Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Pliki serwerowe by Eskadra v4 [MC 1.2][Bukkit 1.2.5] Nowe!


  

199 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podobaja sie pliczki ? :)

    • Tak
      138
    • Nie
      16
    • Jestem Hejterem ! :D
      45
  2. 2. Fatygowac sie i zrobic filmik z opisem konfiguracji ?

    • Tak
      143
    • Nie
      56

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To czekam na pliczki :)

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czekamy z Niecierpliwością Eskadra ; )). My Rozumiemy że nie dawno wróciłeś z Urlopu więc potrzebujesz jeszcze troszkę pracy nad Plikami Serwerowymi ^^

 

I Oczywiście Pliki Są ZajeFajne ;> Mam na wersji 1.1 I Sprawują się Fantastycznie :) Za Pliki 11/10 ; P

Opublikowano

Ekstrada zrób te pliki wreszcie jezu trace graczy bo nie mam fajnych plików Zrób te pliki na Hardcore Prosze nie chce stracić kolejnych 20 graczy :(

Opublikowano

Eskadra ! Kiedy pliki ?

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

A ja chcę pliki na Role-Play.

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

szkoda ze nie permissions

 

 

Czy to do mnie ?

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Czy to do mnie ?

Raczej tak ...

 

Eskadra zrób te pliki... Ludzie proszę o nie od kilku dni, są to najlepsze pliki jakie widziałem na mpcforum :> Jednak, czy ta twoja nowa wersja po wgraniu starego bukkita 1.1 będzie nadal działać ?

 

 

Down: LanCer11 Mało nas to obchodzi, czy masz gracz ... Tylko spam robisz i nic poza tym, wiec proszę cię nie pisz takich głupot i poczekaj aż Eskadra znowu da jakieś info.

Mój nowy Internet:

2813783276.png

 

Opublikowano

Dziękujemy ci Nasz Panie :)

Ale mam pytanie. Czego aż tak długo ci to zajmuje ?

 

Eskadra ma swój serwer i z tego co wiem mape budowali od zera.

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Eskadra ma swój serwer i z tego co wiem mape budowali od zera.

Aaaaaa. To to Taki Bajer :D. Skycraft :). Może kiedyś zagram ; P

Opublikowano

Plików dalej nie ma ;/

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Ja się wypowiem tak: również czekam na pliki. Ale bez przesady żeby cały czas pisać "Kiedy nowe pliki" po prostu poczekajcie -_-. Ale z drugiej strony Eskadra to naprawdę nie miłe wpuszczanie ludzi w kanał i gadania że pliki będą np. 2 kwietnia o 20-23 a tak naprawde jest 5 prawie 6 kwiecień i plików nie ma. Zastanów się dobrze zanim napiszesz kiedy je wrzucisz.

Opublikowano

Wróciłem , paczkę na 1.2.5 mam gotowa , muszę tylko przetestować czy śmiga jak należy ,jutro powinna być (nie obiecuje).

Sieć serwerów CS 1.6


logo.png


 


Zapraszamy ;)

Opublikowano

Co wy się tak czepiacie Eskadry? Gdyby nie on to byście nie mieli tych plików a wy jeszcze marudzicie -,-.

Jak to się mówi "daj palec, a wezmą całą rękę".

Opublikowano

Kolego powyżej : pisze wyraźnie w opisie plików ze to tylko podstawowe pliki , na dniach wstawię wersje ulepszona z dodanymi pluginami , nie robię niczego na życzenie.

Sieć serwerów CS 1.6


logo.png


 


Zapraszamy ;)

Opublikowano
To już moja trzecia paczka pluginów

 

Jak to się mówi człowiek uczy się na błędach , tak tez robię ciągle ulepszając paczkę

Myślę ze jestem jednym z tych niewielu którzy maja o tym pojecie ^^

Moje pliki maja mało bugów / błędów / niedociągnięć ,

a to dlatego ze robiąc je , jednocześnie używałem ich na moim własnym serwerze,

co wiąże się z tym ze gracze oraz administracja od razu informowała mnie o tym

ze wystąpił jakiś błąd czy bug

 

 

Ja pierdole...zastanów się nad tym co piszesz. To ze 120 userów których wiedza o bukkicie konczy się na poziomie " dotyczy maincrafta " i dają ci lajki , + , 5 , gwiazdki.. nie robi z ciebie BOGA który zna bukkit.org .. jak byś wiedział o pluginach 1/5 co Gaw3l , Geo , Koniuh , Maczka , Pimpuss , Krzysztofa , ja i wielu wielu innych to wtedy możesz pisać że coś tam wiesz..Zaraz napiszesz : " czemu nie pokazesz swoich plików ?" Prosta odpowiedź po co mam dawać do neta pliki serwerowe które robiłem bardzo długi czas , długa edycja , własne 3 pluginy i mam je dawać do neta ? Zeby kazdy serwer mial moje pliki ? Głupie.

sygna4.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...