Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemności, nie za trudnej.

Dodatkowe Info:

Mam zamiar grać bez ISa oraz Allegro, chce wyciągnąć najczystszą przyjemność z gry - Lecz czy mi się opłaca?

Jeżeli jest, to jaki serwer, jakie królestwo? Jaka postać w ogóle

Nagroda za pomoc: Lajk?

Polecam ci tego pirva server medium jak dla mnie max lvl 120

Link : http://nervil.pl/

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy
Dodatkowe Info:Jakiś dobry hard...Dużo graczy,dobra atmosfera...Oprócz Ravii i Balmory

Nagroda za pomoc: Lajki

Opublikowano

@Up

Tiveria nadal trzyma poziom,graczy jest niemało,i jest stablina.

Nie mogę zacytować postu wyżej,ponieważ zniknął mi ten pasek...

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Tym Aby był to serwer Easy/PVP Ale nie ma to być Hamachi i Zagraniczny ma byc PL. i Nie stworzony pod is. i ma być łatwy Exp i łatwo eq zrobić.
Dodatkowe Info:Max lvl najlepiej 150 ale może być więcej.
Nagroda za pomoc:Like i 5gwiazdek w profku.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Tym Aby był to serwer easy/medium z przyjemnym expem, paroma stówkami graczy, koło 300-500, dosyć nowy - to ważne !

Dodatkowe Info: max lvl 180-250, sporo epików, ale nie siedemset, balans musi być. + brak 6/7 na klasy.

Nagroda za pomoc: lajki.

https://www.youtube.com/watch?v=cTGQrA5HHIU

 

        ^ król ^

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Tym Aby był to serwer Easy/PVP Ale nie ma to być Hamachi i Zagraniczny ma byc PL. i Nie stworzony pod is. i ma być łatwy Exp i łatwo eq zrobić.

Dodatkowe Info:Max lvl najlepiej 150 ale może być więcej.

Nagroda za pomoc:Like i 5gwiazdek w profku.

Aline2

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Tym Aby był to serwer easy/medium z przyjemnym expem, paroma stówkami graczy, koło 300-500, dosyć nowy - to ważne !

Dodatkowe Info: max lvl 180-250, sporo epików, ale nie siedemset, balans musi być. + brak 6/7 na klasy.

Nagroda za pomoc: lajki.

Aline2

tumblr_o19rjjpQB21udwsc5o3_540.gif


.icon_eq.gif

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Tym Aby był to serwer easy/medium z przyjemnym expem, paroma stówkami graczy, koło 300-500, dosyć nowy - to ważne !

Dodatkowe Info: max lvl 180-250, sporo epików, ale nie siedemset, balans musi być. + brak 6/7 na klasy.

Nagroda za pomoc: lajki.

 

 

Calipso

805491408806070489277.png


Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/color][/i][/b]łatwo robionych bonach,mało noobów chodzących i zabijających słabszych, hard-medium
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/color][/i][/b] graczy powinno być około 500, jakieś dobre i proste questy
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/color][/i][/b]like dzienny limit
[/center]

784091427630431250239.png
:D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Astium z lepszym dropem.
Dodatkowe Info: Gram na Astiumie, bardzo fajny server, podoba mi się dużo rzeczy, ale drop już nie. Spaliłem sporo FMS, a jak poszedłem na drop różnymi postaciami na różnych levelach, czy to IMHA, czy to Besty to od wczoraj nic nie poleciało.. Szukam serwera takiego jak Astium, ale z właśnie troszkę większym dropem. Żeby sporo ludu grało. Żeby nie każdy miał już max lvl, żeby móc się jakoś wybić. Żeby nie trzeba było pakować w IS'a. Ogarnięta administracja. Żeby nie było nawalone jakichś nowych epików w kolorach tęczy. Taki fajny, miły i przyjazny serwer ; )
Nagroda za pomoc: nie wiem co się daje teraz na forum. - czy tam + ..

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!

Dodatkowe Info:

 

Szukam serwera gdzie:

-easy/medium

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [i wchodzą maksymalne]

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

-serwer PL !

 

Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

I NIE PODAWAĆ MI SERWÓW GDZIE NIE WCHODZĄ MAX BONY!!! BO I TAK NIE ZAJRZĘ NA TAKI SERWER.. JEŚLI PODACIE MI KTÓRYKOLWIEK SERWER KTÓRY NIE SPEŁNIA TEGO WARUNKU TO TYLKO ŚWIADCZY O TYM NA JAKIM POZIOMIE ROZWOJU JESTEŚCIE I JAKI JEST WASZ POZIOM INTELIGENCJI CZYLI POZIOM 2 LETNIEGO DZIECKA!!! CHOCIAŻ NIE BO DZIECKO PRĘDZEJ ZROZUMIE NIŻ TAKA OSOBA..!!!

Manessa.pl

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Tym Aby był to serwer Easy/PVP Ale nie ma to być Hamachi i Zagraniczny ma byc PL. i Nie stworzony pod is. i ma być łatwy Exp i łatwo eq zrobić.

Dodatkowe Info:Max lvl najlepiej 150 ale może być więcej.

Nagroda za pomoc:Like i 5gwiazdek w profku.

Manessa.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Astium z lepszym dropem.

Dodatkowe Info: Gram na Astiumie, bardzo fajny server, podoba mi się dużo rzeczy, ale drop już nie. Spaliłem sporo FMS, a jak poszedłem na drop różnymi postaciami na różnych levelach, czy to IMHA, czy to Besty to od wczoraj nic nie poleciało.. Szukam serwera takiego jak Astium, ale z właśnie troszkę większym dropem. Żeby sporo ludu grało. Żeby nie każdy miał już max lvl, żeby móc się jakoś wybić. Żeby nie trzeba było pakować w IS'a. Ogarnięta administracja. Żeby nie było nawalone jakichś nowych epików w kolorach tęczy. Taki fajny, miły i przyjazny serwer ; )

Nagroda za pomoc: nie wiem co się daje teraz na forum. - czy tam + ..

Revential.pl

Aktualnie jest chyba przerwa techniczna, która ma na celu wyeliminowanie bugów, więc serwer będzie włączony o 12:00 ale mimo to bardzo polecam.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 99 max 120lvl skille nie najłatwiejsze lecz nie za trudne ( żęby rady i egzo były w sklepie ale ku np dropione )

Dodatkowe Info: pasowało by mi żeby ulepszacze bardzo często dropiły i żeby np łatwo dostępne były perły

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

"Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy
Dodatkowe Info:Jakiś dobry hard...Dużo graczy,dobra atmosfera...Oprócz Ravii i Balmory

Nagroda za pomoc: Lajki"





Revential ;)



Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Tym Aby był to serwer easy/medium z przyjemnym expem, paroma stówkami graczy, koło 300-500, dosyć nowy - to ważne !

Dodatkowe Info: max lvl 180-250, sporo epików, ale nie siedemset, balans musi być. + brak 6/7 na klasy.

Nagroda za pomoc: lajki.


Polecam Ci serv który wyjdzie jutro o godzinie 18 o nazwie Fallence.pl, obejrzyj prezentacje w zapowiedziach ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Łatwym expie oraz dosyć nwym easy/medium
Dodatkowe Info: Gralem na Aline2, imetin, Calipso, Glador/DivineWorld, Linaresmt2, Bassilia,Nextmt2. Tych serwerów nie wymieniać.
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwym expie oraz dosyć nwym easy/medium

Dodatkowe Info: Gralem na Aline2, imetin, Calipso, Glador/DivineWorld, Linaresmt2, Bassilia,Nextmt2. Tych serwerów nie wymieniać.

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

Polecam server Manessa ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: duża ilość epików, max lvl 250+(jeżeli się da), nowe mapki,szybko exp,dużo nowości, server pvp
Dodatkowe Info: miła atmosfera i ulepszacze tylko na epiki
Nagroda za pomoc: + / 5* w profilu.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy
Dodatkowe Info: Chce zeby przy wybieraniu skilli dostawalo sie odrazu na P
Nagroda za pomoc: Lajki

mca.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwym expie max poziom 250 szybka kasa nowe ulepszacze zbroje bronie ogółem dużo nowości
Dodatkowe Info: Grałem na xenoxmt2 linares imetin itd
Nagroda za pomoc: Lajki

235761444056892195480.gif

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: Łatwym expie max poziom 250 szybka kasa nowe ulepszacze zbroje bronie ogółem dużo nowości

Dodatkowe Info: Grałem na xenoxmt2 linares imetin itd

Nagroda za pomoc: Lajki

 

Virtual,Glador

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Serverze podobnym do pandory
Dodatkowe Info: lecące sztaby 2.5.10 kk Hw epickie eq Grałem na : Elitem2 pandoramt2 dragonmt2
Nagroda za pomoc: Lubie to ! oraz 5 w profilu ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serverze podobnym do Aline2
Dodatkowe Info: Eq u handlarzy zale truta itp ... łatwe ulepszanie
Nagroda za pomoc: Lubie to**

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serverze podobnym do Aline2

Dodatkowe Info: Eq u handlarzy zale truta itp ... łatwe ulepszanie

Nagroda za pomoc: Lubie to**

 

Polecam Ci DivineWorld, albo GladoR

 

Truty, stalki, bronie na 65 u handlarzy, ulepszacze łatwo dropią, nie są drogie.

1.png


Kliknij w sygnaturę aby przejść do Prezentacji !

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/color][/i][/b]Zeby to byl Serwer Hard
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/color][/i][/b]Zeby byl dopiero przed startem w dniu tym Co to napisalem
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/color][/i][/b]Like +5 w Profiluu
[/center]

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/color][/i][/b]Zeby to byl Serwer Hard

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/color][/i][/b]Zeby byl dopiero przed startem w dniu tym Co to napisalem

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/color][/i][/b]Like +5 w Profiluu

[/center]

Zapraszam na Concordie. Link do prezki w sygnie

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...