Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BF3] Jak zwiększyć wydajność gry?


Keniger

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak ktoś zainstaluje to do folderu bf (do samego a nie podmieni pliki) :D

Albo gdyserver ma coś takiego jak md5 scan tool (jakieś 5% serverów)

OndteAw.png
  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja się pytam czy jak wgrałem te pliki bo był instalator .exe i wgralem do xxx/xxx/xxx/Battlefield3 to juz wszystko ? tylko teraz odpalic BF'a ? bo nie ma zadnego launchera !

338fef45.png


100 - 200 - 300 - 400 - 500 Jeżeli Ci pomogłem liczę na LIKE :D

Opublikowano

Ja się pytam czy jak wgrałem te pliki bo był instalator .exe i wgralem do xxx/xxx/xxx/Battlefield3 to juz wszystko ? tylko teraz odpalic BF'a ? bo nie ma zadnego launchera !

Tak, to wszystko :P Przynajmniej u mnie. Mogę teraz grać w większej ilości fps płynnie np na kanałach lub Metro :P Jeszcze tylko kupić CQ z Zibą i miodzio *.*


 

Opublikowano

CQC rozdawali za darmo , lub jest jeszcze za darmo.

Po zainstalowaniu tych plików nie zauważyłem żadnej różnicy , suabo nadal(tylko gram na wyspa chark)

338fef45.png


100 - 200 - 300 - 400 - 500 Jeżeli Ci pomogłem liczę na LIKE :D

Opublikowano

Siemano mam pytanie jak i gdzie mam to wypakować chodzi o wydajność c:

...Życie jest jak gra...

...Nie mozesz dac sie wyeliminowac...

-=-POMOGLEM-=-

"Daj Lajka +"

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Hej Mam pytanie pobrałem ten program do zwiększenia FPS'ów

 

Instaluje na domyślnej ścieżce (gdzie nic nie ma/pusty folder) zamykam instalator i nic. 

Tak powinno być to już działa ? 

 

Zainstalowałem również w folderze z BF'em i to samo koniec instalacji i nic

Tak powinno być :D

Opublikowano

Hej Mam pytanie pobrałem ten program do zwiększenia FPS'ów

 

Instaluje na domyślnej ścieżce (gdzie nic nie ma/pusty folder) zamykam instalator i nic.

Tak powinno być to już działa ?

 

Zainstalowałem również w folderze z BF'em i to samo koniec instalacji i nic

Tak powinno być :D ?

Zainstaluj w folderze z bf3 i powinno byc.

NonekPL.png

Opublikowano

Witam ja mam taki problem normalnie mam +/- 30 fps po zainstalowaniu tego czegoś mam +/- 60 tylko jest mały problem dość przeszkadzający w graniu mianowicie coś się dzieje z teksturami np post-454585-0-63130100-1393329588_thumb.jpg głównie dzieje się tak na respie w bazie i gdy patrze na niebo da się to jakoś naprawić nie usuwając tego "programu" ? za pomoc daje like

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Mi to nie pomogło, ale poprostu mam za mały sprzęt: Intel Core 2 Duo T600, 3 GB RAM, ATI MOBILITY RADEON HD 4570

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...