Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:by na serwerze bardzo szybko wbic max lv oraz bardzo duzo kasy nie serwer PVP

Dodatkowe Info: Bonyarrow-10x10.png

Nagrodaarrow-10x10.png za pomoc: +

 

Senthia.pl, Dreikon

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer medium albo easy, ma być dość nowy, dużo ludzi, niezbyt męcząca gra.

Dodatkowe Info: Nie ma być tych kosmicznych 3623523 broni z 215136 dmg.

Nagroda za pomoc: Like

Helium2, Invoria

Opublikowano

Szukam już serwera dobry rok i nie znalazłem, który speniałby poniższe warunki. POMOŻECIE?

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!
Dodatkowe Info:


Szukam serwera gdzie:

-easy/medium

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

-serwer PL !

-może być zapowiedź

Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać, pomocy!
Zależy mi najbardziej na: wyłącznie jak największej ilości osób
Dodatkowe Info: grałem na PL'u chętnie bym wrócił, jednak zależy mi na faktycznej ilości osób grającej a nie oszukanej jak, np. server Pandora, gdy jest off a licznik z graczami wciąż rośnie
Nagroda za pomoc: Lajk

oudcdy.jpg

/

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać, pomocy!

Zależy mi najbardziej na: wyłącznie jak największej ilości osób

Dodatkowe Info: grałem na PL'u chętnie bym wrócił, jednak zależy mi na faktycznej ilości osób grającej a nie oszukanej jak, np. server Pandora, gdy jest off a licznik z graczami wciąż rośnie

Nagroda za pomoc: Lajk

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać, pomocy! Dużym Expie

Zależy mi najbardziej na: tak żeby było 10000 expa

Nagroda za pomoc: 3 Like

Argentus, Glador s1/s2

je0o.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać, pomocy! Dużym Expie

Zależy mi najbardziej na: tak żeby było 10000 expa

Nagroda za pomoc: 3 Like

10 tysięcy to raczej żaden serwer nie ma, ale co do tematu - divine world s2.

1391996830-U1049271.jpg


 


strach się bać

Opublikowano

Szukam już serwera ok 2 lat i nie znalazłem, który spełniałby poniższe warunki. POMOŻECIE?

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wartości zawsze wchodzą maksymalne, is nie rządzi!
Dodatkowe Info:


Szukam serwera gdzie:

-easy/medium

-bony 1-5 wartości zawsze wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

-serwer PL !

-może być zapowiedź

Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: globalu , proszę o podanie serweta gdzie opłaca się zaczynać i gra sporo osob

Dodatkowe Info:Zaczynam od zera prosiłbym o podnie mi gdzie na danym levelu zarobić na porządne eq

Nagroda za pomoc:

5+++

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: globalu , proszę o podanie serweta gdzie opłaca się zaczynać i gra sporo osob

Dodatkowe Info:Zaczynam od zera prosiłbym o podnie mi gdzie na danym levelu zarobić na porządne eq

Nagroda za pomoc:

5+++

Negros,

Wbijasz 35lvl bodym robisz bojowca i bijesz metki w m2 ;)

je0o.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: globalu , proszę o podanie serweta gdzie opłaca się zaczynać i gra sporo osob

Dodatkowe Info:Zaczynam od zera prosiłbym o podnie mi gdzie na danym levelu zarobić na porządne eq

Nagroda za pomoc:

5+++rszych se

Polecam każdy z 5 serwerów lecz ja bym zaczął na tych starszych serwach ,ponieważ szybciej sie można dorobić.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Aby Serwer Był Hard I Posiadał AutoPatchera Którego Pobiore Ze Strony
Dodatkowe Info:Max 99/105 Lv NIE PL!
Nagroda za pomoc:Lajki i 5 Na Profilu :)

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Aby Serwer Był Hard I Posiadał AutoPatchera Którego Pobiore Ze Strony

Dodatkowe Info:Max 99/105 Lv NIE PL!

Nagroda za pomoc:Lajki i 5 Na Profilu :)

 

Ravia, Concordia, Ravena, Mortis

je0o.png

Opublikowano

Szukam serwera w podobie XenoxMT2

Wie ktoś co sie stało z DragonMT2?

ArgentusMT2 , stworzony na plikach xenoxa lecz ma nowe sety eq na 252 i 253lvl :)

je0o.png

Opublikowano

Szukam już serwera ok 2 lat i nie znalazłem, który spełniałby poniższe warunki. POMOŻECIE?

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wartości zawsze wchodzą maksymalne, is nie rządzi!
Dodatkowe Info:


Szukam serwera gdzie:

-easy/medium

-bony 1-5 wartości zawsze wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

-serwer PL !

-może być zapowiedź

Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

Opublikowano

Szukam serwa bardzo łatwego.Xenox,Virtual,Pandora,Elite,Argentus odpada juz tam osiągnołem co miałem osiągnąć.Na Xenox pograł bym dłużej ale administracja ma wyjebke na serw.I zastanawiam sie czy wbijac na Gondor ale to tez pewnie ich serw takze tez odpada.Chodzi mi o serw co nie ma tak zjebanych mapek typu:v1 v2 v3 v4 v5 v6 v7 v8 v9 v10 v11 Musi byc dużo mapek co 30lvl.Na Ethane opłaca się wbijać?

 

 

BONY MAJĄ WBIJAĆ MAX.

erfgreg.png

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze medium/hard , miłej administracji

Dodatkowe Info: serwer z skrzynkami ucznia/eksperta jak na hardach :)

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

:)

Opublikowano

Szukam serwa bardzo łatwego.Xenox,Virtual,Pandora,Elite,Argentus odpada juz tam osiągnołem co miałem osiągnąć.Na Xenox pograł bym dłużej ale administracja ma wyjebke na serw.I zastanawiam sie czy wbijac na Gondor ale to tez pewnie ich serw takze tez odpada.Chodzi mi o serw co nie ma tak zjebanych mapek typu:v1 v2 v3 v4 v5 v6 v7 v8 v9 v10 v11 Musi byc dużo mapek co 30lvl.Na Ethane opłaca się wbijać?

 

 

BONY MAJĄ WBIJAĆ MAX.

Glador s1/2, Divineworld

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze medium/hard , miłej administracji
Dodatkowe Info: serwer z skrzynkami ucznia/eksperta jak na hardach :)
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

Dreikon, Invoria

je0o.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: EASY / PVP
Dodatkowe Info: CHCIAŁBYM, ABY SERWER MIAŁ TAKIE KRYTERIA:
- MAX 250 LVL
- FAJNY I ROZIWNIĘTY SYSTEM ULEPSZEŃ ( WIĘCEJ NIŻ 5 ZBROI I BRONI )
- 100% SZANSY NA ULEPSZENIE ( NIENAWIDZĘ KIEDY DROPIE GODZINAMI ITEMY I KASE A POTEM MI JARA, TO TYLKO STRATA CZASU )
- ŁATWY EXP I FAJNY DROP
- W MIARĘ DUŻO LUDZI
- W 6/7 BONIE BEZ SILNY I ODP NA KLASY
- WYRÓWNANE SIŁY KLAS ( NIE CHCE ŻEBY NP. BM WYMIATAŁ LUB DAGGER, WOLE ŻEBY SIŁY BYŁY RÓWNE )
- DUŻO MAP I SŁABE MOBY ( TO NIE JEST KONIECZNE ALE LEPIEJ ŻEBY BYŁO )
- BYŁBYM BARDZO ZADOWOLONY JAK BYŚCIE MOGLI WRZUCIĆ LINK DO PREZENTACJI PROPONOWANEGO SERWERA
Nagroda za pomoc: LIKE + 5 GWIAZDEK W PROFILU :)

 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: EASY / PVP
Dodatkowe Info: CHCIAŁBYM, ABY SERWER MIAŁ TAKIE KRYTERIA:
- MAX 250 LVL
- FAJNY I ROZIWNIĘTY SYSTEM ULEPSZEŃ ( WIĘCEJ NIŻ 5 ZBROI I BRONI )
- 100% SZANSY NA ULEPSZENIE ( NIENAWIDZĘ KIEDY DROPIE GODZINAMI ITEMY I KASE A POTEM MI JARA, TO TYLKO STRATA CZASU )
- ŁATWY EXP I FAJNY DROP
- W MIARĘ DUŻO LUDZI
- W 6/7 BONIE BEZ SILNY I ODP NA KLASY
- WYRÓWNANE SIŁY KLAS ( NIE CHCE ŻEBY NP. BM WYMIATAŁ LUB DAGGER, WOLE ŻEBY SIŁY BYŁY RÓWNE )
- DUŻO MAP I SŁABE MOBY ( TO NIE JEST KONIECZNE ALE LEPIEJ ŻEBY BYŁO )
- BYŁBYM BARDZO ZADOWOLONY JAK BYŚCIE MOGLI WRZUCIĆ LINK DO PREZENTACJI PROPONOWANEGO SERWERA
Nagroda za pomoc: LIKE + 5 GWIAZDEK W PROFILU :)

 

 

Argentus

http://www.mpcforum.pl/topic/1024750-argentuspl-dedyk-easy/

Glador s1

http://www.mpcforum.pl/topic/643580-glador-s1-dedyk-easy/

je0o.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...