Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie dla ACTA... przekroczenie pewnych granic.


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A kiedy to ma wejść w życie?Jeżeli było by podpisane ? można ściągać jeszcze gry :P(Info dla acta jak coś to mój kumpel się pyta :) )?

"...przeważnie zachowuje się rozważnie ... "

  • Odpowiedzi 328
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Internet nie zginie póki my żyjemy ! Co nam ACTA odbierze siłą odbijemy? .. Marsz , marsz Polacy ! Siła w nas rodacy ! My na ACTA idziemy bo Internet chcemy ! Jak nas Hitler i Krzyżacy siłą próbowali . Tak my dzisiaj o Internet będziemy wojowali ! Już tam ojciec do swej córki mówi zapłakany ; Słuchaj jeno bo Internet chcą nam odciąć Chamy !WALCZMY O SPRAWIEDLIWOSC !!!!!! nie damy się!!!! SAMA PRAWDA

 

OTO NASZ NOWY HYMN RODACY ! FAJNY PRADWA MOZE LAJCIKA ;P

Użytkownik od 18 gru 2011

Opublikowano

uwaga :D

takie serwisy jak joemonster, wykop, kwejk i demonty otworzyły stronę z petycja przeciw ACTA pomóżmy im zebrać glosy! ja już oddałem

 

www.jestemprzeciwacta.pl/

QQmor3_eune_92_4_logo.png

Opublikowano

Wszystko jest dobrze, moim zdaniem jak już konieczne będzie te acta to już niech będzie - ale za ty mnie jestem! Wierzę, że wyrąbią te A.C.T.A. Trochę posrane - 3 gry pirackie = blok neta... Tylko to nam grozi i wstawianie filmów i obrazków, może wydawać się groźne.

Opublikowano

UWAGA! Porozumienie ACTA nie tylko wprowadza cenzurę internetu jaka dotychczas była tylko w Chinach i daje rządowi i korporacjom możliwość zatrzymania i uciszenia bez dowodów każdego kto jest dla nich niewygodny. To porozumienie zakazuje wszystkich zamienników markowych produktów. Np. nie będzie zamienników drogich części samochodowych, tonerów do drukarek, ubrań i wielu innych... pomyślcie o ile pieniędzy więcej będzie trzeba przez to wydać, a to dopiero początek. Nie będzie też zamienników drogich leków (płać kupę kasy korporacjom albo umieraj). A najgorsza jest ochrona patentów na organizmy genetycznie modyfikowane (obecnie większość kukurydzy, soi, a także świń jest genetycznie modyfikowana). Wkrótce korporacje doprowadzą do wyginięcia naturalnych upraw (pyłki roślin genetycznie modyfikowanych przenoszą się na uprawy naturalne i mieszają z nimi swoje geny, w ten sposób rolnik, który nawet nie chciał siać GMO ma już takie rośliny na swoim polu i musi płacić korporacjom za licencje). W ten sposób w ciągu kilku lat korporacje przejmą kontrolę nad wszystkimi uprawami, a potem będą mogły dowolnie podnosić ceny nasion (przez ACTA rolnik traci prawo zatrzymania części nasion na następny wysiew). Domyślacie się już co się wtedy stanie...?

 

np.

Teraz kupuję tusze do drukarki Canon za 5 zł (podróbki) , a oryginał kosztuje 70 zł (kolorowy) . Czyli ktoś ma INTERES w tym żebym kupował za 70 zł .

 

ACTA=zlodziejstwo w bialych rekawiczkach.

Opublikowano

http://www.jestemprzeciwacta.pl/

 

Taka ciekawostka. Do akcji na podanej powyżej stronie przyłączyła się m.in. Balmora (Metin2), Fabryka Pro Graczy (CS), X-World. Choć partnerów jest ,aż 280 to dla mnie zaskakujące jest ,że nawet privy z metina czy wszelakie serwery z CSa przyłączają się do takiej akcji. ACTA - to już jest prawie pewne - zostanie zerwane. Czy wcześniej czy później. Przez te kilka dni przybyło Nam wielu sojuszników w sejmie, w mediach, na ulicach po prostu wszędzie :)

Wiadro Bluba Rura Blant

 

(̅__(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅ a̲̅ ̅_̅_̅((()ڪ

Opublikowano

ACTA zostały podpisane, pozostaje jeszcze tylko czekać na ratyfikacje dokumentu i możemy cieszyć się brakiem wolności w internecie.

sygnadlateamu.png
Opublikowano

Tusku Tusku ty matole kto cie ***** uczył w szkole, kłamiesz ,kradniesz - pederasto ! Teraz rusza całe miasto. Chcesz wprowadzić ACTE teraz ?? to sie ***** nie pozbierasz. My cię ***** udościmy i ci pióra usmarzymy. Chciałeś wojny teraz masz ! Wszyscy plują w twoją twarz!

Użytkownik od 18 gru 2011

Opublikowano

A moje zdanie na ten temat jest proste, bo jestesmy dymani przez ten system, polityków, kiedys jeszcze ukrywali ze z nas zabieraja kazda złotowke,a teraz to co sie dzieje, dymają nas prosto w oczy i tego ani troche nie kryją.

Ten kraj, nie bedzie miał legalizacji, wolnego internetu, niedlugo nie będziemy mogli spac w własnym domu ..

Opublikowano

ACTA zostały podpisane, pozostaje jeszcze tylko czekać na ratyfikacje dokumentu i możemy cieszyć się brakiem wolności w internecie.

 

Wiec wolny będziesz kolo roku jeszcze w życie nie wejdzie w tym roku to zapewne sami się przekonacie.

Opublikowano

Jak ACTA wbije to ja odcinam sobie neta ;p.A tak na poważnie to ACTA zostało podpisane ale PIS jak i użytkownicy dają wiele do myślenia rządowi

 

 

sygna.png

Opublikowano

Wysłuchałem z pewnych źródeł, że premiera ta sprawa przerasta. Waha się nad podjęciem wprowadzenia a.c.t.a! Wygramy! Nie bedzie mozna pobierac gier i niektorych filmow - darmowe b

gry typu: lol, silkroad będzie moźma pobierać. Muzyke każdą, na youtube wrzucasz to co chcesz, grozi ci tylko usunięcie filmu jakby coś było nie tak. Wszystkie hacki będą dalej dostępne, a to co oglądasz czy co robisz to twoja sprawa, gdyź nie wiedzą kim jesteś przed ekranem. Pedofile odpuszczą, a empik zarobi :)

 

@edit

dodam również, że nie są oni wstanie kontrolować bilony ( 999,99 + 0,1 mln ) ludzi, gdyż to jest nie moźliwe. Jak to wprowadzą, nie będzie aż tak tragicznie. Won z a.c.t.a!

Opublikowano

Powiem Wam tak...

 

Jeżeli ACTA ma wejść, to tylko w dwóch państwach (Polsce i Czechach), a dlaczego ?

 

Ponieważ ETS orzekł, że nie można zmusić dostawców internetu do instalowania systemów zapobiegających ściąganiu plików, dlatego podpisanie umowy jest nie zgodna z prawem.

System praw byłby odpowiedzialny za naruszenie praw firm i ich praw do ochrony danych osobowych klientów, chroni to "Karty Praw Podstawowych Unii Europejskiej".

 

A wiecie co jest najlepsze ?

 

W Polsce tego prawa się nie złamie, bo rząd Jarosława Kaczyńskiego w 2007 roku zdecydował o przyjęciu tzw. protokołu brytyjskiego, który ogranicza stosowanie Karty Praw Podstawowych.

Więc jak projekt ACTA będzie nadal aktualny i nie dadzą sobie z nim spokoju to niestety, ale będzie tylko w Polsce i w Czechach, ponieważ mają ograniczone Karty Praw Podstawowych i nie blokują one ACTA.

 

Dlatego możemy podziękować Panu Jarosławowi Kaczyńskiemu i oczekiwać z nadzieją, że projekt ACTA zostanie anulowany lub że parlament, albo prezydent nie zgodzą się na wprowadzenie ACTA, a to kiedy będą mieli do podpisania umowę ACTA przez prezydenta i parlament, nastąpi dopiero za rok.

 

To nie był Jaro tylko Lechu, taka moja drobna poprawka:D

37214406810321282202.png
Uczeń
Opublikowano

Z tego co mi wiadomo chyba nie mozna dawac na tym forum zewnetrznych linkow ale to bedzie chyba wyjatek

 

http://www.avaaz.org/en/eu_save_the_internet/?fp

 

Kto jest przeciwko ACTA prosze odwiedzic powyzszy link i podpsiac petycje ( W chwili obecnej podpisalo 1,326,119 osob !! )

 

Pozdrawiam i zachecam do podpisania petycji

Opublikowano

Powiem Wam tak...

 

Jeżeli ACTA ma wejść, to tylko w dwóch państwach (Polsce i Czechach), a dlaczego ?

 

Ponieważ ETS orzekł, że nie można zmusić dostawców internetu do instalowania systemów zapobiegających ściąganiu plików, dlatego podpisanie umowy jest nie zgodna z prawem.

System praw byłby odpowiedzialny za naruszenie praw firm i ich praw do ochrony danych osobowych klientów, chroni to "Karty Praw Podstawowych Unii Europejskiej".

 

A wiecie co jest najlepsze ?

 

W Polsce tego prawa się nie złamie, bo rząd Jarosława Kaczyńskiego w 2007 roku zdecydował o przyjęciu tzw. protokołu brytyjskiego, który ogranicza stosowanie Karty Praw Podstawowych.

Więc jak projekt ACTA będzie nadal aktualny i nie dadzą sobie z nim spokoju to niestety, ale będzie tylko w Polsce i w Czechach, ponieważ mają ograniczone Karty Praw Podstawowych i nie blokują one ACTA.

 

Dlatego możemy podziękować Panu Jarosławowi Kaczyńskiemu i oczekiwać z nadzieją, że projekt ACTA zostanie anulowany lub że parlament, albo prezydent nie zgodzą się na wprowadzenie ACTA, a to kiedy będą mieli do podpisania umowę ACTA przez prezydenta i parlament, nastąpi dopiero za rok.

 

No ta bo tylko Kaczyński maczał w tym palce no nie AntyPisiorku ? A twoje cudowne PełO , SLD, PSL były jak dziewice orleańskie co nic złego nie zrobiły :).

 

Tak się składa, że PełO , SLD , PSL też brały udział w tej szopce.

 

Dodatkowo PO podpisało ACTA ;). Podwyzszylo podatki , składki itd. Naprawde PO jest cudowne no nie ?

 

SLD - tez nie jest lepsze niż PIS i PO... w 2003 roku planowali wprowadzenie paktu co ograniczylby wolnosc w necie tylko nie mieli poparcia . Mieli mase afer.. rozkradli mnostwo pieniedzy.

 

PSL - prostytutka polityczna

jqeuR.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...