Skocz do zawartości

[Dedyk][EP1]LCGenericName01

golun

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 402
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
SP : x0 ( Wszystkie skille darmowe! )

No ładny server ale to co różni LC od innych gier usunęliście po co ?

Mój komputer:

CPU: I7 6700K, Płyta: MSI Z170A GAMING PRO CARBON , GPUMSI  GeForce GTX 1080 GAMING 8 GB  GDDR5x , PSU: SilentiumPC Supremo M2 GOLD  550W,

SSD: GOODRAM Iridium Pro 240GB, HDD: Seagate 2 TB  , Obudowa:: Sharkoon DG7000-G RAM:  2x Corsair Vengeance  LED DDR4  16 GB  3200 Mhz  CL16 Red 

Totalne gówno po co robić taki serwer z expem 200 jak to wcale sensu nie ma grać na takim czymś 0 satysfakcji że do czegoś się dojdzie.

Serwer dedyk z takimi ratami 0 przyszłości 2 tygodnie i serwera nie ma bo ciekawe skąd GA weźmie kase na serwer a dedyk trochę kosztuje ..

ponieważ musisz iść do dyni która jest obok statuty i ona Ci daje questa masz co bierzesz oddajesz i masz seta ale totalne lagi tam są ..

Wiem ale gra mnie wciągnęła i mi się edytować nie chciało, Serwer super lagów nie ma. Autor zapomniał dodać że skillbooki też nie są potrzebne . :D

a12cd1fa72f4efee9e9c6c4b105d8e65.jpg

Totalne gówno po co robić taki serwer z expem 200 jak to wcale sensu nie ma grać na takim czymś 0 satysfakcji że do czegoś się dojdzie.

Serwer dedyk z takimi ratami 0 przyszłości 2 tygodnie i serwera nie ma bo ciekawe skąd GA weźmie kase na serwer a dedyk trochę kosztuje ..

Popieram wchodzisz i masz alll is w npc cóż to za gra kupisz koksu trochę i masz max lvl

Mój komputer:

CPU: I7 6700K, Płyta: MSI Z170A GAMING PRO CARBON , GPUMSI  GeForce GTX 1080 GAMING 8 GB  GDDR5x , PSU: SilentiumPC Supremo M2 GOLD  550W,

SSD: GOODRAM Iridium Pro 240GB, HDD: Seagate 2 TB  , Obudowa:: Sharkoon DG7000-G RAM:  2x Corsair Vengeance  LED DDR4  16 GB  3200 Mhz  CL16 Red 

Ja wam powiem co to jest za server dla nobów którzy nie dają rady na innych i dla nich liczy się tylko lvl a nie prawdziwe LC

Mój komputer:

Tytanozz może masz trochę racji jest dla tych co nawet na destiny nie dają rady , ale jest fun czysty , pvp jest z kim robić a nie że jesteś noobkiem 165 wsród lasu200-setek ;)

21bn1va.jpg

I see the children in the rain like the parade before the pain
I see the love, I see the hate, I see this world that we can make

Ale na 777 zrób taka postać 165 zeby położyć 175 bez problemu to jest prawdziwe PVP a nie jakieś casty nie casty 100% i kupa IS na sobie

Mój komputer:

NIe moge wejsc na serwer. wina moich plikow czy serwer padl?

nie padł , prawdopodobnie coś robią na serwie :)

@ jednak nic nie robią , po prostu serwery zapełnione są i nie można się dostać

21bn1va.jpg

I see the children in the rain like the parade before the pain
I see the love, I see the hate, I see this world that we can make

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Dedyk][EP1]LCGenericName01   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...