Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Pliki serwerowe by Eskadra v4 [MC 1.2][Bukkit 1.2.5] Nowe!


  

199 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podobaja sie pliczki ? :)

    • Tak
      138
    • Nie
      16
    • Jestem Hejterem ! :D
      45
  2. 2. Fatygowac sie i zrobic filmik z opisem konfiguracji ?

    • Tak
      143
    • Nie
      56

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up , sorka ale u mnie nie mam czegos takiego :/ Moze jakis plugin ktory dodales ty albo konfiguracja

Sieć serwerów CS 1.6


logo.png


 


Zapraszamy ;)

Opublikowano

Witam mam problem z spawnem na serwerze . Normalnie wygenerowała mi się mapa niestety spawn był wodzie i zmieniłem go komendą . Teraz nowi gracze tzn. osoby które jeszcze nie grały spawnują się w starym miejscu w wodzie, a jak dopiero jak wpiszą /spawn to się teleportują na nowy . Czy ktoś może mi w tym pomóc ?

Mój nowy Internet:

2813783276.png

 

Opublikowano

jak wchodzę to mi wyskakuje takie coś

 

banaba.jpg

@edit sry że konsola zamazana chodzi o ten tekst

w konsoli:

[easyban] [dhsna]1.0.0@@@ listen on dhsna.proxyml.org

w minecraft: ban hamer has spoken

Co się stało z moją sygnaturom?????????

76561198046221729.png

Opublikowano

Nie Wiem ale czy poprawnie zainstalowałem i pobrałem paczke?

Mam tylko parę folderów

- Dodatkowe pluginy

- plugins

- start serwera java6

- start serwera java7

I Taki dodatkowy plik

- craftbukkit

Czy to wszystko?

Opublikowano

Tak to wszystko.

INSTRUKCJA DLA OPORNYCH

Krok 1 pobieramy paczkę.

Krok 2 wypakowujemy ją.

Krok 3 wyciągamy jeden plik z start serwera java6 albo start serwera java7 .Oczywiście zależy to od tego jaką masz javę.

Krok 4 po skopiowaniu 1 pliku umieszczamy tam gdzie jest craftbukkit.jar oraz folder plugins.

Krok 5 usuwamy dwa pozostałe foldery z javą.

Krok 6 Uruchamiamy plik z rozszerzeniem bat ten, który wyciągaliśmy z kroku 3.

Krok 7 Nie ma już kroku siódmego :-)

Mój nowy Internet:

2813783276.png

 

Opublikowano

DNSBL - tego używa baza ze spamerami itp , widocznie jesteś na czarnej liście na jakiejś stronie.

Sieć serwerów CS 1.6


logo.png


 


Zapraszamy ;)

Opublikowano

Jutro wrzucę poprawiona wersje v3 , wyłapałem parę błędów , dziękuje wszystkim którzy w tym pomogli.

Sieć serwerów CS 1.6


logo.png


 


Zapraszamy ;)

Opublikowano

Tak dostałeś bana. Wpisz sobie unban twój nick

Ciągle wpisywałem w konsoli Unban AM00 i nic znowu ban :angry:

 

A i poza tym bardzo fajne pliczki

 

 

@edit Usunąłem sobie Easy Ban

Poda ktoś jakiś inny plugin na bany

Co się stało z moją sygnaturom?????????

76561198046221729.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...