Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Sander9678

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema . szukam 4 osób do frakcji Dsy na serwerze tekkit .

uHcRr.png

AlhXT.png

 

Podania proszę pisać na PW lub GG [ jest w profilu]

 

Nadal aktualne !

s4ElBud.png
  • Odpowiedzi 691
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukam osoby/osób do wspólnej gry w Minecraft. (Być może poźniej let's play)

Najlepiej aby były one w przedziale wiekowym 14-16 i posiadały sprawny mikrofon wraz z komunikatorem skype.

 

Zainteresowane osoby prosiłbym o kontakt :

Skype : sequel016

 

Zapraszam !

Opublikowano

Heja!

Szukam jakąś osobe lub grupe osób (maksymalnie 5) z którymi bede mógł zagrąc sobie czysty survival nie mam serwera .

Na wersji Minecraft 1.2.5 Full lub niżej. Dlaczego? Mój komputer jest zbyt słaby do grania na wyższych wersjach a singleplayer mnie zaczyna denerwować (straciłem już 3 save). Osoby z którymi gram powinny być ogarnięte w Minecrafta bez kradzieży i grifu. Myśle też że dobrym pomysłem bedzie granie na tych samych texturach. Oferuje soartex fanver 64x64 Faithfull 32x32 lub John Smith 32x32. Gram w Minecrafta od wersji Beta 1.7.3. Skype mam ale nie podam bo nie. Nie mam orginalnej wersji gry

Oferuję :

Kompana do gry

Mam 14 lat

Ogranięcie

Przystosowanie się do warunków

 

ZAPRASZAM!

(PISAC NA PW)

Opublikowano

Witam SZUKAMY DO WSPOLNEGO GRANIA ok. 5-10 osob... na zbudowanie wielkiego miasta oczywiscie na tekkicie

 

WYmagania:

wiek: 16+

posiadanie mikrofonu i ts3

dobre ogarniecie tekkita

 

IP podam po wejsciu na ts3: IP: mcrpg.pl

KONTAKT:
gg:33770533                                                                                Pomagam przy serwerach mc/ robię swoje.
skype:milten22pl

Opublikowano

Nie wiem czemu, ale gdy piszę tutaj swój post to 70% się ucina. Więc odeśle do tematu w którym napisałem takie właśnie podanie.

 

Odpisujcie na pw!

 

link: http://www.mpcforum....3/#entry5513336

 

 

POWTARZAM!! ODPISUJCIE NA PW!!! BO TEMAT ZOSTAŁ ZAMKNIĘTY!!!!!

Kiedyś coś tu będzie!!

CYvaxaC.png

Opublikowano

Hej,chciałbym was zaprosić na serwer kanciaste miasto lecz on jest tylko dla yotuberów którzy chcą i bedą nagrywać z niego,Jesli ktoś chętny pisać na skype:Smolarek8415

Opublikowano

Heja!

Szukam jakąś osobe lub grupe osób (maksymalnie 5) z którymi bede mógł zagrąc sobie czysty survival nie mam serwera .

Na wersji Minecraft 1.2.5 Full lub niżej. Dlaczego? Mój komputer jest zbyt słaby do grania na wyższych wersjach a singleplayer mnie zaczyna denerwować (straciłem już 3 save). Osoby z którymi gram powinny być ogarnięte w Minecrafta bez kradzieży i grifu. Myśle też że dobrym pomysłem bedzie granie na tych samych texturach. Oferuje soartex fanver 64x64 Faithfull 32x32 lub John Smith 32x32. Gram w Minecrafta od wersji Beta 1.7.3. Skype mam ale nie podam bo nie. Nie mam orginalnej wersji gry

Oferuję :

Kompana do gry

Mam 14 lat

Ogranięcie

Przystosowanie się do warunków

 

ZAPRASZAM!

(PISAC NA PW)

Opublikowano

Witam. Poszukuje osoby która chciałaby ze mną pograć w minecrafta na serverze

http://www.mpcforum.pl/topic/760544-142300slotow-survival-wojny-gildi-multipoland/page__fromsearch__1

Chętnych proszę o kontakt GG 45144850.

 

Witam. Poszukuje osoby która chciałaby ze mną pograć w minecrafta na serverze

http://www.mpcforum.pl/topic/760544-142300slotow-survival-wojny-gildi-multipoland/page__fromsearch__1

Chętnych proszę o kontakt GG 45144850.

1355060603-U722580.png

Opublikowano

Siemka: ]

Szukam ludzi do nagrania lp : )

Co oferuję

Wiek:14

serwer moge postawić na hamachi

dużo czasu

premium

ogar w mc

 

Co wymagam

14+

dużo czasu

najlepiej żebyś ty mógł wstawiać : ] (tez moge wstawiać ale mam pewien problem ale może się rozwiąże)

premium (najlepiej)

Ogar w mc

 

Mój pomysł na lp jest taki , że my po prostu robimy co chcemy . (Oficjalnie coś z fabułą lecz tu już bym dosyć sporo osób zwerbować)

Podania pisać na skajpaju:szymon147258

Liczba osób : To się jeszcze okaże co dokładnie będziemy robić : )

18925e2d71f54ed69f3497bc412fe769.0.gif

Opublikowano

Pomogę przy budowie serwera pvp/rpg. Ogarniam pluginy i mam kilka ciekawych pomysłów.

 

Zapytacie, co będę z tego miał?

 

No cóż jeśli o to chodzi dogadamy się już podczas uzgadniania warunków.

Od razu mówię nie liczę na żadne wynagrodzenie pieniężne!

 

Jeśli jesteś zainteresowany/a napisz na PW!

Opublikowano

Szukam dziewczyny do grania na moim dedyku i dostanie Moderatora na moim serwie

 

wymagane :

-mikro

- wiek od 13 - 14 lat

 

Moj skype loki4231

rarity_equestria_girls_by_dixierarity-d6

 

TasakPMI Kontakt skype : tasakpmi

Opublikowano

Witam niedługo wystartuje ciekawy serwer survi frakcje sklepy targi 50 slotów potem bedzie więcej ! itp ( wojny ) A dokładnie w piątek

Szukam ogarniętych ludzi do frakcji minimum 15 lat Obowiązkowe ts3 ( zawsze gdy grasz masz być na ts3 )

Moim celem jest zrobienie najlepszej frakcji na serwie !

Mile widziani ludzi którzy mogą zakupić V.I.Pa na serwie (ja na 100% zakupie )

Ip podam na gg

Pisać na gg podane niżej !!!

I

I

V

1315741014-U286260.png

Opublikowano

Poszukuję pare osób ;p do wspólnej gry na serverze minecraft [1.2.5] (dedyk) na modach .

 

Więcej informacji na GG : 11006826

 

Proszę moda o nie usuwanie , lecz przerzucenie tematu w odpowiednie miejsce.

Nie mogłem znaleźć miejsca gdzie są kierowane takie pytania, prośby

Opublikowano

Poszukuje ludzi chetnych do nagrywania lets playow (2/3) wymagania kultura, mutacja glosu, poczucie humoru wiecej informacji na gg 20666706 skype mateusz.wyszomierski

Opublikowano

hejka! szukam osoby do wspólnego lets play z minecraft 1.4.2

 

link do mojego kanału w sygnaturze (pod spodem)

xxx

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...