Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne zajrzyj!


Diablo!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

 

Poszukuję ludzi z serwerami (nie musza byc rozkręcone)

Mamy juz stronke naszej sieci xxx oraz jedn serwer[4fun]

forum jak i serwer zostaly zalożone w 2013r

 

Szukam też ludzi na stanowiska:

admin[4fun]

grafik

moderator

 

Oraz; sponsorów i ludzi od reklamowania

 

Zainteresowany proszę o kontakt ze mną gg:11800061

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer dołączający do sieci musi spełniać poniższe wymagania:

 

- Przyjmujemy każdego rodzaju serwery CS (FFA, Diablo, Zombie, BF2 itp.)

 

- Serwer musi mieć minimum 15 slotów

 

- Serwer musi być serwerem publicznym.

 

- Serwer musi mieć ranking GT i zajmować w nim miejsce poniżej 8000.

 

- Po doładzeniu do nas serwer musi posiadać nazwę nazwa naszej sieci [Mod serwera]

 

 

Po dołaczeniu serwera do naszej sieci oferujemy:

 

- reklamę dla Twojego serwera jak i wsparcie Administracji.

- w pełni sprawne działające forum.

- pomoc ze strony doświadczonych użytkowników oraz Administratorów.

- własny dział pod serwer.

- rangę Opiekun Serwera.

- podpięcie serwera do AmXBans.

- Teamspeak oraz kanały do Twojej dyspozycji,

 

 

 

Pamiętaj dochodząc do naszej sieci zapewniamy ci stabilne miejsce dla twojego

serwera, oczekujemy w zmian jedynie zaufania które jest najważniejsze.

 

Jeśli są jakieś pytania prosimy kierować je do Administratora sieci, jesteśmy osobami otwartymi na propozycje.

 

KONTAKT GG 4583859

Zapraszam do wypróbowania najnowszej wersji Counter-Strike 1.6

i3mb.png

Opublikowano

logo.png

 

 

Poszukujemy do współpracy ludzi doświadczonych oraz ambitnych.

Szukam osób chcących pomóc praktycznie do wszystkiego, forum, serwerach CS czy nawet serwerach Minecraft.

Co możemy Ci zaoferować? Rangi na forum, rangi na serwerach, przyjaźń <3

Zapraszam do kontaktu z adminem sieci serwerów GG: 8099263

Zakaz linków zewnętrznych w sygnaturze.

Coming

Opublikowano

Hejka.

Szukam:

-Moderatorów forum

-Adminów

-Ludzi z serwerami

 

Oferuję pomoc w rozkręceniu serwera - w przypadku dołączenia z serwerem do sieci, miłą atmosferę, pomoc.

 

Oczekuję

Wiek min. 14

Ogar

I chęć składek.

 

Kontakt GG 6856179 Steam: Bogusz1905

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Witam.

Poszukuję osoby która chce założyć sieć.

Plany z mojej strony są takie założyć serwer z drugim założycielem którego szukam.

Później zając się forum.

Rozkręcić serwer.

Kto jest zainteresowanych proszę pisać GG: 45907695

Opublikowano

Hejka.

Szukam:

-Moderatorów forum

-Adminów

-Ludzi z serwerami

 

Oferuję pomoc w rozkręceniu serwera - w przypadku dołączenia z serwerem do sieci, miłą atmosferę, pomoc.

 

Oczekuję

Wiek min. 14

Ogar

I chęć składek.

 

Kontakt GG 6856179 Steam: Bogusz1905 Nick Bogusz wracam w marcu?

 

 

PS. Osoby które mają steam i chcą mieć admina na surfie / only awp_india dostaną go za darmo. Zapraszam

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Witam, jestem właścicielem sieci Poligon-Oleszki. Nasze forum znajduje się pod adresem poligon-oleszki.powiatbuski.pl statystyki z google analytics mogę wysłać dla chętnych.

Szukam sponsora który kupi serw pod cod moda.

Również szukam adminów.

GG: 45114842

Opublikowano

Siema. Mógłby mi ktoś z edytować styl forum csa?

Więcej informacji na priv lub na gg 148598

Jakoś dogadamy się napewno

Pomocy przy forum, głównie ze stylem

 

 

Pisać na gg 148598 lub Steam: chicki456

Opublikowano

Szukam Moderatora z doświadczeniem nie musi być duze ale zeby umial reklamowac i na forum oczywiście. Sieć reaktywowana z 32/32 x3 serwery. Pisać PW. Juz jest 1 serwer 500fps ffa 16 slotow dobry host +hltv graja po 6-8 ludzi domena .pl tez jest ;]

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

Cs-Invasion[FFA] IP: 79.133.192.34:27062

Admin ZA DARMO! WBIJAC!

Opublikowano

Witam, szukam kogoś kto nakręći reklame serwera cs 1.6

Dane itd. moge podać na pw

 

Kontakt : GG : 37124899

 

 

 

 

Poszukuje też kogoś kto pomoże mi w finansach mojego serwera cs ....

 

Wzamian oderuje Opiekuna serwa

Opublikowano

Witam.

 

Poszukuję:

* Grafika- (praca z czystej przyjemnośći, nie płatna)

* Osób z serwerami:

Wymagam:

- sloty publiczne

- typ inny niż bf2

 

Nie wymagam za to żadnej opłaty czy admina na serwerze!!

Jeśli chcesz, mozesz przekazać fundusze na opłacenie forum..

 

 

KONTAKT GG: 42489998

 

@Edit

 

Forum na xaa.pl

Opublikowano

Witam poszukuje h@ z swoim serwerem !!

czego oczekuje? serwer musi mieć gametracker i ranking na nim mniejszy niż 5k.([po prostu rozreklamowany)

Oferuje:

Range h@ serwera

 

Administrator swojego działu all opcje.

No i miłą gre i zabawe

oraz Profesionalizm!

+ Forum, phpbb3 oraz domena .eu

:) płatny hosting.

Kontakt GG- 3388641

lub PW forum!

Oferta dot. MyBB, IPB, phpbb by przemo, phpbb3:

  • Instalacja, konfiguracja forum
  • Konwertowanie bazy do innych silników np. z MyBB do IPB lub IPB 3.4 do 4.x
  • Przenoszenie forum z jednego serwera na drugi
  • Podpinanie domen
  • Instalacja, konfiguracja pluginów, lekka modyfikacja
  • Instalacja stylów, modyfikacje wyglądu forum
  • Doradztwo
  • Zaproponuj coś.
  • Technik

Tworzenie stron WWW (HTML5+ CSS3+JS) BOOSTRAP

Opublikowano

Poszukuję sieci Counter Strike, do której mógłbym dołączyć ! Serwer Cod 301LvL! Oczekuję rangi Opiekun serwera/H@ dla siebie i kolegi, który to zemną prowadzi. Kontak GG 44752549

bgsy.png

Opublikowano

Poszukujemy:

 

rozkręconych serwerów do sieci

 

oraz

 

dobrych grafików

 

KONTAKT GG - 4583859 (w sygnaturze link do forum, można wejść i zobaczyć dział WSPÓŁPRACA)

Zapraszam do wypróbowania najnowszej wersji Counter-Strike 1.6

i3mb.png

Opublikowano

Witam! Poszukuję sponsora/współwłaściciela na otwarcie zupełnie nowego serwera do gry Counter Strike 1.6. W zamian za sponsorowanie, admin w grze, i na przyszłym forum. Prawdopodobnie serwer będzie Cod-Mod, ale to jeszcze nie pewne (oczywiście uzgodnione będzie to z sponsorem) Kontakt tylko przez Gadu-Gadu: 44653095

Opublikowano

Szukam serwerów CS 1.6 do dołączenia się do sieci modern-craft.pl

 

Co oferuję?:

  • Domenę PL
  • Dobry kontakt
  • Wiek 16 lat
  • Miłych współpracowników
  • Dobrych serwerów [minecraft x2, samp, cs x2 (w tym czasie)]
  • Dołączenie do sklepiku i amxbans
  • Dodanie do monitoringu
  • Możliwość modyfikacji działów
  • Rangę opiekun cs 1.6 [ty zarządzasz, ty jesteś H@ tego serwera..]
  • Pełnego zarządzania swoim serwerem [nie chcemy żadnych loginów itp.]

Czego oczekuję?:

  • Serwera na dowolnym hostingu
  • Przynajmniej 14 slotów
  • Przynajmniej 7 graczy, którzy grają w dzień
  • Dobrego kontaktu
  • Przyzwoitych pluginów, dobrych
  • Znajomości robienia, zarządzania serwerem
  • Wieku przynajmniej 15 lat
  • Opłacania swojego własnego serwera, który posiadasz [chyba, że masz sponsoring, wtedy dodamy go w dziale sponsor serwera]

Krótko o sieci serwerów:

A więc, ostatnimi czasy wymyśliłem z 3 kolegami, aby założyć sieć serwerów. Początkowo myśleliśmy o minecrafcie [RPG], [survival+FB], lecz nasunęła mi się myśl o grze SA:MP [aktualnie nad nią bedziemy pracować, będziemy pisać własnego gm'a], wtedy zrobiliśmy forum z mocno przerobionym przez nas stylem oraz domeną .pl, pomyślałem o serwerach cs'a, aktualnie chodzą 2, jeden 26 slotowy, drugi 16 slotowy, ten pierwszy to OnlyDD2, drugi to FFA gra na nich dość sporo ludzi, na FFA 9 w dzień, CodMod 10, musimy wykupić reklamy, reklamować na innych forach, ale w chwili obecnej nie mamy żadnych ciekawych modów typu BF2, ZombieMod czy też JailBreak, mam zapisane już ok. 300 for o cs'ie na których będziemy reklamować naszą sieć. Więc jakich serwerów poszukujemy?:

 

- Cod Mod 201 lvl [1/1]

- ZombieMod [0/1] najlepiej mod pleague 4.3

- BF2 [0/1]

- Only De Inferno/Nuke/Westwood [0/1]

- DeathMatch+CodMod [0/1]

- DeathMatch+BF2 [0/1]

- JailBreak [0/1]

- Wiele innych propozycji zgłaszajcie na GG, na pewno je przyjmę

:)

Kontakt:

  • GG: 31498706

Bardzo prosimy o kontakt, chcemy stworzyć z tego bardzo dobrą sieć!

 

- Wiele innych propozycji co do serwerów zgłaszajcie na GG, na pewno je przyjmę

:)

iHala Madrid!
5RaK9uH.png
 

Opublikowano

Oferuję 200 reklam twojej sieci serwerów co 3 dni w zamian za Banner na twoim Forum. Pisać na GG: 45897902

SweetLady.png
Opublikowano

Hejka.

Szukam:

-Moderatorów forum

-Adminów

-Ludzi z serwerami

 

Oferuję pomoc w rozkręceniu serwera - w przypadku dołączenia z serwerem do sieci, miłą atmosferę, pomoc.

 

Oczekuję

Wiek min. 14

Ogar

I chęć składek.

 

Kontakt GG 6856179 Steam: Bogusz1905 Nick Bogusz wracam w marcu?

 

 

PS. Osoby które mają steam i chcą mieć admina na surfie / only awp_india dostaną go za darmo. Zapraszam

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Cześć :D ,

 

Nazywam się Marcin, mam 15 lat ( rocznikowo 16) mieszkam w Gdańsku.

 

Oferuję :

- Pomoc przy ftp serwera : wgrywanie map , pluginów itp.

-Pomoc przy forum od strony ftp tylko przy MyBB .

-Wolny czas ( do końca miesiąca tylko późnym południem ).

-Doświadczenie i chęć współpracy :)

-Steam.

 

Oczekuję:

-Kontaktu bez problemowego.

-Chęci współpracy.

-Zgraną ekipę .

-Dobrego hostingu serwera.

 

Jedynym moim zastrzeżeniem są składki których z powodu problemów finansowych nie mogę płacić.

 

Chcesz wiedzieć więcej pisz ! :

Kontakt . Pw. tutaj , gg 2874394

veou4z.jpg

Opublikowano

szukam osoby ktora pomoze rozkrecic serwer w zamian daje H@ serwera siec jest serwer mial reklame na setti przed najblzisze 3dni gralo full osob lecz teraz sie skonczyla i zbieramy na wiaderko jest juz 20zl brakuje 10zl do reklamy "zlote serwery" a serwer ma 7dni :) Wiec ta osoba ktora jest chetna i by dolozyla sie do reklamy niech napisze na gg : 12565628

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...