Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CraftIX{BETA} [SV+RP+][NO-WHITELIST] - Najbardziej klimatyczny serwer w sieci!


Krzysztofa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logopkh.png

Typ: RP+FB+SV

 

IP SERWERA CRAFTIX

 

79.133.200.56:25556

 

IP NASZEGO SERWERA TS3:

 

Chwilowo brak Ts-a

Sloty: 50

Whitelista: X

Potwory: v

Zwierzęta: v

Nether: v

 

GALERIA

 

20120116231242.png

----------------------------------------------------------------------------

20120116231216.png

 

team.png

Właściciel - Krzysztofa

Administrator - Se7en

Moderator - Rekrutacja

SuperMod - Rekrutacja

JuniorAdmin - Rekrutacja

KidMod - Nie Aktywna

 

pluginy.png

Krzysztofa nie poda pluginów :)

 

inne.png

Po zalogowaniu jesteś na spawnie, gdzie nie ma PVP, po wyjściu za miasto pvp jest włączone, a co za tym idzie? Musisz szybko gdzieś się schować! Potem możesz se kupić cuboida, cena jego jest w zależności od wielkości jego.

 

Ceny to: z*x*c*240=cena

Wymiary działki: [dług.] * [szer.] * [wys.] * 300

wys.-Domyślnie 80, nie więcej.

 

Na serwera w czasie gry. Pozdrawiam i zapraszam do Beta testów serwera

:) Krzysztofa

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Była chwilowa przerwa, a co do "miauczenia o rangi" proszę nie marudzić mi o rangi, bo i tak nikomu nie będę dawał "admina" i tym podobne, ponieważ takie coś mija się z celem.

 

Takie rangi otrzymują tylko osoby odpowiedzialne i zaufane.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Lepiej byłoby jakbyście składali podania wg tego wzoru. Ma to na celu wyeliminowanie "dzieci" lub osób "niedorozwiniętych" :D

Nick:

Wiek:

Dlaczego chcesz zagrać?:

Dlaczego ja?:

 

 

@UP

Dobrze mówię ? ^^

Opublikowano

Nick:finder2000

Wiek 12,5

Czas gry w minecraft'a : od powstania

Dlaczego chcesz gra

ć : Ponieważ reklama mnie zachęciła

 

Dlaczego ja? : Ponieważ robie fajne budowle

Opublikowano

Nick: Misiek12120 i Wojaszekk

Wiek: 15

Dlaczego chcesz zagrać?: Nudzi nam sie, skaczemy po serwerach jednak zadny nie spelnia naszych wymagan.

Dlaczego ja?: Budujemy wspaniale rzeczy, Ja na jednym serwerze zbudowalem Fortece 200x300 a w nim miasto

^^.

Pasjonat
Opublikowano

Nick: Ed3k28

 

Wiek: 14 i pol

 

Dlaczego chcesz zagrać?: poniewaz lubie budowac i ten server jest wprost dla mnie

 

Dlaczego ja?: bo uwazam ze ten server jest najfajniejszy jaki widzialem i jestem gotow go wesprzec

Pomogłem ? Zostaw + :) To Cię nic nie kosztuje :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...