Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CraftIX{BETA} [SV+RP+][NO-WHITELIST] - Najbardziej klimatyczny serwer w sieci!


Krzysztofa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: xKillerekx

Konto Premium : Tak

Dlaczego chcesz grać ? : Bo poszukuję servera nie oblężanego przez "dzieci neo"

Dlaczego ja ? : Umiem budować ladne budowle (przynajmniej mi się podobają). I dlatego ponieważ znudziła mi się już gra singleplayer

Gram od: Beta 1.4

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer jest doskonały, ma bardzo dużo plusów, ale posiada też minusy.

Plusy:

*Ogarnięty serwer

*Dobre pluginy

*Miło się gra

*Niestety to beta, ale i tak jest mało bugów jak na bete.

*Zero lagów

Minusy:

*Lekki nieogar w teamie (Se7en)

*Mało rozbudowane miasto

*Mało graczy

---

Lecz ten ostatni minus jest to taki równoważnik, ponieważ to wy możecie go usunąć!

Jest aż 50 slotów przeznaczonych na serwer, więc dla każdego starczy miejsca!

Nie czytaj tego, tylko wchodź na ten serwer.

Krzysztofa zaprasza na ten serwer.

Jest to naprawdę jeden z najlepszych serwerów 2012 roku.

Ja oczywiście jako gracz bardzo polecam. :)

Opublikowano

Ok wszyscy dodani, zapraszam na serwer dzisiaj naprawiłem dużo błędów i ustawiłem automatyczny reset o godzinie:

 

03:30 rano w celu odmulenie serwera :D

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Dodany :)

 

@Edit

 

Wpadłem na pomysła, serwer będzie może BEZ WL, ale np po wbiciu na serwa itp nie będzie miał nowy gracz praw budowania gdziekolwiek i zero komend, dopiero po dodaniu do rangi gracz te uprawnienia dostanie.

Domyślną rangą był by Gość.

 

Co o tym myślicie?

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Witam

Nick: bartasek909 (na mpc mam inaczej)

Wiek:13

Dlaczego chcesz zagrać?: Chce się rozwinąć na serwie pierw na Gracza później na JuniorAdmin

Dlaczego ja?: Jestem ogarnięty , odpowiedzialny i znam zasady ort. ;p

 

Ten pomysł nie jest najgorszy ale też nie najlepszy. Dodaj mnie na początek jako Gracz anie jako Gość.

 

Napisałem podanie na forum.

NotowanyPL

Opublikowano

Słaby serwer, whitelista nie potrzebnie+ bardzo mało ludzi w grze.

Technicznie jest całkiem, ale ogólnie do dupy.

Mało ludzi, słaby.

 

 

Opublikowano

Cała sytuacja wyjaśniona.

Nie ja byłem winny za "hacked" i nie ja zniszczyłem mu serwer.

 

@Edit

 

Po odbudowaniu serwera polecam każdemu tutaj zagrać.

Może i obecnie jest off ale Krzysztofa to ZAWODOWIEC w tworzeniu serwerów.

Opublikowano

Haha jakie nooby myślą, że takimi nic nie wartymi i pustymi słowami coś wskórają.

 

czystą kopię mapy naszego serwera.

 

Lecz się ciołku na głowę, nie mam pojęcia gdzie ty widzisz mapę, oto logi jak MrJazor reklamował:

 

 

2012-01-21 13:44:10 [iNFO] [xAuth] mrjazor has logged in

2012-01-21 13:44:14 [iNFO] [[37m[36mVIP[37m[37m][37m mrjazor: [37mco plebsie zajebany[0m

2012-01-21 13:44:21 [iNFO] [[37m[36mVIP[37m[37m][37m mrjazor: [37mJa przywracam backupa[0m

2012-01-21 13:44:25 [iNFO] [[37m[36mVIP[37m[37m][37m mrjazor: [37mi bedzie dzialac[0m

2012-01-21 13:44:29 [iNFO] [[37m[36mVIP[37m[37m][37m mrjazor: [37mi Jusz masz bana na tsie[0m

 

Wbiło około 15 graczy, a on nagle zobaczył i:

 

 

2012-01-21 13:52:15 [iNFO] [[37m[36mVIP[37m[37m][37m mrjazor: [37Zapraszam wszystkich na Just*****.pl[0m

2012-01-21 13:52:15 [iNFO] [[37m[36mVIP[37m[37m][37m mrjazor: [37Zapraszam wszystkich na Just*****.pl[0m

2012-01-21 13:52:16 [iNFO] [[37m[36mVIP[37m[37m][37m mrjazor: [37Zapraszam wszystkich na Just*****.pl[0m

 

 

Słaby serwer, lagi często, i bardzo często wyłączony

 

To nie ja noobie stawiam serwer na gotowcach..... brak komentarza :)

 

Lagi często? Jak ty tam nigdy nie grałeś ? To poco się wypowiadasz?

 

Słaby serwer, whitelista nie potrzebnie+ bardzo mało ludzi w grze.

 

Bardzo mało gra ludzi w grze aha ciekaw jestem gdzie gra więcej niż 15 osób kilka godzin po reklamie.

 

 

Błaźnicie się idioci, myślicie, że coś wam to da te wasze dziecinne anty reklamy ;)

 

NEONEYE Ani razu nie był na serwerze, Jazor go namówił do tego komentarza!

 

@UP

Juras jak możesz weź napisz bardziej rozwinięte podanie.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Cześć,

Chciałbym dołączyć do tw. serwer'a...

 

Nick: SilvEx

 

 

 

Wiek:

 

 

Dlaczego chcesz zagrać?: Preferuje serwery typu Survival , mam również nadzieje , że będzie on na dłuższą metę...

 

 

Dlaczego ja?: Czemu nie .? Jestem Kreatywny , kulturalny , pomocny ... Oraz .. Mam szacunek do j. polskiego (czyt. Nie robię błędów ...)

Opublikowano

Witam od teraz Whitelista została wyłączona

:)

możecie się logować bez podań, przypominam ip serwera to:

s.craftix.pl:25556

 

IP NASZEGO SERWERA TS3:

 

ts.craftix.pl

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Udowodnij mi człeku, że to byłem ja? Wbilem raz, i po pierwsze to nigdy nie reklamowałem, a na dodatek nigdy u was nie grało 15 graczy, elo dilmah.

Opublikowano

Logi mówią same za siebie, i nie wciskaj kitu, bo wszyscy dokładnie widzą jakim jesteś zakłamanym botem.

blootgestelde kind:)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

@UP

 

Jeżeli nie zoabczę, że grasz uznam to za czysty spam w celu nabicia se posta, ponieważ jasno pisze w nazwie tematu, że serwer jest NO-WL :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Ile razy mam pisać, że podań macie już nie pisać, ponieważ serwer nie ma już whitelisty ?!

NIE PISAĆ JUŻ PODAŃ, MOŻECIE SE GRAĆ WSZYSCY BEZ ŻADNYCH PODAŃ :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Ehhh te kierzek był z nami w teamie, sądził że jest postronny itp, ale jednak nie :)

Nadał opy swoim kolegom z Just4Game i pobanował nam wszystkich.

Heh gówno zrobili wszystko jest pod kontrolom, sory za to następnym razem pomyśle 20 razy zanim dam komuś opa.

 

Pozdrawiam serwer będzie czynny za 20 minut.

 

AxorPL>>undefined>>Krzysztofa>>2012-01-23 14:43:56.19>>0

MarcinPL11>>undefined>>Krzysztofa>>2012-01-23 14:46:27.69>>0

ip>>79.191.0.17:49484>>Krzysztofa>>2012-01-23 14:46:47.139>>0

Klaudka>>undefined>>Krzysztofa>>2012-01-23 14:48:06.841>>0

Junio899>>x ray>>Krzysztofa>>2012-01-23 14:48:18.091>>0

Junior899>>x ray>>Krzysztofa>>2012-01-23 14:48:28.19>>0

Krzysztofa>>undefined>>Krzysztofa>>2012-01-23 14:50:30.04>>0

83.8.252.59:53741>>undefined>>MrScythe>>2012-01-23 14:52:16.994>>0

Se7en>>undefined>>Stone>>2012-01-23 14:56:30.472>>0

Pedro>>undefined>>Stone>>2012-01-23 14:56:37.621>>0

Pedro65101>>cipka>>Stone>>2012-01-23 14:56:45.771>>0

Dolot>>cipka>>Stone>>2012-01-23 14:56:51.081>>0

Pearl0>>Cipka>>Stone>>2012-01-23 14:56:58.421>>0

Stone>>undefined>>Stone>>2012-01-23 14:57:37.573>>0

MrScythe>>undefined>>MrScythe>>2012-01-23 14:59:25.677>>0

DJoke1>>undefined>>Loliza>>2012-01-23 14:59:46.727>>0

Donol>>undefined>>Loliza>>2012-01-23 14:59:53.377>>0

stasiek>>undefined>>Loliza>>2012-01-23 15:00:06.081>>0

 

Wszystkie te bany zniesione, bardzo przepraszam za tych imbecyli.......

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...