Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CraftIX{BETA} [SV+RP+][NO-WHITELIST] - Najbardziej klimatyczny serwer w sieci!


Krzysztofa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Krzysiek ogarnij się i albo rób porządnie serwer, albo wcale nie rób.

Moje IP tam jest bo wbiłem może 2 dni temu jak siedziałeś u nas na TS'ie. OP'a nigdy nie miałem tam także skąd te podejrzenia? Ogarnij się a nie pierdolisz głupoty, tak samo Lyons.. myślisz, że on na internecie od sąsiada 256 kb/s dałby radę cokolwiek zrobić? Wątpię w to.

 

Elo.

Opublikowano

Już odbanowałem.

 

Krzysiek ogarnij się i albo rób porządnie serwer, albo wcale nie rób.

Moje IP tam jest bo wbiłem może 2 dni temu jak siedziałeś u nas na TS'ie. OP'a nigdy nie miałem tam także skąd te podejrzenia? Ogarnij się a nie pierdolisz głupoty, tak samo Lyons.. myślisz, że on na internecie od sąsiada 256 kb/s dałby radę cokolwiek zrobić? Wątpię w to.

 

Elo.

 

Lyons robił to z jakiejś zewnętrznej maszyny razem z kierzkiem, sami se jaja robili, teraz za to zapłacą grzywnę jak dobrze ich znajdą adresiki..

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

@odświeżam

 

Zbudowaliśmy 2 fajne spawny, spleefa i coś jeszcze :D

SSy pokaże jutro.

 

 

Już 2 raz tak mówisz. To dlaczego wymieniłeś mój nick tam?\

 

Tak btw.. mieszkasz w Holandii co nie?

 

To jakim cudem rzucasz paragrafami z polski?

 

:O

Opublikowano

Planujemy dodać plugin do zarabiania za zabijanie mobów, co o tym sądzicie? :)

 

Już 2 raz tak mówisz. To dlaczego wymieniłeś mój nick tam?\

 

Tak btw.. mieszkasz w Holandii co nie?

 

To jakim cudem rzucasz paragrafami z polski?

 

:O

 

Ty będziesz zdziwiony "jakim cudem" ktoś do Ciebie pewnego dnia zapuka..

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

nick w mc: player203

wiek: 15

ile gram w mc: hmm z 3 latka będą praktycznie od powstania gram xD

przy okacji na junioradmina sie zglaszam

znajomość komed: dobra xD bylem 5 razy adminem

czemu chce nim być :niewybieralem wyzszej rangi bo ja tylko chce aby na servie panowal pozadek i pomagac gracza

jak cos wiecej chcesz to pisz na pw

Opublikowano

Hej nie pisać podać na WL, NIE MA WHITELISTY!@!@!@!@!@!@!@!@!@

Ile razy ja mam to powtarzać?

 

@Edit

 

Dodałem wtyczkę do zabezpieczenia przed "X-Ray"

Ogólnie nie spowalnia serwera iż ma ona unikalną idee :)

Oraz wtyczkę do zarabiania za zabijanie mobów.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Chyba dalej krzysztofa masz wrogow w swiecie internetu ;] i chyba te atacki to przeprowadza ACTA bo nie chce miec takich serwer w sieci ;[ przykro mi .;/ ops .

Opublikowano

Ogólnie boją się pewnie, że mój serwer jest zbyt dobry i zagraża ich serwerom na gotowcach dlatego próbują zepsuć mojego :)

A wrogów i nastolatków za zaburzeniami, którzy posiadają nie wiadomo jakie oprogramowania mają nawet MPC,allegro i każdy inny serwis, to jest po prostu zazdrość i tyle.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

@UP

Po chuj spamujesz bezsensownie?

Sprawdzić nie łaska?

 

@Edit

 

Zrobiliśmy fajną arene mobów oraz arene pvp, w stylu coloseum :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano
lagi jak .. . nie polecam

Dokładnie nawet nie było Cię na serwie, a komentujesz, ja sugeruje dać temu elementowi warna :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Nick:Wilk

Wiek:13

Czas gry w minecraft'a :od aktualizacji Halloween

Dlaczego chcesz zagrać: ponieważ szukałem fajnego serwa do gry a ten ładnie się zapowiada

Opublikowano

No niestety nie polece serwera,gdyż zdarzają się lagi (A Krzystofa tego chyba nie przyjmuje do wiadomości),mimo tego wygląda dość ciekawie :)

[50 POSTÓW] Jezus przyjdzie w glanach,bo początki są ciężkie

[100 POSTÓW] Yes Yes Yes

[150 POSTÓW] Hell Yeah

[200 POSTÓW] Satan is with us :)

Opublikowano
No niestety nie polece serwera,gdyż zdarzają się lagi (A Krzystofa tego chyba nie przyjmuje do wiadomości),mimo tego wygląda dość ciekawie :)

 

Gościu powiedz mi jak ma z połączeniem 100 MB/s i 4 GB ramu lagować przy takiej ilości osób?

Żal mi takich osób, które nie przyjmują do wiadomości, że ich net 10 Kb/s nie nadaje się do gier online, więc odpuść sobie.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...