Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie dla ACTA... przekroczenie pewnych granic.


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeżeli chodzi o ACTA to wprowadzają to przez dzieciaki które ściągają gry/piosenki i anonymous którzy hakują policje! Jeżeli wejdzie acta pojawi cię grupa PPHT (Polish Pro Hacking Team) i zhackuje internet na powrót internautom! A jeżeli oni nie dadzą rady wkroczą anonymous i shackują służby porządkowe. A jeżeli nie oni? To Polish Underground zganie hasła do wszyskich stron rządu z hasłem admin1 i tak czy siak nawet po ACTA odzyskamy nasz internet. Anonymous, PPHHT, Polish undreground Forever!

  • Odpowiedzi 328
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mówicie że nie zamkną MPC, heh trochu śmieszne. Przecież MPC ma pirackie treśći. Hacki,Pliki serwerowe których autorzy nie posiadają konta na MPC i nawet o tym nie wiedzą.

Koleś większosc znajdujących się tu chaetów nie porusza praw autorskich gdyż w większości są one darmowe i twórcy pozwalają na rozpowszechnianie swojego dzieła a jeśli są płatne to po prostu są tu reklamowane.

kirito_signature_final_by_trayylolz-d6jp

Opublikowano

Musicie to zobaczyc hahah :D

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=K_B2p_EOh_M

homepage04.jpg

___ __ _ _ ____ ____ __ ____ __
/ __) / \ ( \/ )( __)(__ )/ \(__ )/ \
( (_ \( O )/ \/ \ ) _) / _/(_/ / / /(_/ /
\___/ \__/ \_)(_/(____)(____)(__) (_/ (__)

Opublikowano

Jest ! Jest szansa,sami zobaczcie

http://www.gadu-gadu.pl/poslowie-chca-odlozyc-podpisanie-acta?utm_source=gg&utm_medium=main

1356662203-U334301.png

Opublikowano

Teraz to najlepiej gg zablokuja i wszystko.. skad bedziemy pobierac pliki ??

 

 

Checie muzyke? Wpiszcie na youtube nazwe potem www.2conv.com i dalej wiecie juz jak.. jedyne wyjscie..

 

 

Czyli mozna juz zrywac umowy z dostawcami internetu..

Nigdy nie trać czasu dla kogoś, kto nie ma go dla Ciebie ! :))

Opublikowano

Nie przesadzajcie widzę że większość z was nie ma pojęcia co wprowadzają ACTA faktycznie będzie lipa ale ACTA odbiją się głownie na pirackich stronach gdzie jest rozpowszechniana muzyka,filmy i itd. bo na tym twórcy tracą miliony a nie np. na cheatach itp. Po za tym też możliwe że sytuacja wiele się nie zmieni jeśli chodzi o wolnośc słowa oczywiscia cenzura będzie większa ale z tym że nie będzie niczego cytowac czy skopiowac obrazka to przesada oczywiście jest to możliwe ale wątpie żeby cała policja w polsce ścigała kogoś za skopowianie obrazka tu chodzi o szkodliwość społeczną.

kirito_signature_final_by_trayylolz-d6jp

Opublikowano

ACTA poblokuje najpopularniejsze stronki i tyle będzie z tego. Ciekawe jakie kary będą jak komuś obrazki będę edytował kopiował itp.

 

 

Teraz macie kurwa swoje PO. Jeśli ACTA wejdzie w życie przestaję chodzić do szkoły ; P

 

Ludzie są mało inteligentni.

Głosowali na PO z reguły dlatego, bo zobaczyli sondaż CBOS i innych. Wmawiają ciemnotę ciemnym ludziom i chuj. Najlepiej nie oglądajcie telewizji bo zamydlą oczy i nie będziecie wiedzieć kiedy pod siebie robicie!

 

Ja wolę głosować na jakąś najsłabszą partię niż nie oddać głosu wcale...

Opublikowano

Podobno walczą też z prawami autorskimi czyli jest problem bo przeglądarka ściąga obrazki i układ strony na komputer, aby je pokazać czyli to łamie prawa autorskie w pewnym sensie. Tylko że ACTA chce chwycić swiat za mordę bo jaki inny sens tego jest? A poza tym to i tak postawnie setki nowych stron pirackich to nie ma sensu walczyć z tym niech w Polsce VAT zmniejszą do 10% maks. to będzie mniej piractwa a nie za głupi batonik w sklepie 1.50 zł ? To jest chore. Wyrób batonika to maksymalnie 50 groszy!

Opublikowano

Skasuja podobna ALL filmiki na YouTube ,nie mozna bedzei grac w cs bez stema ,a o metkach nic nie wiem

 

 

 

Komorowski

matole,

skąd

będziesz

ściągać

pornole

?????????

Opublikowano

:( eh te zasrane ACTA .!!! Że im sie zachcialo je robic.A tak mam pytanie do ALL graczy kto wpadł na pomysł z tymi ACTA-mi???

PS: gra ktos w LOCO???? bo zaczynam grac chyba i potrzebuje nauczyciela(mentora :) )

Budowniczy
Opublikowano

tusk napewno podpisze acta bo chce podlizac dupe dla chinczyków no chociarz jedno dobrze ze te jeb privy upadną

Opublikowano

tusk napewno podpisze acta bo chce podlizac dupe dla chinczyków no chociarz jedno dobrze ze te jeb privy upadną

To nie Tusk będzie podpisywał tylko ci z ambasady polskiej w Japoni potem musi podpisac prezydent i rząd to musi zatwierdzic i dopiero jak parlament europejski to ACTA w 100 % będą obowiązywac.

kirito_signature_final_by_trayylolz-d6jp

Opublikowano

Wy tutaj mówicie, że piractwo, że obrazki itp. Moim zdaniem to najmniejszy problem. Władza chce mieć kontrole nad obywatelami, kity chce nam wcisnąć. Przecież jak pisało na wielu portalach, mówiło wiele osób. Zapisy w acta są bardzo ogóle, można je wykorzystać na wiele sposobów.

Mam wyłączone wyświetlanie sygnatur :3

Opublikowano

Jak by to przemysleli i podliczyli ile oni kasy na tym straca to by im sie odechcialo podpisywac przeciez tyle protestow bedzie ze hohohoho

Opublikowano

ja w pabianicach mieszkam i nie bylem na manifestacji ale z kolegami spamowalismy na all stronach gdzie sie dalo ze ,,precz z aktami wolny INTERNET"

Opublikowano

JEbac acta

 

 

Tusk nie moze nie podpisac. Taka odmowa podpisania byla by glosem ktory mowi do calej europy ze popieramy piractwo. Nie mozemy odbiegac od europy bo moze to sie zle skonczyc (dofinansowania m.in)

sygnlamborginipro.png


Filmy z Metin2.PL Solar s26


Opublikowano

Taka prawda. Jeśli ACTA nie zostaną podpisane to na pewno Polska nie otrzyma nawet połowy tego co może 'zyskać' dzięki temu.. Nie łudźmy się, jeśli nie wiadomo o co ... A im więcej pójdzie tego w kieszeń polityków, i ludzi, którzy tak na prawdę nie wiedzą co robią tym gorzej dla nich bo prędzej czy później to i tak wycieknie. Tylko czekać aż Tusk czy Komorowski zacznie chodzić z 4x większą switą panów w graniakach, tylko dlatego że nagle 'wzrosło' zainteresowanie stronami rządowymi.

Kiedy patrzę na niektóre osoby na tym forum zaczynam być za podpisaniem ACTA.


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...