Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy / medium

Dodatkowe Info: Łatwy exp i drop yang, ogarnięta administracja, kolczyki z defem i atakiem (to najbardziej)

Nagroda za pomoc: LIKE

dragonmt2 diamondmt2

93988298266825447943.png

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer godny Administracji, czyli serwer na którym administracja ma dobrą opinie od graczy grających na jej serwerze ;)

Dodatkowe info: Stabilny, nie XenoxMt2, GondorMt2, Extreme s2, Diamond, DragonMt2, VirtualMt2, Glador s1,s2, divine world s2 i inne starsze co nie wymieniłem ;) nowy roczny lub miesięczny :)

Nagrodę za Pomoc: Like i 5 :D

 

P.s. serwer z lubianą administracją :)

i24453_fullcolor.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer godny Administracji, czyli serwer na którym administracja ma dobrą opinie od graczy grających na jej serwerze ;)

Dodatkowe info: Stabilny, nie XenoxMt2, GondorMt2, Extreme s2, Diamond, DragonMt2, VirtualMt2, Glador s1,s2, divine world s2 i inne starsze co nie wymieniłem ;) nowy roczny lub miesięczny :)

Nagrodę za Pomoc: Like i 5 :D

 

P.s. serwer z lubianą administracją :)

Guerra-world najlepszy serwer na świecie z administracją godną polecenia.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy / medium

Dodatkowe Info: Łatwy exp i drop yang, ogarnięta administracja, kolczyki z defem i atakiem (to najbardziej)

Nagroda za pomoc: LIKE

Guerra-world polecam z całego serca.

1376329988-U387138.png

 

W razie kontaktu pisz gg:47980253

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Serwer Medium

osób 500+

serwer który nie istnieje dłużej niż 3 miesiące

serwer gdzie odbywają się różne EVENTY.

______________________________________________________________________________________________________________

Dodatkowe Info: Bez Bon 6/7 , brak 6 skila ,

hp w itemach max 3k

system ulepszeń nie za duży z 1 itema max 3 inne ,

w miare łatwo zdobywać ulepszacze

bonusy wchodzą max

LVL około 150

nie za dużo "nowości" typu pety itp

malo bugów

serwer na którym miło spędze swój wolny czas

serwer stabilny bez cofek i ciągłych przerw :)

Nagroda za pomoc: Laik i like profil <3

Odpada Draconis

Pomogłem ?


Jebnij


+


Chyba się nie boisz ? ;>


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer godny Administracji, czyli serwer na którym administracja ma dobrą opinie od graczy grających na jej serwerze ;)

Dodatkowe info: Stabilny, nie XenoxMt2, GondorMt2, Extreme s2, Diamond, DragonMt2, VirtualMt2, Glador s1,s2, divine world s2 i inne starsze co nie wymieniłem ;) nowy roczny lub miesięczny :)

Nagrodę za Pomoc: Like i 5 :D

 

P.s. serwer z lubianą administracją :)

ravia.eu

93988298266825447943.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Medium

osób 500+

serwer który nie istnieje dłużej niż 3 miesiące

serwer gdzie odbywają się różne EVENTY.

______________________________________________________________________________________________________________

Dodatkowe Info: Bez Bon 6/7 , brak 6 skila ,

hp w itemach max 3k

system ulepszeń nie za duży z 1 itema max 3 inne ,

w miare łatwo zdobywać ulepszacze

bonusy wchodzą max

LVL około 150

nie za dużo "nowości" typu pety itp

malo bugów

serwer na którym miło spędze swój wolny czas

serwer stabilny bez cofek i ciągłych przerw :)

Nagroda za pomoc: Laik i like profil <3

Odpada Draconis

guerra-world

1376329988-U387138.png

 

W razie kontaktu pisz gg:47980253

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!

Dodatkowe Info:


Szukam serwera gdzie:

 

-easy/medium

 

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

 

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

 

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

 

-serwer PL !


Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

I NIE PODAWAĆ MI SERWÓW GDZIE NIE WCHODZĄ MAX BONY!!! BO I TAK NIE ZAJRZĘ NA TAKI SERWER.. JEŚLI PODACIE MI KTÓRYKOLWIEK SERWER KTÓRY NIE SPEŁNIA TEGO WARUNKU TO TYLKO ŚWIADCZY O TYM NA JAKIM POZIOMIE ROZWOJU JESTEŚCIE I JAKI JEST WASZ POZIOM INTELIGENCJI CZYLI POZIOM 2 LETNIEGO DZIECKA!!! CHOCIAŻ NIE BO DZIECKO PRĘDZEJ ZROZUMIE NIŻ TAKA OSOBA..!!!

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!

Dodatkowe Info:

 

 

Szukam serwera gdzie:

 

-easy/medium

 

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

 

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

 

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

 

-serwer PL !

 

 

Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

I NIE PODAWAĆ MI SERWÓW GDZIE NIE WCHODZĄ MAX BONY!!! BO I TAK NIE ZAJRZĘ NA TAKI SERWER.. JEŚLI PODACIE MI KTÓRYKOLWIEK SERWER KTÓRY NIE SPEŁNIA TEGO WARUNKU TO TYLKO ŚWIADCZY O TYM NA JAKIM POZIOMIE ROZWOJU JESTEŚCIE I JAKI JEST WASZ POZIOM INTELIGENCJI CZYLI POZIOM 2 LETNIEGO DZIECKA!!! CHOCIAŻ NIE BO DZIECKO PRĘDZEJ ZROZUMIE NIŻ TAKA OSOBA..!!!

ravia.eu

93988298266825447943.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy / medium

Dodatkowe Info: Łatwy exp i drop yang, ogarnięta administracja, kolczyki z defem i atakiem (to najbardziej)

Nagroda za pomoc: LIKE

 

DeroX.pl

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!

Dodatkowe Info:

 

 

Szukam serwera gdzie:

 

-easy/medium

 

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

 

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

 

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

 

-serwer PL !

 

 

Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

I NIE PODAWAĆ MI SERWÓW GDZIE NIE WCHODZĄ MAX BONY!!! BO I TAK NIE ZAJRZĘ NA TAKI SERWER.. JEŚLI PODACIE MI KTÓRYKOLWIEK SERWER KTÓRY NIE SPEŁNIA TEGO WARUNKU TO TYLKO ŚWIADCZY O TYM NA JAKIM POZIOMIE ROZWOJU JESTEŚCIE I JAKI JEST WASZ POZIOM INTELIGENCJI CZYLI POZIOM 2 LETNIEGO DZIECKA!!! CHOCIAŻ NIE BO DZIECKO PRĘDZEJ ZROZUMIE NIŻ TAKA OSOBA..!!!

 

DeroX.pl

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer godny Administracji, czyli serwer na którym administracja ma dobrą opinie od graczy grających na jej serwerze ;)

Dodatkowe info: Stabilny, nie XenoxMt2, GondorMt2, Extreme s2, Diamond, DragonMt2, VirtualMt2, Glador s1,s2, divine world s2 i inne starsze co nie wymieniłem ;) nowy roczny lub miesięczny :)

Nagrodę za Pomoc: Like i 5 :D

 

P.s. serwer z lubianą administracją :)

 

Derox.pl ;)

qolJA1e.png

Opublikowano

guerra-world

Client nie działa połowie osób i jest zasyfiony a gm wkręca że to pliki serwera i avast traktuje je jako wirus ;) NIE POLECAM. coś innego :)

Pomogłem ?


Jebnij


+


Chyba się nie boisz ? ;>


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: easy\ medium i żeby było mim 500 graczy dziennie

Dodatkowe Info: chce mieć 6/7 bon i żeby dużo kasy leciało i żeby musiało skile sam robić ale ku ma byc u instruktorów.

i było

mało epików max 4 -5 i bronie też samo i max lvl 250.

Nagroda za Pomoc : like na profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: easy\ medium i żeby było mim 500 graczy dziennie

Dodatkowe Info: chce mieć 6/7 bon i żeby dużo kasy leciało i żeby musiało skile sam robić ale ku ma byc u instruktorów.

i było

mało epików max 4 -5 i bronie też samo i max lvl 250.

Nagroda za Pomoc : like na profilu

Ethana

tumblr_o19rjjpQB21udwsc5o3_540.gif


.icon_eq.gif

Opublikowano

nie chce ethany bede gral na balmorze

To było sie zdecydowac zanim napisałeś ze szukasz easy .. Szukasz easy, masz Ethane 250 max, chcesz balmorke, leć kupić bryłki u FuBu.

 

Ja osobiscie polecam GladoR'a , do którego będe wracać(180 lvl w tydzień bez zadnych isow i pomocy graczy xD)

1385975953-U914647.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!





Zależy mi najbardziej na:SERWER TAKI
JAK METINOLOGIA TZN. ULEPY U HANDLARZY ZA YANGI ŁATWIUTKI EXP DUŻO
NOWYCH EPICKÓW STALKI,BIZU 54 I BRONIE NA 65 U HANDLARZY PROSZE O TAKI
SERWER NIE INNY!







Nagroda za pomoc: Lajki





Grałem na :





CamerionMT2





Pandora





Diamond





FunMT2




ProMt2


 

Virtualmt2

XenoXmt2

Byłem,jestem,będe BEŁCHATÓW!!!

Jestem tak dobry w spaniu,że robie to z zamkniętymi oczami!!

Ludzie mają dziwną tendencje do oddychania. . .

mca.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na:SERWER TAKI

JAK METINOLOGIA TZN. ULEPY U HANDLARZY ZA YANGI ŁATWIUTKI EXP DUŻO

NOWYCH EPICKÓW STALKI,BIZU 54 I BRONIE NA 65 U HANDLARZY PROSZE O TAKI

SERWER NIE INNY!

 

 

 

 

 

 

Nagroda za pomoc: Lajki

 

 

Grałem na :

 

 

CamerionMT2

 

Pandora

 

 

Diamond

 

 

 

FunMT2

 

 

ProMt2

 

Virtualmt2

 

XenoXmt2

Aline2.pl

tumblr_o19rjjpQB21udwsc5o3_540.gif


.icon_eq.gif

Opublikowano

To było sie zdecydowac zanim napisałeś ze szukasz easy .. Szukasz easy, masz Ethane 250 max, chcesz balmorke, leć kupić bryłki u FuBu.

 

Ja osobiscie polecam GladoR'a , do którego będe wracać(180 lvl w tydzień bez zadnych isow i pomocy graczy xD)

s2 czy s1?

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: sporo osób, mało epików, medium/hard
Dodatkowe Info: szukam serwera w stylu tiverii, max lvl do 120, pelerynki u handlarki, dodania i zmianki również, koń na start
Nagroda za pomoc: like i ocena

etnt.jpg

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: sporo osób, mało epików, medium/hard

Dodatkowe Info: szukam serwera w stylu tiverii, max lvl do 120, pelerynki u handlarki, dodania i zmianki również, koń na start

Nagroda za pomoc: like i ocena

 

 

nervil

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Bardzo Stabilnym/Długo stojącym serwerze.
Dodatkowe Info: Coś w rodzaju Pandory/Elite/Dragona/Virtual
Nagroda za pomoc: +

74f31dbf1675f.jpg

 

Opublikowano

chcialbym sie dowiedziec na jakim privie oplaca sie jeszcze grac, chodzi
mi o duza ilosc osob + jakies szanse w grze (nie same max lvl i perfekt
eq), jest taki serwer na dzien dzisiejszy lub startuje cos legendarnego?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Bardzo Stabilnym/Długo stojącym serwerze.

Dodatkowe Info: Coś w rodzaju Pandory/Elite/Dragona

Nagroda za pomoc: +

 

Virtual

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Bardzo Stabilnym/Długo stojącym serwerze.

Dodatkowe Info: Coś w rodzaju Pandory/Elite/Dragona/Virtual

Nagroda za pomoc: +

74f31dbf1675f.jpg

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...