Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co kupić, wybrać za daną kwotę uridium?


YOKYO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

- statek: Goliath Aegis (2 hale)

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 35LF4 (20 na 16LVL) 8IRIS APIS ZEUS (all 16LVL)

- formacje dronów: Ćma, romb, serce

- stan wrót: ALFA 32/34, GAMMA 67/82, KAPPA 55/120 resztę wrót ma parę częsci

- profil pilota: 37PP

- PET: 15 LVL kamikadze 3 , zbieracz 3, zbieracz surowców 3, troche protokołow

- designy na statek oraz do dronów: wszystkie dla golca z handlu godzinnego i tygodniowego

- ilość hal high-tech: 2

- ilość uridium do wydania: 150k

 

Myślałem na skorpionem i krabem.

polecam tobie skorpiona jest bardzo dobra formacja napewno nie pozalujesz tego zakupu , a krab to jest formacja ktorej bedziesz uzywal bardzo rzadko a z czasem wgl zapomnisz ze taka masz :D skorpion na codzien jest :P

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 827
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

- statek:aegis, goliat, spearhead,
- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:7lf-4, iris 8+apis (ulepszone 5)
- formacje dronów:bariera, serce, szwedron, ćma, romb
- stan wrót: składam zety
- profil pilota:23pp pod alieny
- PET:15 lv 6laserow, Mechanizmy: zbieracz surowców 3, zbieracz 3, lokalizator 3, kamikadze 3, naprawczy pet 3
- designy na statek oraz do dronów: aegis (elite), goliat (z godzinnej), spearhead (elite)
- ilość hal high-tech:1
- ilość uridium do wydania:400k i rosnie

 

w co zainwestowac najlepiej na wiekszy dmg w alieny bo krychy sie juz nudza a pobił bym solo kubiki z x2 bije 10-11k

Opublikowano

- statek:aegis, goliat, spearhead,

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:7lf-4, iris 8+apis (ulepszone 5)

- formacje dronów:bariera, serce, szwedron, ćma, romb

- stan wrót: składam zety

- profil pilota:23pp pod alieny

- PET:15 lv 6laserow, Mechanizmy: zbieracz surowców 3, zbieracz 3, lokalizator 3, kamikadze 3, naprawczy pet 3

- designy na statek oraz do dronów: aegis (elite), goliat (z godzinnej), spearhead (elite)

- ilość hal high-tech:1

- ilość uridium do wydania:400k i rosnie

 

w co zainwestowac najlepiej na wiekszy dmg w alieny bo krychy sie juz nudza a pobił bym solo kubiki z x2 bije 10-11k

.

Może zbieraj havoki :)

Moim zdaniem zainwestuj w zety

Opublikowano

- statek:aegis, goliat, spearhead,

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:7lf-4, iris 8+apis (ulepszone 5)

- formacje dronów:bariera, serce, szwedron, ćma, romb

- stan wrót: składam zety

- profil pilota:23pp pod alieny

- PET:15 lv 6laserow, Mechanizmy: zbieracz surowców 3, zbieracz 3, lokalizator 3, kamikadze 3, naprawczy pet 3

- designy na statek oraz do dronów: aegis (elite), goliat (z godzinnej), spearhead (elite)

- ilość hal high-tech:1

- ilość uridium do wydania:400k i rosnie

 

w co zainwestowac najlepiej na wiekszy dmg w alieny bo krychy sie juz nudza a pobił bym solo kubiki z x2 bije 10-11k

Kubiki dasz rade, ja mam 2 lf4 i fe +apis (chyba na 6-7lvl są drony) i 2 czołgi: po 15 osłon na statku i full lasery, tak bije sab +x2 a na 1 konfe sab+x3. Oczywiście ładuj seprom na laser, rakiety, osłony i możesz kupić bostery dmg i oslo
Opublikowano

statek : goliat

wypo: full lf3 bo2 8 irys

formacje : za kredki

pp: 13

pet 8 zbieracz surowców 3

designy za kredki

hale hi tech 1

ilosc uridium 300k

 

co kupic? do pve i zbierania pallki

i ewentualnie zebym mógł sie obronić przed atakiem

Opublikowano

Statek: golec
wypo: 15lf3 15bo2 2irys
Formacje za kredki
pp 7
pet: brak
desiny za kredki
hele 1
ilość uri 25k
nie wiem czy zbierać dalej czy władować w coś żeby szybciej uri zbierać np pecik albo coś

Opublikowano

Dasass do pve możesz kupić Romba(osobiście preferuje serce), zrobić pp na tajniki polowania, kupić klucze na Zeusa.

 

Renegat dokup 6 irkow do kompletu i 16lf3(ofc za kredki), uri zbieraj na pp bo pet to skarbonka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

- statek: golec
- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 8 irków,31 lf3, ok.15 BO3
- formacje dronów:strzała
- stan wrót: 21/34    25/48    34/82 
- profil pilota:7PP
- PET:brak
- designy na statek oraz do dronów: enforcer
- ilość hal high-tech:1
- ilość uridium do wydania:40 000

Opublikowano

- statek: Leonek
- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 9lf-3, reszta lf2, 8 irysków, 9 osłonek i 7 napędów.
- formacje dronów: brak
- stan wrót: brak
- profil pilota: 3pp
- PET: kamyk 3lvl
- designy na statek oraz do dronów: brak
- ilość hal high-tech: 1
- ilość uridium do wydania: 120k

Opublikowano

- statek: Golec, Aegis, Cytadela, Spearhead (4 hale)
- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 15 lf-4 (10 na 16lvl reszta różnie), 8 irys 1 apis 1 zeus(wszystkie na 16 lvl), duzo oslonek(ulepszonych kilka do 5-7 lvl) i napedow
- formacje dronów: Ćma, romb, serce, krab, szewron
- stan wrót: brak
- profil pilota: 32pp
- PET: kamyk 3lvl 7x protokół radarowy lvl 3, mechanizm handlowy lvl 3, kamikadze, lokalizacji surowcow, zbierania surowcow i zbierac all 3 lvl
- designy na statek oraz do dronów: 10x havoc, Golec(Razer, Saturn, Spectrum) Aegis, cytadela, spearhead- do wszystkich elite oraz veteran 
- ilość hal high-tech: 1
- ilość uridium do wydania: póki co 45k ale zbieram 

Opublikowano

- statek: Golec, Aegis, Cytadela, Spearhead (4 hale)

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 15 lf-4 (10 na 16lvl reszta różnie), 8 irys 1 apis 1 zeus(wszystkie na 16 lvl), duzo oslonek(ulepszonych kilka do 5-7 lvl) i napedow

- formacje dronów: Ćma, romb, serce, krab, szewron

- stan wrót: brak

- profil pilota: 32pp

- PET: kamyk 3lvl 7x protokół radarowy lvl 3, mechanizm handlowy lvl 3, kamikadze, lokalizacji surowcow, zbierania surowcow i zbierac all 3 lvl

- designy na statek oraz do dronów: 10x havoc, Golec(Razer, Saturn, Spectrum) Aegis, cytadela, spearhead- do wszystkich elite oraz veteran 

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: póki co 45k ale zbieram 

Ładuj w profil pilota, bardzo się przydaje. 

­

|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||­

​|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

​|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

​|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

​|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

statek- Goliath

wypo- 33 lf3 17 bo2 8 irkow i pet 6 lv z mech. zbierania i surków i kamyk 1

formacje- wszystkie za kredki

wrota- zlozona beta, alfa 29/34, gamma 71/82, zeta 31/111

profil- 21pp ale nie mam grubych

uridium 450 tys.

mysle nad dobiciem 25 pp i klucze albo same klucze :D

Opublikowano

statek- Goliath

wypo- 33 lf3 17 bo2 8 irkow i pet 6 lv z mech. zbierania i surków i kamyk 1

formacje- wszystkie za kredki

wrota- zlozona beta, alfa 29/34, gamma 71/82, zeta 31/111

profil- 21pp ale nie mam grubych

uridium 450 tys.

mysle nad dobiciem 25 pp i klucze albo same klucze :D

Zakup formacje dronów (serce). Resztę właduj w grube laserky, potem klucze ;)

­

|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||­

​|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

​|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

​|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

​|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

Opublikowano

- statek: Golec (1 hala)
- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 34 lf-3, 8 irys, 34 bo2 nieulepszane, FS
- formacje dronów: brak
- stan wrót: Skonczona alfa,

alfa: 14/34

beta: 46/48

gamma: 61/82

- profil pilota: 7 pp
- PET: kamyk i zbieracz
- designy na statek oraz do dronów: same z aukcji
- ilość hal high-tech: 1
- ilość KREDYTÓW do wydania: 1,1 MLD (1.100.000.000) KREDYTÓW

Opublikowano

- statek: Aegis + Golec
- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: Full LF3 1 LF4 full bo 2 i speed +10
- formacje dronów: Szewron , Krab i X
- stan wrót: Alfa (jedna zrobiona) 17/34 , Beta 7/48 , Gamma 72/82 , Zeta 75/111
- profil pilota: 15 pp
- PET: Lvl 11 zbieracz 2 lvl
- designy na statek oraz do dronów: Drony nic , statek to do golca te co na handlu + Venom
- ilość hal high-tech: 1
- ilość uridium do wydania: zbieram tlk nwm na co :D

 

 

Planuje nad kupnem formacji Romba na alieny :)

Opublikowano

- statek: Aegis + Golec

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: Full LF3 1 LF4 full bo 2 i speed +10

- formacje dronów: Szewron , Krab i X

- stan wrót: Alfa (jedna zrobiona) 17/34 , Beta 7/48 , Gamma 72/82 , Zeta 75/111

- profil pilota: 15 pp

- PET: Lvl 11 zbieracz 2 lvl

- designy na statek oraz do dronów: Drony nic , statek to do golca te co na handlu + Venom

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: zbieram tlk nwm na co :D

 

 

Planuje nad kupnem formacji Romba na alieny :)

 

polecam zrobić więcej pp bedzie łatwiej się grało dobrym pomysłem jest kupienie zbieracza3 do peta romb bardzo dobra formacja z ageisem to dobre połączenie :)

PSlqjGC.png

Opublikowano

- statek: Aegis
- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: Full LF3/17 Bo2/Full Speed
- formacje dronów: Romb
- stan wrót: Alfa zrobiona pare min temu, Beta 9/48, Gamma 79/82, zeta 31/111. Za sobą już mam zete, bete i alfe. 
- profil pilota: 9 PP
- PET: 9 lvl kamikaze 2 i nic poza tym 
- designy na statek oraz do dronów: Do aegisa brak, 1 havoc
- ilość hal high-tech: 1
- ilość uridium do wydania: 30K
- kredyty: 30mln

Opublikowano

Statek - phoenix

Wyposażenie - brak

 

Co mam kupić ?

Nazwa - Λ№ηӰӎЏṩ

Serwer - PL 1

Firma - Mars Mining Operation (MMO)

Poziom - 15

 

Opublikowano

- statek: Liberator :v

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: --

- formacje dronów:---

- stan wrót:--

- profil pilota:--

- PET:--

- designy na statek oraz do dronów:--

- ilość hal high-tech:--

- ilość uridium do wydania:990k

 

ogólnie mam zamiar założyć nowe konto i zakupić 330 k urki podczas MHH, dlatego pytam co kupić na początek żeby łatwiej szło :)

Opublikowano

- statek: Liberator :v

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: --

- formacje dronów:---

- stan wrót:--

- profil pilota:--

- PET:--

- designy na statek oraz do dronów:--

- ilość hal high-tech:--

- ilość uridium do wydania:990k

 

ogólnie mam zamiar założyć nowe konto i zakupić 330 k urki podczas MHH, dlatego pytam co kupić na początek żeby łatwiej szło :)

starej fulki nie opłaca się wsumie robić za uri kup sb lf3 i bo2 generatory napędu statek wylicytuj drony(ewentualnie 4 irki max kup za uri jak ci się nie chce) też zrób trochę pp

PSlqjGC.png

Opublikowano

- statek: Aegis
- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 8 irków, apis (5 irków i apis na 16), stara fe, 3 hale, 3 lf-4
- formacje dronów: serce, romb, ćma, szewron
- stan wrót: beta 27/48, gamma 44/82, do kronosa brakuje: 1 delta, 2 epsiliony, 1 kappa, 4 lambdy
- profil pilota: 24pp
- PET: 15 lvl kamikaze 3, zbieracz surowcow 3, zbieracz skrzynek 2, radarowy 1lvl i 2 lvl.
- designy na statek oraz do dronów: 2 havoki, aegis veteran, spearhead veteran
- ilość hal high-tech: 1
- ilość uridium do wydania: 100.000 uri

Lubie grać a Ty?

XJ9PcNh.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

goliath, 15lvl, posiadam satra elite, 14 PP. Posiadam 100k uridium i nie wiem w co lepiej inwestowac PETA(wgl nie jest rozwniety) , dalej w PP, ulepszyc drony, zbierac apisa?

Opublikowano

goliath, 15lvl, posiadam satra elite, 14 PP. Posiadam 100k uridium i nie wiem w co lepiej inwestowac PETA(wgl nie jest rozwniety) , dalej w PP, ulepszyc drony, zbierac apisa?

 

Ja bym Ci powiedział robić peta na mechanizm zbierania 3 ale najpierw musisz wbić 8 lvl peta :) Potem urka w kilka dni Ci się zwróci na bitkach wystarczy zwykły klikacz który jest tu zademonstrowany https://www.youtube.com/watch?v=wna9PQ2kcXkklika tam gdzie wskażesz :))

Nazwa - Λ№ηӰӎЏṩ

Serwer - PL 1

Firma - Mars Mining Operation (MMO)

Poziom - 15

 

Opublikowano

- statek: golec
- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 25 LF3, 15 B02, FS, 8 irków
- formacje dronów: strzała
- stan wrót: brakuje około 10 części do alfy, do reszty więcej
- profil pilota: 6PP
- PET: brak
- designy na statek oraz do dronów: do golca wszystkie z handlu, dronów żaden
- ilość hal high-tech: 1
- ilość uridium do wydania: 85k

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...