Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CraftIX{BETA} [SV+RP+][NO-WHITELIST] - Najbardziej klimatyczny serwer w sieci!


Krzysztofa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Na serwerze nie ma WL :)

 

Ciekawe co powiedzą idioci z Just4Game kiedy przyjdzie im płacić karę lub nawet gorzej łamiąc prawo, a dokładnie ten paragraf:

 

Art. 268. § 1. Kto, nie będąc do tego uprawnionym, niszczy, uszkadza, usuwa lub zmienia zapis istotnej informacji albo w inny sposób udaremnia lub znacznie utrudnia osobie uprawnionej zapoznanie się z nią,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

 

 

Sprawa już jest zgłoszona :]

Mam wszystkie logi/Adresy ip włamujących oraz logi jak próbowali mnie DDOsować.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Cała sytuacja wyjaśniona.

Nie ja byłem winny za "hacked" i nie ja zniszczyłem mu serwer.

 

@Edit

 

Po odbudowaniu serwera polecam każdemu tutaj zagrać.

Może i obecnie jest off ale Krzysztofa to ZAWODOWIEC w tworzeniu serwerów.

Opublikowano
oo znowu serwer ci padnie po miesiącu bo nie będzie zysku noobie? Która to już reaktywacja? trzecia? Zjeb....

 

NIe potrzebuje żadnych zysków żeby utrzymać serwer :)

 

Co do serwera to przeniosę wszystko na bardziej zaawansowane zabezpieczenia i wrócimy, potrwa to tak krótko jak będzie to możliwe.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Proszę o dodanie, KSC21.

A69JQBD.png


Lastivia s2 | Szaman Smok   |   Shatan  |  60 | CannabiS | Shinsoo | Sprzedam!


Moyes | Szaman Smok | Shatan | 75+ | Salvation | Shinsoo | Off

Opublikowano

Serwer został już naprawiony i zabezpieczony, niestety z powodu włamania zostało stracone EQ graczy, oraz byłem zmuszony zrobienia cofki o 5 dni wstecz.

Na rzecz rekompensaty zrobiłem eventa, w którym można było wygrać: Diaxy/Lapis/Złoto/Zelazo w dużych ilościach.

 

Wiele osób miało wonty, no ale cóż trzeba się z tym liczyć, że nie każdy rozumie, że nie było to zrobione z mojej winy, więc pozdrawiam i zapraszam już do gry

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

wrobelptak1

z tym zabijaniem to bym się nie zgodził....

wychodzę ze spawnu za 15 kratek i jakiś koleś mnie bije

jak zbieram drzewo... nick alan ( a przynajmniej jego część )

a ty wrobel czasami pisz że nie zabijasz bo jak cię zobaczyłem że

za mną idziesz to tak uciekałem że prawie padłem.. bo spadłem z klifu

jeszcze z żelaznym mieczem mnie goniłeś :D ale raczej byłeś

nastawiony pokojowo :D

Opublikowano

Witam kurde dzisiaj jest zajebiście pechowy dzień iż na vpsie są jakieś problemy i niestety musimy czekać na naprawę.

Ale proszę się nie zniechęcać iż to nie jest z mojej winy, hosting zmienię jeżeli problem nie ustąpi.

 

@edit

Witam, administrator hostingu napisał, że mieli ataki i w wyniku czego spaliła się płyta główna...

Do 5 dni se poczekamy...

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

wrobelptak1

z tym zabijaniem to bym się nie zgodził....

wychodzę ze spawnu za 15 kratek i jakiś koleś mnie bije

jak zbieram drzewo... nick alan ( a przynajmniej jego część )

a ty wrobel czasami pisz że nie zabijasz bo jak cię zobaczyłem że

za mną idziesz to tak uciekałem że prawie padłem.. bo spadłem z klifu

jeszcze z żelaznym mieczem mnie goniłeś :D ale raczej byłeś

nastawiony pokojowo :D

 

a wtedy to chciałem sie dać jedzenie na początek

beznazwy1x.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...