konto premium

 

Jak myslicie w co dalej inwestowac? Klucze zeby wpadlo wiecej lf4 i czesci do zeusa czy moze ulepszac drony do konca? 

Masz havo? Jak nie to rób Zety. Za uri kup klucze i zbieraj na evencie skrzynie, albo właśnie poulepszaj drony do końca.

Opublikowano

- statek: goliath, aegis, citadela, spearhead, vega lighting

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 2x full lf3, 8lf4, 8 irkow na 11 poz, apis 16 poz, 12 czesci do zeusa

- formacje dronów: krab, rab, cma, szewron

- stan wrót: kappa 45 cz, alfa 8, beta 28, gamma 10

- profil pilota: 24 pp grube lasery

- PET: kamyk3, zbieracz3, zbieracz surowcow3, lokalizator3, naprawa peta1

- designy na statek oraz do dronów: diminsher, referee i reszta te normalne, aegis veteran, citadela veteran i elite

- ilość hal high-tech:1

- ilość uridium do wydania: nabuguje sie na falconie

Konto premium

 

Jak myslicie w co dalej inwestowac? Klucze zeby wpadlo wiecej lf4 i czesci do zeusa czy moze ulepszac drony do konca? 

Ja polecam Ci pierw klucze kupowac, zeby Zeusa zlozyc, potem go na 16lvl, i robisz Zety na lf-4  a te lf4 co masz powoli ulepszaj

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...