Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CraftIX{BETA} [SV+RP+][NO-WHITELIST] - Najbardziej klimatyczny serwer w sieci!


Krzysztofa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Proszę, dodaj Lon333ly.

Uważam, że ten serwer jest dla mnie, to mieszanka typów, a ja takie lubię.

Umiem wybudować coś fajnego, dlatego chciałbym dołączyć.

Jak coś bd trzeba dopisać, powiedz - albo od razu dodaj. =]

 

PS. Przy "Moby", "WL" pisze mi "Dołączona grafika". Odświeżam stronę i nic. ;F Why ?

1389638202-U295319.png


Opublikowano

Nick: BumBum662

 

Wiek: 12

 

Dlaczego chcesz zagrać?: Jak to byles ty , rozmawialem z toba na skype < i miskiem > Podoba mi sie prezentacja i koledzy UP mnie zachecili jeszcze bardziej ;)

 

Dlaczego ja?: Lubie Survivale , szukam fajnych od kilkow dni xD

zbyt duża sygna

Opublikowano

Nick:Melon

Wiek:12 niedługo 13lat

Dlaczego chcesz zagrać?: ponieważ lubię grać na serwerach RP

Dlaczego ja?: Chciałbym być jednym z graczy z tego serwera.

Opublikowano

@Up Dodany, ale proszeeeeeeeeeee pisać bardziej rozwinięte podania!

Bo będę odrzucał :)

 

Koniec przerwy technicznej :P

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Nick: Vonoce

 

Wiek: 14 Lat.

 

Dlaczego chcesz zagrać?: Ponieważ uwielbiam grać na serwerach typu Survival. :)

 

Dlaczego ja?: Hm.. Ponieważ jestem rozgarnięty, miły, pomocny. ;> itp. itd. Dużo by było do wymieniania. ;)

Opublikowano

@refresh

Dodam jeszcze, że dzisiaj prawie cały dzień serwer był nieczynny nie z mojej winy, tylko hostingu.

Sprawa już się wyjaśniła, pliki naprawiłem i za około godzinkę serwer będzie czynny :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Nick: emq

 

Wiek: 15

 

Dlaczego chcesz zagrać?: Fajnie sie zapowiada ;]

 

Dlaczego ja?: Bo chcem grac ;P

Opublikowano

Krzysztofa proszę o usunięcie gracza Wredota z WL . Jest to moje konto , mogę to udowodnić na PW.

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Opublikowano

Nick:AdidaS

Wiek:14

Dlaczego chcesz zagrać?:Grałem kiedyś na Ś.P. CraftX. Lubie takie serwery !

Dlaczego ja?:Szukam srw z klasą. Krzysztofa chyba mnie pamiętasz ;D

 

Serwer jest w 1.0.0 czy 1.0.1?

Na serwerach mt2 i minecraft można mnie spotkać pod nazwą:

 

ActioN

Opublikowano

Witam

 

Nick:soqrdat

Wiek: 28

Dlaczego chcesz zagrać?: Grałem w offline mode i chciałbym spr w multi

Dlaczego ja?: Każdy powinien dostać szanse :>

Opublikowano

Nick: Kicha

 

Wiek: 18

 

Dlaczego chcesz zagrać?: Szukam serverka gdzie mogłbym tworzyć swoje projekty:) Malo jest takich a mysle ze trafilem na opdowiedni gdzie mogłbym pograć jak i pobudować

 

Dlaczego ja?: Napisałem odrazu razem /\ tutaj:) Gram po cichu nikomu nie przeszkadzam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...