Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Pliki serwerowe by Eskadra v4 [MC 1.2][Bukkit 1.2.5] Nowe!


  

199 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podobaja sie pliczki ? :)

    • Tak
      138
    • Nie
      16
    • Jestem Hejterem ! :D
      45
  2. 2. Fatygowac sie i zrobic filmik z opisem konfiguracji ?

    • Tak
      143
    • Nie
      56

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

plikibyeskadra.png

 

 

 

Pliki na serwery RolePlay

 

Wersja na Bukkit 1.2.5

 

Podajce propozycje na jaki typ serwera ma być kolejna paczka.

 

 

 

Użytkownik "mpm112" mnie wyręczył , dziękuję

:)

 

Dla opornych:

 

INSTRUKCJA DLA OPORNYCH

Krok 1 pobieramy paczkę.

Krok 2 wypakowujemy ją.

Krok 3 wyciągamy jeden plik z start serwera java6 albo start serwera java7 .Oczywiście zależy to od tego jaką masz javę.

Krok 4 po skopiowaniu 1 pliku umieszczamy tam gdzie jest craftbukkit.jar oraz folder plugins.

Krok 5 usuwamy dwa pozostałe foldery z javą.

Krok 6 Uruchamiamy plik z rozszerzeniem bat ten, który wyciągaliśmy z kroku 3.

Krok 7 Nie ma już kroku siódmego :-)

 

Wiele osób pytało o komendy do EssentialsEco ( zarządzanie walutą)

 

Proszę bardzo :

/eco reset nick resetuje konto danego gracza

/eco give nick kwota dodaje dana kwotę danemu graczowi

/eco top (albo /ecotop) toplista graczy

/bal (lub /balance) aktualny stan konta

/pay nick kwota przelanie danej kwoty danemu graczowi

 

 

opisf.png

 

Pliki złożone z deka na szybko , niedługo dodam więcej ciekawych pluginów itp.

 

 

W paczce zawarta jest mega paczka plików uruchamiających serwer.

Są dwa foldery "Start serwera Java6" i "Start serwera Java7"

Upewnij się jaka masz wersje jawy i system , skopiuj plik który odpowiada twojej wersji jawy oraz systemowi

i wklej go do głównego folderu , potem tylko 2x klik na starter i ciesz się działającym serwerem !

 

pluginy.png

 

AuthMe - rejestracja , logowanie

 

ChestShop - tworzenie sklepów

 

Essentials - główny plugin zarządzający podstawowymi komendami

 

GroupManager - Plugin służący za permissions (lepszy niż reszta)

 

LWC - zabezpieczanie skrzyń,pieców,tabliczek,drzwi itd

 

Jobs - wprowadza prace na serwer

 

LightVote - gracze mogą glosować na dzień lub noc

 

MagicCarpet - latający , szklany dywan

 

AutoMassages - Automatyczne wiadomości na czacie

 

NoCheat - anty flyhack , anty speedhack i wiele więcej.

 

WorldEdit - edycja mapy , regionów , wymagany do dawania cuboidow

^^

 

WorldGuard - regiony, zabezpieczenia , chyba każdy zna

:)

 

Orebfuscator - bardzo dobry AntyXray

 

WorldBorder - ograniczanie mapy

 

 

 

dostepnerangi.png

 

Właściciel

Admin

Moderator

Szeryf

Gracz

VIP

SuperVIP

Zaufany

Kolory są odzwierciedleniem tych z gry

 

komendya.png

Te najważniejsze:

 

AuthMe

/unregister nick wyrejestrowuje gracza o danym nicku

/register hasło hasło rejestracja

/login hasło logowanie

 

Essentials

powyżej link do wszystkich komend i permissionsow

GroupManager

/manload reloaduje plugin

/manuadd nick grupa dodaje kogoś do danej grupy

LWC

/cprivate blokuje skrzynie,piece,tabliczki itp

/cmodify nick pozwala danej osobie używać zablokowanej przez ciebie skrzyni,pieca itp

/cpassword zakłada hasło na piec skrzynie itp

/cunlock odblokowywanie hasłem

Jobs

/jobs browse pokazuje dostępne zawody

/jobs join "praca" podejmowanie się zawodu

LightVote

/lvt start startuje glosowanie na dzień

/lvt yes głos na tak

/lvt no głos na nie

MagicCarpet

/mc latający dywan ze szkła

/ml dodaje glowstone na środku dywanu

MineBackup

/backup zapis mapy

AutoMassages

/reloadmsg odświeża plugin

AdminStatus

/onduty dodaje cie do listy dostępnych adminów

/offduty usuwa cie do listy dostępnych adminów

/duty lista aktywnych adminów

AdvancedWarnings

/warn nick powód dodaje graczowi ostrzeżenie

/cwarns nick czyści listę warnow danego gracza

CuponCodes

/c lista komend

IPget

/ip nick pokazuje IP gracza

MobDisguise

/md p nick zamienia cie w danego gracza

/md nazwamoba zmieniasz się w moba

/md powracasz do pierwotnego stanu

Orebfuscator

/ofc engine 1 ukrywa minerały przed cziterami

/ofc engine 2 po włączeniu xray , cziter widzi wszędzie minerały

:D (polecam)

/ofc <enable/disable> world <worldname> włącza/wyłącza anty xray dla danego świata

Plugin testowany tak jak inne i nie obciąża zbytnio serwera

Multiverse-Core

/mv create nazwa normal generuje normalny świat o podanej wcześniej nazwie

/mvtp nazwa teleportuje do danego świata

/mv remove nazwa usuwa dany świat

WorldBorder

/wb średnica ogranicza mapę do (wpisanej w komendzie) danej średnicy

SimpleCommandSigns

w pierwszej linijce piszesz --->[sCS]

w tych poniżej komendę jaka ma być uruchamiana po kliknięciu

Rocket

/launch 10 - niespodzianka!!!

^^

/fly 5 - latanie

 

 

downloadgd.png

pobierzv.png

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

skanz.png

 

 

 

podziekowanie.png

 

 

 

Proszę o propozycje zmian oraz propozycje pluginów które mam szczegółowo opisać

Sieć serwerów CS 1.6


logo.png


 


Zapraszamy ;)

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Stawiasz tabliczkę i :

 

W pierwszej linii piszesz ---> [PSS]

 

A w drugiej dokładny nick gracza :)

Sieć serwerów CS 1.6


logo.png


 


Zapraszamy ;)

Opublikowano

Zwykłe pliki . Mam pytanie do czego służy plugin callofdutymc ? i gdzie jest plugin iconomy ? konfiguracja pluginu jobs leży .

 

Kietrol jesteś za blisko od spawna.

Mój nowy Internet:

2813783276.png

 

Opublikowano

 

No super pliczki . Mam pytanie do czego służy plugin callofdutymc ?

 

Kietrol jesteś za blisko od spawna.

Juz sobie poradzilem ale dzieki ze ktos odp :)
Opublikowano

Super Świetne pliki Już stawiam serwer :D

 

@Edit

 

Gdy wpisuje /md spider i inne nazwy to pojawia mi sie takie cos /md [modtype] , stats pomocy !

 

 

 

@Edit 2 I jak sie lata po wpisaniu komendy ?

Opublikowano

Mam taki dziwny problem . Dlaczego nie mogę pisać ani niszczyć żadnego klocka ?

Oczywiście dałem sobie opa oraz rangę właściciel .

Mój nowy Internet:

2813783276.png

 

Opublikowano

dla wszystkich ktorzy mowia te nie moga budowac pomimo wlasciciela :

 

Przed chwila wyłapałem buga:

 

Ranga właściciel i admin po wejściu na serwer automatycznie staje się niewidzialna .

 

Trzeba wpisać /vanish

 

Nie wiem jak to zmienić , próbowałem wszystkiego .

 

Wojostss : Gimp

 

do kolegi na dole :

 

Właśnie sprawdziłem czy tez tak mam lecz ja normalnie wpisuje : /md creeper i wyskakuje "You has been disguised as creeper" i inni widza mnie jako creeperea wiec nie wiem czemu tobie nie działa.

Sieć serwerów CS 1.6


logo.png


 


Zapraszamy ;)

Opublikowano

Pomoże ktoś Jak wpisuje /md enderman to pojawia mi się takie coś " /md [mobtype], stats " mam tak przy każdym mobu help

Opublikowano

Innym działa :)

Piszcie propozycje zmian , bo akurat nie mam nic do roboty :)

Sieć serwerów CS 1.6


logo.png


 


Zapraszamy ;)

Opublikowano

daj linka na speedy share !

 

@EDIT:

sorka juz dziala :) ten 2 link dzialal i przepraszam.

#karaczanmoimbogiem

 

Opublikowano

jak dodawac rangi ?

 

@EDIT: dzieki wojotss ^^ watpie zebym to ogarnal w krutkim czasie bo przewaznie to aby uzywalem permissions ^^ lap lajka

#karaczanmoimbogiem

 

Opublikowano

Proponuje dodać iconomy oraz falsebook, a zamiast EasyBans dać figadmin . Mam bardzo dziwny problem nie mogę ustawić /spawn co prawda ustawiłem i działa, ale jak ktoś 1 raz loguje się na serwerze to jest całkowicie innym miejscu . Czy ktoś może mi w tym pomóc ??

Mój nowy Internet:

2813783276.png

 

Opublikowano

Iconomy nie jest potrzebne , w essentialsie jest już "EConomy" praktycznie to samo , figadmin moim zdaniem gorszy od EasyBans :)

Sieć serwerów CS 1.6


logo.png


 


Zapraszamy ;)

Opublikowano

Dobrze skonfigurowane pliczki, opis też ładny.

Widać że się znasz na tym, może dlatego że pliki są na serwie ;d

No i oczywiście gorąco zapraszam na serwer, miła atmosfera, ogarnięta administracja, 0 lagów, polecam :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...