Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz przyjaciół do gry? Szukasz osób do gildii? - Napisz tutaj!


Antix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa gry: Clash Of Clans

kontakt: skype - ilukas4444

Coś od siebie:

 

Witam.

Serdecznie chciałbym was zaprosić do clanu RevolutionPL

Klan powstał dnia 19.08.2015r, jednak w zaskakującym tempie sie rozwija.

 

Główne informacje:

Założyciel: iLukasPL

Nazwa: RevolutionPL

Tag: #PVQLV090

 

Poboczne informacje:

----------------------------------------------------

Wymagamy:

*Aktywności na czacie jaki w samej gdzie

*Ukończone 16 lat

*2 ataki na CW

*Donaty na poziomie, w tym ratio 1:2

*Wymaksowanego th7

*Barchu lv 4+

*Kultury i ortografii

*...

----------------------------------------------------

W clanie znajduje się więcej osób ,które ukończyły 20 rok życia, więc kultura i ortografia jest na poziomie :)

----------------------------------------------------

 

Sam osobiście mówię, że nie jest to clan ,,misz masz".

Poważni ludzie, dobrzy, pomocni gracze.

Może i liczy się dla nas topka ,ale pomoc słabszym graczom i przyjazna atmosfera to nasze drugie imie ;)

 

            ...udowodnij że jesteś prawdziwym wojownikiem! Przyjdz do nas i pokaż na co Cie stać!

  • Odpowiedzi 349
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nazwa gry:PayDay 2
Kontakt: Skype-RobakV2 ; steam-_Haxior_
Coś od siebie:Szukam osób w wiek od 10-14 lat(sam mam 14 i jak cos to nie przeszedlem jeszcze mutacji) . Nie musisz jakoś bardzo dobrze grać w payday , gdyż sam dopiero go kupiłem i bede sie uczyc . Jeśli też nie masz z kim grac , śmiało mnie zapraszaj na skype/steam :)

Opublikowano

Nazwa gry: ARK: Survival Evolved

Kontakt: przez strone www.prologia.pl lub przez Steam: cinekpsk
Coś od siebie: Posiadam serwer tej gry, na którym grają sami Polacy. Szukam chętnych osób, które chcą dołączyć do zabawy!

Serwer jest stabilny i nie ma obaw o utrate swoich osiągnięć. Dodatkowo oferuje serwer TS3, aby jeszcze bardziej umilić grę.

 

 

DANE SERWERA
Nazwa: [PL] ProLogia.pl ARK - Polski Serwer
IP:
151.80.98.69:27083

 

 

Jak wejść na serwer?
Klikasz prawym przyciskiem myszy na ikonkę STEAM w prawym dolnym rogu pulpitu po czym wybierasz pozycję SERWERY.
Następnie otwierasz zakładkę ULUBIONE i klikasz DODAJ SERWER.
Wpisujesz adres IP naszego serwera i zatwierdzasz przyciskiem DODAJ TEN SERWER DO ULUBIONYCH. Teraz wystarczy, że podświetlisz dodaną pozycję i klikniesz POŁĄCZ.

1_802.png

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa gry: MTA San Andreas - serwer SAUR RPG - saur.co (Nie, to nie jest stricte RP)
Kontakt: Pisać na priv, dam dalsze informacje.
Coś od siebie: Gram głównie wieczorami. Serwer jest bardzo ciekawy, anglojęzyczny, rozwinięty. Korzystam z TSa, wygodniejszy niż Skype.

Opublikowano

Nazwa gry:Haven and Hearth

Kontakt:Pw

 

Potrzebni Podróżnicy

 

 

W dzisiejszych czasach trudno o dobrą Wioskę więc postanowiłem ze Pozbieram was Podróżnicy z otchłani tego przekletego świata by stworzyć nadzieję dla nas Podróżników którzy nie obawiają się Śmierci! Wyzwań! 

 

Tak właśnie to Ciebie potrzebujemy do stworzenia naszego wspólnego obozu dla Podróżników!

Znudziła Ci się gra w samotności?

Nie masz do kogo się odezwać? a może po prostu jesteś nie lubiany?

Napisz do mnie a wspólnie utworzymy coś!

 

Kontakt PW

 

 

Dla tych którzy nie wiedzą co to Haven and hearth zapraszam do skorzystania z Googli

 

Opublikowano

Szukam ludzi do pantheonu

 

nazwa gry: Skyforge

 

kontakt : w grze  nick    Dyzio Wspanialy

 

wymagamy: 

-aktywnosc na ts

-kulture osobista

-udzial w zyciu pantheonu

 

cos od siebie: lubie grac w gry mmo ale nie samotnie 

 

nazwa pantheonu: Pretorians


 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam!


 


Zapraszam wszystkich do grupy KOKSIARZE w grze Battle Camp!


 


post-476491-0-27430300-1443867258.png


 


 


 


KOKSIARZE to młody troop założony przez Koksiarz87. Szukamy osób, które lubią przynajmniej raz na dzień wejść na grę i popykać rajdy w dobrym gronie członków grupy.


 


 


Co możemy zaoferować:


-dobrą zabawę


-częste rajdy


-aktywny zespół


-nagrody z eventów


-porady


 


Czego wymagamy:


-aktywności


-kultury osobistej


 


Mam nadzieje, że spotkamy się w grze.


Pozdrawiam 

sig2@502626738-MichciuGT@eu@24@1@11111111111111@1111111111111@01101@pl@0.png
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Szukam kogoś do zabawy w Armored Warfare.

 

Mile widziany ts3

 

Proszę o kontakt przez priv

Odwiedź mój profil aby zobaczyć adres mojego bloga o projektowaniu gier!

Opublikowano

Szukam kogoś do gry . Szukam kogoś kto gra lub tak samo jak ja szuka jakiegoś MMORPg . Chciałbym dołączyć do jakiejś grupy/ gildii lub razem z kimś ją założyć . Wiek 18lat , większość czasu spędzonego w domu spędzam przed komputerem , zależy od dnia ( średnio 4h dziennie , czasem nawet 16 ) , ts3 wymagany ; nie widzę sensu w grach mmo gdzie grając w grupie ludzie komunikują się tylko na chacie w grze .  Aktualnie szukam jakiegoś mmo które mnie wciągnie , lub ludzi z którymi miło będzie leciał czas :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Szukam kogoś do gry w Tree of savior.

Kontakt podam po wysłaniu do mnie wiadomości.

kjdjjNf.png


 


Jeśli spodobał ci się mój post, nie zapomnij o Like ;p

Opublikowano

Witam, szukam kogoś ogarniętego, kto chciałby pograć w Dragon Nesta, wymagany angielski w stopniu 'Kali rozumieć co tu pisać', jak ktoś jest chętny to czekam na pw na forum ;)

qNlpLYT.jpg


Opublikowano

Nazwa Gry:  Dragon Nest EU

Nick w Grze: Neko-Tenshi

Klasa którą gram: Academic

Gildia: LowcyNagrod

 

Szukam kogoś do wspólnej gry,ktoś z kim się dogadam dobrze i cóż ktoś kto ma czas na grę wieczorami,również dobrze by było gdybyś nie zrezygnował z gry po 2/3 dniach. O kontakt proszę tutaj w prywatnych wiadomościach. ;)

 

Aktualnie gram tylko na postaci Neko-Tenshi.

Opublikowano

Nazwa gry: Dragon Nest

Serwer: EU

Nick w grze: Neko-Tenshi

Gildia: LowcyNagrod (szukamy graczy do wspólnej zabawy ^^)

Coś od Siebie - Poszukuje graczy do gildii którzy będą grali ... więcej jak coś na PW ^^

 

Opublikowano

Rodzaj gry - MMORPG, Wildstar

Dodatkowe informacje - Poszukuję gildii, Medyk 31 lvl, Jabbit ( PvE ), Proszę pisać na forum lub w grze, nick: Varkir Octarix

Opublikowano

Start nowych serwerów, nowej gry Blade and soul start 19-01-2016!!
Poszukujemy ludzi do wspólnej gry. Dołącz do nas!
Klan Witchers zaprasza.
Zbieramy się tu Forum

logo.png

Opublikowano

Witam pogrywam coraz częściej w marvela mam juz 2 postacie na 60lvl jednak nie sa ani ubrane ani jako tako ogarniete przeze mnie. Szukam osób co nawet zaczynaja gre lub moze po tym poscie beda chcieli zobaczyć jak gra wygląda i razem pograć i jakoś swoje postacie ulepszyć. Dodawać na steam jeżeli jest ktoś zainteresowany najlepiej jak by ta osoba miala juz jakaś 60 by sie ubierac ale tak jak pisze nie widze problemu by lvl nową postać.


 


Wiek najlepiej by ta 18 była komunikacja głosowa raczej niewymagana lecz jak będzie jakaś wieksza akcja zawsze moge TSa podać.

76561198013232167.png

Opublikowano

Nazwa gry: Eternal Fate ZA DARMO NA STEAM
Kontakt: Steam(W sygnaturce)

Coś od siebie: Szukam osób do Polskiej Gildi. Gra z gatunku MMORPG, trochę przypominającą MOBE. Łącznie przegrałem w tą grę 4H i już się czegoś dorobiłem ;) Przyjmę każdą osobę nawet tą która zrobiła sobie konto kilka minut wcześniej ;).

Z chęcią będę pomagał ;) Mając dużo osób w gildii możemy dużo zdziałać ;) Zapraszam.

qbAFfcA.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...