Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

 

Zależy mi najbardziej na:

- serwer medium z nutka easy.

- lvl nie gra.

- epiki moga byc, ale nie musza. jak juz musza,byc to malo.

- bony max 3k hp w itemie

- pety / wierzchowce obojetnie

- max pol roku aby istnial a najlepiej jak najswiezszy.

 

Dodatkowe Info: podalem tu cechy noxi (noxiamt2) wiec chcialbym aby ten serw byl podobny do niej. Prosze o 3 typy

Nagroda za pomoc: ++

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać pomocy.

 

 

Zalezy mi najbardziej na : hard/medium

Dodatkowe info:

cos podobnego do balanti to priorytet

sporo ludzi

zmianki dodania z mobów

max lvl jak na pl lub 99

może być serwer który dopiero wystartuje

 

nagroda: lajk

Shiro2.net
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

 

 

Zależy mi najbardziej na:

 

- serwer medium z nutka easy.

 

- lvl nie gra.

 

- epiki moga byc, ale nie musza. jak juz musza,byc to malo.

 

- bony max 3k hp w itemie

 

- pety / wierzchowce obojetnie

 

- max pol roku aby istnial a najlepiej jak najswiezszy.

 

 

Dodatkowe Info: podalem tu cechy noxi (noxiamt2) wiec chcialbym aby ten serw byl podobny do niej. Prosze o 3 typy

 

Nagroda za pomoc: ++

Eruris.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

 

Zależy mi najbardziej na:

- serwer medium z nutka easy.

- lvl nie gra.

- epiki moga byc, ale nie musza. jak juz musza,byc to malo.

- bony max 3k hp w itemie

- pety / wierzchowce obojetnie

- max pol roku aby istnial a najlepiej jak najswiezszy.

 

Dodatkowe Info: podalem tu cechy noxi (noxiamt2) wiec chcialbym aby ten serw byl podobny do niej. Prosze o 3 typy

Nagroda za pomoc: ++

Theris.pl

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

 

Zależy mi najbardziej na:

- serwer medium z nutka easy.

- lvl nie gra.

- epiki moga byc, ale nie musza. jak juz musza,byc to malo.

- bony max 3k hp w itemie

- pety / wierzchowce obojetnie

- max pol roku aby istnial a najlepiej jak najswiezszy.

 

Dodatkowe Info: podalem tu cechy noxi (noxiamt2) wiec chcialbym aby ten serw byl podobny do niej. Prosze o 3 typy

Nagroda za pomoc: ++

http://www.mpcforum.pl/topic/1047601-furoxmt2-dedyk-medium/

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: serwer max pol roku latwiejszy medium lub easy +400 graczy brak 6/7 ogarnieta administracja

Dodatkowe Info:odpada ethana,dreikon i nathiss

Nagroda za pomoc: like

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: nowy serwer easy gdzie graja ludzie max lvl 250 dobrze rozbudowany i zeby mozna bylo dlugo na nim pograc


Dodatkowe Info: Najlepiej serwery z tego roku bo na starszych gralem

Nagroda za pomoc: like

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: server medium, malo wymyślonych broni. może być dużo oldschool'u tylko zeby było co robić metki dt wo i nie wiadomo jak sie z tym meczyc. Server mógł vy być jak najmłodszy ale dużo ludzi żeby grało łatwo ze skilami na P
Dodatkowe Info: dużo ludzi, duzo metków i dodatków (dt, ww itp)
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: server medium, malo wymyślonych broni. może być dużo oldschool'u tylko zeby było co robić metki dt wo i nie wiadomo jak sie z tym meczyc. Server mógł vy być jak najmłodszy ale dużo ludzi żeby grało łatwo ze skilami na P

Dodatkowe Info: dużo ludzi, duzo metków i dodatków (dt, ww itp)

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

http://www.mpcforum.pl/topic/1054354-nathiss-dedyk-medium/

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Jak najwięcej graczy
Dodatkowe Info: Ma być easy i nieprzekombinowany
Nagroda za pomoc: Like

TrollololololololololooO!

Opublikowano

up@

 

 

PanodraMt2

DragonMt2

DiamondMt2

EliteMt2

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jak najwięcej graczy

Dodatkowe Info: Ma być easy i nieprzekombinowany

Nagroda za pomoc: Like

virtualmt2 , może ci się spodoba :)

xxx

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jak najwięcej graczy

Dodatkowe Info: Ma być easy i nieprzekombinowany

Nagroda za pomoc: Like

Glador s1

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jak najwięcej graczy

Dodatkowe Info: Ma być easy i nieprzekombinowany

Nagroda za pomoc: Like

Noxia

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Mało epików, mało ulepszaczy, maxymalne bony, niedawny start

Dodatkowe Info: lubie no lific ;d

Nagroda za pomoc: lajk

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Mało epików, mało ulepszaczy, maxymalne bony, niedawny start

Dodatkowe Info: lubie no lific ;d

Nagroda za pomoc: lajk

nathiss (lecz bony nie wchodza maxem

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Mało epików, mało ulepszaczy, maxymalne bony, niedawny start i server ktory napewno szybko nie padnie
Dodatkowe Info: Najlepiej easy medium. Tylko nie servery z ktorych epiki robi sie z broni 75
Nagroda za pomoc: lajki

1386175744-U112610.png
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać;! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium, ewentualnie z nutką Easy. Nie przekombinowany, stabilny, świeży.
Dodatkowe Info: Najlepiej taki który ma dopiero ruszyć.
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Mało epików, mało ulepszaczy, maxymalne bony, niedawny start i server ktory napewno szybko nie padnie

Dodatkowe Info: Najlepiej easy medium. Tylko nie servery z ktorych epiki robi sie z broni 75

Nagroda za pomoc: lajki

Dreikon ; )

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać;! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium, ewentualnie z nutką Easy. Nie przekombinowany, stabilny, świeży.

Dodatkowe Info: Najlepiej taki który ma dopiero ruszyć.

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Cavis.pl

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Easy/Medium ale nie Pandora Dragon i nie Diamond
Dodatkowe Info:Fajny Drop w miare fajnie z Kasą . Stalki i trutki w shopach nie obowiązkowo .
Nagroda za pomoc:Lajk>? !:D

                                                Pomogłem ?!.. Daj "Lajka"..Ciebie to nic nie kosztuje..a Mnie to Motywuje ;]...
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...