Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] MultiBot (ExpBot) 1.8.8 by Slait po 02.02.12r.


.Fixel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ściągnij sobie x1inject - znajdziesz go w spisie injectorów. Mi wstrzykuje wszystkie hacki bez problemów.

Jak najbardziej polecam - też używam x1njecta, z 2008 roku i ładuje wszystko bezproblemowo.

[V] 10 Postow

[V ] 50 Postow

[V ] 100 Postow

[ ] 150 Postow

[ ] 200 Postow

[ ] 250 Postow

[ ] 300 Postow

 

Pomogłem? Jebnij +'ika!

34823.gif

 

Wytłumacz mi, drogi użytkowniku tego forum, dlaczego jak piszę w poście "walnij +'a " to stawiasz mi minus?

  • Odpowiedzi 480
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam, czy mógłby ktoś mi pomóc zrobić ten plik, albo wkleić go tu an forum? chodzi o ten punkt niżej.

3. W folderze z metin2 tworzymy plik start.bat w tym pliku wpisujemy: start metin2client.bin

 

Jestem zielony w tym temacie... jak coś tutaj albo na gg 314234. Bardzo Proszę

Opublikowano

bierzesz notatnik wpisujesz metin2client.bin zapisujesz jako metin2.bat w folderze z metinem i odpalasz.

Opublikowano

Mam kolejny błąd.

Nie łąduje mi się postać na czicie, jest Te jasne pole, a tam powinna być twarz mojej postaci, co zrobić?

Opublikowano

witam. mam problem. odpalam botka na kamerze i po bliżej nieokreślonym czasie bot przestaje atakować potwory i stoi w miejscu. prosze o pomoc

Opublikowano

Na każdy problem można zainstalować wszystko od nowa:

Najpierw czysty metin2PL , później

HackShield Bypass v1.5 od miśka

i zablokowane w rejestrze

http://www.mpcforum.pl/topic/282359-tut-calkowita-blokada-hackshielda/

Opcjonalnie( Kamermod lub PC Files Mod v3 lub FastWitehack od miśka)

Aktualizacja frawameworka przez windows update, albo

http://www.dobreprogramy.pl/.NET-Framework,Program,Windows,17635.html

i biblioteki C++

http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=5555

http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?displaylang=en&id=29

Odpalamy przez obejście lub bypasa

Uruchamiamy injector i wprowadzamy plik dll

Ja używam tego

http://uploaded.to/file/uelivv

oczywiście nie jest wolny od wirusów, jak każdy

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=9aa9e7fbf8b8d286c5c6f0571e08da319b5418b6a4f5565bb3aa7b879b26368b-1324214899

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

działa wam ? u mnie jeszcze wczoraj działal a dzis przy włączeniu gry wyskakuje komunikat "Program metin2client.exe przestał działać" . Przy innych botach gra normalnie się uruchamia i boty działają. Jakaś rada ?

Opublikowano

Da się tym jechać na kliencie XenoX_MT2? bo ??? wyskakuje

To jest tylko na PL

 

działa wam ? u mnie jeszcze wczoraj działal a dzis przy włączeniu gry wyskakuje komunikat "Program metin2client.exe przestał działać" . Przy innych botach gra normalnie się uruchamia i boty działają. Jakaś rada ?

nie dziala dzisiaj a wczoraj dzialal ;//

Mi działa, może jakaś aktualizacja ? sprawdź.

fjlw0o.jpg

Opublikowano

Potwierdzam ze dziala ja sprawdzalem na Viscie 32-bit i Windows XP 32-bit i smiga , tylko injector przy windowsie musiałem zmienic

 

Jednak nie polecam , bana mozna wylapac predzej czy pozniej

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...