Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BF3] Jak zwiększyć wydajność gry?


Keniger

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie dziala download

Znajdź w googlach. Podałbym Ci bezpośredni ale regulamin zakazuje ;c

Poza tym to już nie działa, nie masz co ściągać

<span style="font-family: lucida sans unicode" ,="" 'lucida="" grande',="" sans-serif'="">Handluję tosterami, mikrofalówkami oraz wodą w proszku.

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

no jak nie działa jak na lepszą grafikę działa i to dobrze , przynajmniej u mnie jest ładniej...

 

Naprawdę mogę dostać dożywotniego bana za to od Pb ?

Opublikowano

Nie o.O ?

Poszła gdzieś plotka na jakimś portalu o tym. Podobno ktoś od EA napisał gdzieś na twitterze, że są bany za to. Obecnie nikt jeszcze takiego nie dostał.

Opublikowano

Panowie. gram już pare ładnych gry z tym fxaa na niemieckich serwerach , nagle coś mnie tknęło i wszedłem na polski serwer i po 3 min gry coś takiego:

http://img839.imageshack.us/img839/4812/73454959.png

zostałęm wyrzucony z serwera podświetlonym na zdjęciu , mam ten serwer po prostu omijać i będzie cacy ?

czy może wszystkie polskie serwery z pb ?

bo na niemieckich nic takiego nie mam...

Opublikowano

A gdzież tam, próbowałem i szlag mnie trafia. Kolory mocno przesadzone a różnicy w fps nie widzę żadnej.

 

ja pieprze jakim cudem taka wydajność normalnie jak na konsoli z nagrywarką za 100000000zl !

jestar121.png
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ej ja mam jakos od 60 do 90 fps i czy mi to coś pomoże czy raczej nie polecacie to użyć ?

To nic nie kosztuje, możesz sprawdzić na własną rękę.

Opublikowano

Dokładnie nikt z nas nie ma jasnowidza w dowodzie :P Jeżeli twoj komputer daje rade to nie ma po co tego instalowac ;__; chyba dla poprawy kolorków

OndteAw.png
Opublikowano

Googlus na pewno mnie za to nie zbanuje? Bo na nowym kompie to polepsza grafe i zwiększa fpsy.

Jeśli chcesz żebym ci zmontował demko wyślij je na pw. Robię to za darmo bo lubie. YOŁ '-'

Opublikowano

w oryginalnej ścieżce jest Program Files (x86)/Origin Games/Battlefield 3 zainstalowalem tak potem zainstalowałem tam gdzie powinno moim zdaniem być i nie działa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...