Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Silkroad of Immortals - Nowa era prywatnych serwerów.


Sh4ke

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 216
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

masz przeciez torrenta nie musisz sciagac tego dzisiaj po 30min np sciagaj i juz jak idziesz na TV wlacz download jak grasz w online wylacz do jutra napewno sciagniesz :P

1325845644-U48159.gif

Opublikowano

No z mediafire po 30kb/sec z torenta znacznie inaczej ;] Zaraz będzie ;P

 

@up Server już stoi czy otwarcie 1-go Lutego?

Od 1 lutego dzisaj rejestacja godzina 17 jutro serwer . adsf same media.pk2 nie ściągaj maja osobnego clienta. Mnóstwo zmian będziesz miał crashe itp. Pobierz sobie clienta.
Opublikowano

ja sie pisze na gre na tym servie

mam pare pomyslow na guildie moze nawet zaloze swoja :)

nie chce grac z dziecmi sory :) albo z ludzmi co nie mieli doczynienia z isro czy rusro

jak na Lyssa :))

Opublikowano

ja sie pisze na gre na tym servie

mam pare pomyslow na guildie moze nawet zaloze swoja :)

nie chce grac z dziecmi sory :) albo z ludzmi co nie mieli doczynienia z isro czy rusro

jak na Lyssa :))

Dziecmi? Nie wiem czy to ważne ale po co robić 2 guild ? Skoro ja zrobię 1 mocną gildie ? Od razu od dzieci nas wyzywasz , a nie masz racji .
Opublikowano

to lepiej nazwa Revolution fajna taka ;) europejska

nie mam ochoty grac z dziecmi ktorzy sie wykazuja na privach nie majac pojecia o fgw

czy p13rd0l0n3j fortecy ...

Opublikowano

Dlaczego tak sądzisz że nie mamy pojęcia o fortecy ? Straszak nie będę sie prosił o wbicie do gildi. Chcesz zrób swoją . I graj sobie .

Opublikowano

to lepiej nazwa Revolution fajna taka ;) europejska

nie mam ochoty grac z dziecmi ktorzy sie wykazuja na privach nie majac pojecia o fgw

czy p13rd0l0n3j fortecy ...

Revolution? Czyżby pomysł z Lyssa? Po za tym oceniasz po wpisach na forum wiek użytkowników? Proszę Cię człowieku, rób swoją guild ownij serwer nikt się tym nie przejmie.Starszaku przepraszam PROSZĘ pana jeżeli pana uraziłem ;(.

 

 

 

 

Kanał TS !

IP: 178.217.185.114

Haslo; qwe

Pokoj; numer 42

Opublikowano

a pomysl z lyssa to myslisz ze kto dal ....

dolacze do jakiejs guildi napewno ale ni emam zamiaru grac z ludzmi pokroju lyssa z ktorymi bylem w guildi ...

Opublikowano

Siema Witam Wszystkich Ja tez wbijam do was jako wor/cler nik Klamka

 

powiedzcie mi kochani czy juz mozna konto zakladac bo juz dosyc mam globala

Opublikowano

Siema Witam Wszystkich Ja tez wbijam do was jako wor/cler nik Klamka

 

powiedzcie mi kochani czy juz mozna konto zakladac bo juz dosyc mam globala

 

Reg jeszcze off

Opublikowano

Przepraszam Pana up ^^ wor czyli warrior ? Wpisuję na warrior / cleric . Rejestacja Otwarta Zapraszam :

 http://sroimmortals.com/register.htm

Wymaga potwierdzenia . Używajcie Mozilli jako przeglądarki .

Opublikowano

Ja dołączę do gildii z chęcią ,lepsze to niż tułanie się po angielskojęzycznych gildiach.

Hmm załóżcie e-mail na gmail.com ,mi tam dostarczyło aktywacje w kilka sekund ,tak samo jak przed mówcy.

Jbc nick w grze GetAway

 

Coś czuję że reborn na większym lvl-u albo jakiś dodatkowy będzie płatny

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...