Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Pliki serwerowe by Eskadra v4 [MC 1.2][Bukkit 1.2.5] Nowe!


  

199 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podobaja sie pliczki ? :)

    • Tak
      138
    • Nie
      16
    • Jestem Hejterem ! :D
      45
  2. 2. Fatygowac sie i zrobic filmik z opisem konfiguracji ?

    • Tak
      143
    • Nie
      56

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stawiasz tabliczkę i :

 

W pierwszej linii piszesz ---> [PSS]

 

A w drugiej dokładny nick gracza :)

 

a działa to na warpy? np :

/warp las

ogólnie to.... Bagno

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dodam nowe paczki , chwilowo jestem na kompie tylko przelotem wiec zrozumcie i miejcie cierpliwość :)

 

 

@up ??????? jaki warp las ? chyba nie wiesz co to za plugin :D

 

 

 

@up jeśli chodzi ci o teleport postaw tabliczkę i w pierwszej linii wpisz [sCS] a poniżej komendę na przykład /warp las

po kliknięciu na tabliczkę teleportuje cie do lasu

Sieć serwerów CS 1.6


logo.png


 


Zapraszamy ;)

Opublikowano

zmien w propories server online mode na false chyba xD a jak masz na false to true

 

Eskadra czekamy na wersje v4 z ulepszonym simpleregionmarket bo nie moge zakladac pisze free :>

Opublikowano

Czy te pluginy są po polsku, może nie które.

Paczka plików jest zarąbista tylko szkoda, że nie dałeś Citizens, i ten co daje gildie na ten serwer RP.

BIG Like dla ciebie :D

Opublikowano

Nie polecam , paczka była zrobiona byle jak , W sumię byle zareklamować serwer . Byłem na twoim serwerze i były owiele bardziej stabilne na twoim niż na naszym . I prosze nie bron się teskatmi że ja nic nie umiem .

Bo zrobiłem owiele lepsze pliki serwerowe jak byś chciał to napisz na gg 28103600 podam ci ip serwera

Pliki są w 100% stabline i w 99% PL

 

Pewnie się zaleje spam żebym udostępnil pliki ale wądpie .

 

Więc nie polecam Simple Region market byle jak zrobiony , czyli nie dziala pisze jak się wystawi to Free :) i wiele wiele więcej bugó :)

 

3/10

 

Normalnie się spam zrobił o te pliki... Haha nikt nie napisał...

 

Co do tematu to I <3 It :D

Nawet dedyk by mógł stać na tych plikach ;)

 

@Edit

Co do tego tekstu zaznaczonego na czerwono, to jak byś miał choć 1/4 mózgu to byś wiedział po co udostępnia pliki v1 po jakimś czasie wychodzą v2 i tak do v3

 

Ale nie masz nic mózgu, więc będę tak miły i Ci powiem o co chodzi z tymi v1/2/3...

 

A więc wydaje pliki v1, ludzie znajdują bugi, poprawia

wydaje pliki v2, ludzie znowu znajdują bugi, poprawia

wydaje pliki v3, tym razem nie znaleźli bugów więc nie potrzebna jest v4

 

Kumasz? Pewnie nie... to usuń konto.

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Pliki na MC 1.2.3 wypuszczę jak wyjdzie stabilny bukkit :) Pozdrawiam!

Sieć serwerów CS 1.6


logo.png


 


Zapraszamy ;)

Opublikowano

Mam problem z Moderatorem bo jedyne co to moze sie tp do kogos a nie może przyzwać items ani nic co powinien móc pomocy

Daj +++++++ to Nie Boli a mi pomaga :)

Opublikowano

@up Moderator nie moze dawac se itemów, setować itp. A jeżeli chcesz zeby mógl daj mu uprawnienia Admina . Moderator moze sie tepac i dawac cubby ;]

Opublikowano

l

 

Dodasz dzisiaj paczke na wersje 1.2.3 ?

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Ciekawe kiedy wyjdą nowe pliki :)

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

nie dodam plików na 1.2.3 bo już 1.2.4 jest i czekam na bukkita

Sieć serwerów CS 1.6


logo.png


 


Zapraszamy ;)

Opublikowano

Kiedy te pliki ? :rolleyes: Czekam....

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Dobra , skończyłem pliki na mój serwer , jutro albo pojutrze dodam pliki na MPC :)

Sieć serwerów CS 1.6


logo.png


 


Zapraszamy ;)

Opublikowano

No tak można by napisać, że nareszcie :) Takie pytanie, czy twoje pliki po wgraniu bukkita 1.1 nadal będą działać bo v3 miała trochę bugów :P

Mój nowy Internet:

2813783276.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...