Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CraftIX{BETA} [SV+RP+][NO-WHITELIST] - Najbardziej klimatyczny serwer w sieci!


Krzysztofa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
WIelce epicki spawn... Wpierw nauczcie sie budowac..

 

A ty "wpierw" naucz się pisać hehe :D

 

 

@up Skąd możesz wiedzieć? Serwer teraz jest off... A na serwerze cie nie widziałem :)

 

yyy serwer cały czas ONLINE, nie wiem skąd ty bierzesz to info//

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Nie polecam badziewny server :), przykładem tego jest to iż pewien "player" ma fly hack, który jest legalny 0.o ss:

 

post-152936-0-43692900-1328303201_thumb.png

 

Opublikowano

@UP

 

Koleś się bardziej ciemniej masy od Ciebie nie widziałem,

Malutka dostała Creativa, bo znam ją i nazwałem to tak "legalny fly-hack" a ty już lecisz na forum napisać nie polecam :)

Brawo dla ciebie, kompromitujesz się ....

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Nie zauważyłem, że strefy DNS padły coś i dlatego nie mogliście wejść przez domenę, oto adres ip normalny:

 

79.133.200.56:25556

 

Sory za problemy, nie było to z mojej winy.

 

@Edit

 

AlanPL

 

Twoje ip zablokował administrator hostingu za włamania z twojego ip i serwer dla Ciebie teraz jest nie widoczny.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Wiesz tamto ip nie wzięło się z powietrza :)

Próbowałeś coś zrobić i teraz masz karę.

NIestety ja nic nie zrobię.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Lagi są,nie zmieni to nawet 400mb/s ci net nie pomoże ;) . Jeśli nie możesz przyjąć krytyki Krzysztofa,to sobie daruj utrzymywanie serwa ;)

[50 POSTÓW] Jezus przyjdzie w glanach,bo początki są ciężkie

[100 POSTÓW] Yes Yes Yes

[150 POSTÓW] Hell Yeah

[200 POSTÓW] Satan is with us :)

Opublikowano

Hej serwer cały czas działa, jutro nagram filmik pokazujący "jak laguje" jak będzie czas rzecz jasna.

A whitelisty nie ma, więc poco @UP piszesz to? :O

 

@Edit

 

Na chwilę obecną zaprzestajemy działalność "CraftIX" z powodu uciążliwych ataków od strony Just4Game.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...