Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne zajrzyj!


Diablo!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Oferuję instalację serwerów cs 1.6 niezależnie od hostingu, jeżeli ktoś jest chętny zapraszam na PW/GG:3850144. Więcej informacji na pw lub gg. Poza tym mogę zainstalować dany skrypt na www, forum, AmxBans itd...

Oferta płatna/darmowa, zależnie od żądań użytkownika.

 

Pozdrawiam!

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

itam poszukuje h@ z swoim serwerem !!

 

 

czego oczekuje? serwer musi mieć gametracker i ranking na nim mniejszy niż 5k.([po prostu rozreklamowany)

Oferuje:

 

Range h@ serwera

 

Administrator swojego działu all opcje.

 

No i miłą gre i zabawe

oraz Profesionalizm!

+ Forum, phpbb3 oraz domena .eu

:) płatny hosting.

Kontakt GG- 3388641

lub PW forum!

Oferta dot. MyBB, IPB, phpbb by przemo, phpbb3:

  • Instalacja, konfiguracja forum
  • Konwertowanie bazy do innych silników np. z MyBB do IPB lub IPB 3.4 do 4.x
  • Przenoszenie forum z jednego serwera na drugi
  • Podpinanie domen
  • Instalacja, konfiguracja pluginów, lekka modyfikacja
  • Instalacja stylów, modyfikacje wyglądu forum
  • Doradztwo
  • Zaproponuj coś.
  • Technik

Tworzenie stron WWW (HTML5+ CSS3+JS) BOOSTRAP

Opublikowano

Witam

Zostanę H@ sieci counter strike 1.6

 

* Coś o sobie:

 

Nazywam się Łukasz wiek 18 pochodzę ze Śląska w csa gram w sumie od klasy gimnazjalnej a dokładnie jakoś 4-5 lat ;D

Serwerami pluginami sieciami zajmuję się od jakiś 10-12 miesięcy byłem 2 razy H@ sieci jedna z nich miała ponad 2k userow serwery w ranku miedzy 2500-3000. Próbowałem stworzyć własną sieć lecz się nie udało. Chciałbym dołączyć do sieci rozwiniętej lub mnie rozwiniętej od siebie mogę bardzo dużo zaoferować.

 

* Oferuję:

~ Min 5h dziennie na komputerze

~ Nr tel w jakim kolwiek problemie

~ Duża znajomość pluginowania

~ Kultura

~ 50-100zł na mieś na cele opłacenia serwera.

~ Pracowitość i dążenie do celu.

~ Doświadczenie

~ Serwer 17 slotowy.

 

* Wymagam:

- Dostępu FTP do wszystkich serwerów w sieci.

- Zaufania i dobrej współpracy od początku.

- Min 16 lat 2giego H@

- Dostępność u niego mikrofonu ;]

- Posady H@ na serwerze

- Dużo humoru i poświęcenia ;].

 

* Kontak:

Steam: jacplac664

GG: 43753111

Jak już Ci pomogłem to weź nacisnij tego like to mnie motywuje ;] 

Opublikowano

technikserweracs.png

oferuje.png

 

Oferuję profesjonalne usługi. Pomogę ci założyć i rozwinąć twoją własną sieć serwerów.

 

**Możesz liczyć na moją pomoc w m.in:

 

* Pomocy w wyborze serwera dedykowanego/firmy hostującej.

* Wyborze potrzebnego oprogramowania/skryptów.

* Instalacji serwera dedykowanego,skryptu forum/portalu.

* Konfiguracji plików serwerowych, silnika forum/portalu.

* Opiece serwerów/forum.

* Wielu innych rzeczach, czynnościach, których wyżej nie wymieniłem.

 

 

oczekuje.png

 

* Zdecydowanych ludzi, nie chcę pracować z ludźmi, którzy nie wiedzą, czego chcą.

* Umiejętności pracy w grupie, dobrego, zgranego teamu z min. wiekiem członków ~16-18 lat.

* Dobrej komunikacji ( komunikacja internetowa, GG/Skype, jak i kontaktu telefonicznego)

* Podstawowych umiejętności, nie zamierzam pracować z ludźmi zielonymi jak sałata

* Dostępu do FTP serwerów oraz forum.

 

 

beznazwy5s.png

 

 

Mogę współpracować zarówno z jeszcze nie powstałymi sieciami, jak i sieciami, które chcą się rozwinąć.

 

Na początek uzgadniamy cały plan, nie ma sensu zaczynać pracy bez planu, jak ma wyglądać cała sieć, gdyż takie przedsięwzięcie nie ma prawa przetrwać, i tylko wywalimy pieniądze w błoto. Po uzgodnieniu całego planu, zabieramy się do pracy. Najpierw przygotowujemy pliki pod serwery CS. Poszczególne pliki dla poszczególnych typów serwerów (np. CodMod, 4FUN, BF2, FFA itp.). Po przygotowaniu plików szukamy odpowiedniego serwera, na którym będą hostowane nasze serwery CS/ew. jakiegoś hostingu typu ownserver. Kolejnym etapem prac jest wykonanie forum, najważniejszego elementu każdej sieci. Silnik forum najlepiej IPB, gdyż jest najlepszym skryptem forum według mnie. Jeżeli nie posiadamy licencji, najlepiej mieć w teamie kogoś kto posiada ową licencję. Po skończeniu forum instalujemy nasze serwery gry. Po skończonych pracach czas na reklamę.

 

 

kontaktu.png

 

GG:4248998

Opublikowano

szukam osoby z którą wspomogła by mój portfel na tserwery

w zamian oferuje róznego rodzaju posady na przyszłym serwie od H@ po samego admina

jeśli jesteś zainteresowany pisz gg: 3325030 po więcej informacji

Radio nowej generacji --> https://plug.dj/dispark/ <--Radio nowej generacji 

Opublikowano

Witajcie , mam 21 lat.

Jestem doświadczonym , miłym , ogrniętym chłopakiem.

 

Przyjmę z chcęcią posadę Admina.Posiadam mikrofon oraz mutację :D

 

Posiadam również steam. Składki mogę tylko płacić co 2 msc jak mi się uda kase zostawić :D . 1 dnia każdego msc. ;) Pisać na pw , lub na gg : 21464983

nic

Opublikowano

Szukam , graczy na moje dwa serwery ! :D Ip w sygnaturze .

 

Oraz adminów i opiekunów , jeśli rozwiną się serwery !

 

Wymagania :

 

- 14+

- dużo czasu przebywania na serwerze

- zaproszeni znajomi

- znajomość amxx

- ogarnięty człowiek xD

- mikro

- składki

Opublikowano

siema

szukam osoby z którą mógłbym założyć siec serwerów

wymaganie jest jedno przyszły H@ musi opłacać minimum polowe kosztów utrzymania serwera

serwer i forum zrobię sam bo się na tym po prostu znam

pisz gg 3325030

Radio nowej generacji --> https://plug.dj/dispark/ <--Radio nowej generacji 

Opublikowano

Hosting Serwerów Minecraft, CS 1.6 i Metin2 !

Serwer Stawiany na maszynie Dedykowanej !

Daje Mu 20 GB ram ale mogę nawet i 40 !.

Minecraft: 100-250 slotów.

a na Metin daje 30 GB ramu !

CS 1.6: Od 20 do 32 slotów !

 

Mapa i pliki mają być gotowe !

Czekam na propozycje !

 

Kontak :

GG : 45911268

 

STATUS : Aktualne !

Opublikowano

Hejka.

Szukam:

-Moderatorów forum

-Adminów

-Ludzi z serwerami

 

Oferuję pomoc w rozkręceniu serwera, miłą atmosferę, pomoc.

 

Oczekuję

Wiek min. 14

Ogar

I chęć składek.

 

Kontakt GG 6856179 Steam: Bogusz1905

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Poszukuje :

- Osoby do rozkrecenia serwera (Reklamatora)

- Sponsora serwera.

 

Więcej info. pod gg : 34615372 !

*Powiem tylko że mamy narazie 2 server + domene .eu !

Opublikowano

Witam

Zostanę H@ sieci counter strike 1.6

 

* Coś o sobie:

 

Nazywam się Łukasz wiek 18 pochodzę ze Śląska w csa gram w sumie od klasy gimnazjalnej a dokładnie jakoś 4-5 lat ;D

Serwerami pluginami sieciami zajmuję się od jakiś 10-12 miesięcy byłem 2 razy H@ sieci jedna z nich miała ponad 2k userow serwery w ranku miedzy 2500-3000. Próbowałem stworzyć własną sieć lecz się nie udało. Chciałbym dołączyć do sieci rozwiniętej lub mnie rozwiniętej od siebie mogę bardzo dużo zaoferować.

 

* Oferuję:

~ Min 5h dziennie na komputerze

~ Nr tel w jakim kolwiek problemie

~ Duża znajomość pluginowania

~ Kultura

~ 50-100zł na mieś na cele opłacenia serwera.

~ Pracowitość i dążenie do celu.

~ Doświadczenie

~ Serwer 17 slotowy.

 

* Wymagam:

- Dostępu FTP do wszystkich serwerów w sieci.

- Zaufania i dobrej współpracy od początku.

- Min 16 lat 2giego H@

- Dostępność u niego mikrofonu ;]

- Posady H@ na serwerze

- Dużo humoru i poświęcenia ;].

 

* Kontak:

Steam: jacplac664

GG: 43753111

Jak już Ci pomogłem to weź nacisnij tego like to mnie motywuje ;] 

Opublikowano

Witam poszukuje h@ z swoim serwerem !!

 

 

czego oczekuje?

serwer musi mieć gametracker i ranking na nim mniejszy niż 5k.([po prostu rozreklamowany)

Oferuje:

 

Range h@ serwera

 

Administrator swojego działu all opcje.

 

No i miłą gre i zabawe

oraz Profesionalizm!

+ Forum, phpbb3 oraz domena .eu

:) płatny hosting.

Kontakt GG- 3388641

lub PW forum!

Oferta dot. MyBB, IPB, phpbb by przemo, phpbb3:

  • Instalacja, konfiguracja forum
  • Konwertowanie bazy do innych silników np. z MyBB do IPB lub IPB 3.4 do 4.x
  • Przenoszenie forum z jednego serwera na drugi
  • Podpinanie domen
  • Instalacja, konfiguracja pluginów, lekka modyfikacja
  • Instalacja stylów, modyfikacje wyglądu forum
  • Doradztwo
  • Zaproponuj coś.
  • Technik

Tworzenie stron WWW (HTML5+ CSS3+JS) BOOSTRAP

Opublikowano

Witam !

 

Poszukuje osoby która wykupi mi sloty na serwerygier.com

 

1 slot = 1zł

 

Chciałbym ich 18 : )

 

i Wgranie na serwer Cod Mod'a 301 lvl ; )

 

Zapłacę Jak będę miał kase ; )) ( kupię doładowanie i podam kod doładowujący lub sms do 25 zł )

 

Pisać na numer GG : 45700594

 

Pozdrawiam !

Opublikowano

Robie forum pod phpbb2,MyBB,vBuletin.IPB:Board znajomość silnikow kilku letnia , nie ma chyba takiego czegoś co bym nie zrobił , robie tez serwery cs wgrywam amxmodx ,pluginy ,amxbans na strone jak i na forum , i co tam jeszcze chcecie ,zainteresowani pisać 45345464 mam 19lat , jestem osobą dojrzał , dzieci nie pisać ;- nie raz już miałem doczynienia z takimi ; )

05579026465146431726.png

Odpalę blanta z ranka, bo pierdole świat cały,

Jedno jest pewne, nigdy nie odbierze mi wiary.

Za bardzo wierze, stary, w siebie, jak egoista,

Bo wierzyłem raz w kogoś i ta wiara już prysła,

Moderatorzy to Kur*yy na tym forum ! JebaN* pacany lat 10 i daja tylko warny buhahha jeb*ć psy ! Możecie mi zrobić loda :)

Opublikowano

Witam !

 

Posiadam wolne dwa serwery, jeden 21 slotowy zabijaka na którym stał serwer COD MOD przed restartem grało na nim 10+ osób. Drugi serwerygier 16 slotów, powstaje na nim serwer FFA. Moja sieć posiada jeszcze serwer DD2+Bf2 który jest rozwinięty po 20+ osób cały dzień.

 

Przechodząc do sedna szukam osoby która dołączy do mnie z dobrą paczką serwera COD MOD Fast Exp od 8k do ilu chcecie. Wasze oferty proszę kierować na GG: 11072335

Forum php3 oraz domena .PL

Cs-Magnum [DD2|INF|NUKE] IP:     80.72.41.99:27036

Opublikowano

zmdzdc.jpg

Forum pod serwer/y counter strike 1.6

35cpemo.jpg

- Porządne forum.

- Przejrzyste.

- Silnik phpbb by przemo.

- Ładne rangi na forum.

- 0 Bugów.

4zvq1k.jpg

- Oczywiście FTP.

- Administratora na forum.

- Jeżeli masz serwer oczekuję rangi VIP, Premium.

- Forum po zrobieniu ma być dbane przez właściciela.

- Nie robię for dla serwerów 6-9 slotowych.

 

PS. Masz serwer cs 1.6, nie wiesz gdzie dołączyć. To pisz na PW albo na gg 31903190 !!!

Opublikowano

Hejka.

Szukam:

-Moderatorów forum

-Adminów

-Ludzi z serwerami

 

Oferuję pomoc w rozkręceniu serwera, miłą atmosferę, pomoc.

 

Oczekuję

Wiek min. 14

Ogar

I chęć składek.

 

Kontakt GG 6856179 Steam: Bogusz1905

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Witajcie , mam 21 lat.

Jestem doświadczonym , miłym , ogrniętym chłopakiem.

 

Przyjmę z chcęcią posadę Admina.Posiadam mikrofon oraz mutację :D

 

Posiadam również steam. Składek narazie nie oferuję bo za dużo już zainwestowałem w takich adminów. Zamisat tego mogę mieć ograniczone flagi :);) Pisać na pw , lub na gg : 21464983

nic

Opublikowano

Witam

Szukam 2 H@ serwera, reklamatora !!!

 

* Oferuję:

~ Min 5h dziennie na komputerze

~ Nawet dobra znajomość pluginowania

~ Kultura

~ Pracowitość i dążenie do celu.

~ Doświadczenie

~ Serwer 13 slotowy.

 

* Wymagam:

- Skladki, pomoc w oplacaniu serwera lub w kupnie reklamy.

- Zaufania i dobrej współpracy od początku.

- Min 16 lat 2giego H@

- Dostępność u niego mikrofonu ;]

- Posady H@ na serwerze

- Dużo humoru, doswiadczenia i poświęcenia ;].

 

* Kontak:

Steam: looz10500

GG: 12565628

Nowicjusz
Opublikowano

Poszukuję adminów na serwer DM+BF2,

 

Wymagania :

 

- Wiek +14

 

- Mikrofon

 

- Składka

 

- Kultura

 

- Znajomość amxx, minimalna

 

- mile widziany steam

 

 

________________________

 

 

Posiadamy reklame na wiaderku !

 

 

Chetnych prosze o napisanie na GG - 15640287

 

 

 

Ps.

 

Posiadam rowniez inne serwery takie jak : DD2, COD 501 lvl, COD 3500 lvl, Minecraft - FreeBulid oraz 2 serwery glosowe - TS/VT

 

- Domena forum - .pl

 

- skrypt sklepu cs

 

- amxbans

 

- ladny styl forum

 

- i wiele, wiele innych

 

Zainteresowanych prosilbym o kontakt na w/w nr GG.

 

 

 

_______________________

 

 

 

Zrobie reklamy twojej sieci ! Wiecej informacji pod numerem GG - 15640287

Najlepszy cs 1.6 nonsteam download do pobrania już teraz!
download cs 1.6

Opublikowano

Szukam adminów na serwer BF2 +FFA (46.29.21.88:27043):

-12zł/przelew

-24zł/sms

-15lat

- steam nieobowiązkowy lecz jak bedzie wiecej niz 10 skarg nawet jak zapłacisz juz na kolejny miesiąc wypadasz :)

Osoby która zrobi forum serwera:

-15lat

za zrobienie dostanie admina na jakiś okres czasu

Szukam kogos kto zaplaci za serwer (ile slotow to ty wybierasz :)

Serwer cod mod max lvl ???ja go.zrobie (moze nawet za to zaplacic 8latek)

Chętni pisać na PW

 

:)

graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...