Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuje pracy jako GM.

 

 

 

 

Oferuje jako GM

  • -Kulturę
  • -Znajomości komend
  • -Organizowanie eventów
  • -Znajomości ortografii
  • -Dużo spędzonego czasu przed komputerem (Szczególnie nocne pory)
  • -Pilnowanie porządku na serwerze
  • -Pomaganie [HA]
  • -Zająć się rekrutacją ludzi do serwera

 

Wymagam jako GM

  • -Stałej posady
  • -Miłego Teamu
  • -Dobrego kontaktu z [HA] i resztą Teamu

 

O mnie

  • Stawiałem już różne serwery, które niestety nie wypaliły z powodu roztargnionego Teamu, brak pieniędzy i hakerów.
  • Gram w metina 5 lat, 3lata na PL'u i 2 na privach.
  • Jestem uczciwy , nie kłamie , pomocny
  • Jestem Kulturalny
  • Mam duża wiedzę o Metin2
  • Znam Komendy najważniejsze
  • Mam pomysły na nowy serwer.

 

Po prostu napisz ! A z pewnością będziesz zadowolony z mojej pracy!

 

 

Kontakt PW

  • Odpowiedzi 917
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam

Pomogę przy stawianiu serwera metin2 ( nie ważne czy dedyk czy hamachi )

Moja pomoc polega na obsłudze navicata

Potrafię :

Dodać nowego npc , zmienić ceny itemków ,dodać nowe zbroje , bronie i bizu , edytować npc dodać do nich itemki , zrobić system ulepszania , edytować drop yang , exp , z danego moba . Mogę ręcznie spolszczyć nazwy npc i mobów . I wiele więcej . Jeśli myślisz że mogę ci się przydać pisz na :

 

PW

Wynagrodzenie możemy ustalić wspólnie

:)

Pozdrawiam

NIE AKTUALNE

<3

5_SurvingIgnite.gif

Opublikowano

Witam

Zostanę GM na serverze metin2 (obojętnie czy hamachi dedyk itp.)

Oferuje:

- pomoc przy edycji plików serverowych ( zmiane dropu z mobow, metinów itp. nie chce mi sie all pisać )

-podstawową znajomość pisania questów (ucze się)

-edycje w MySql (edycje systemu ulepszeń, zmianę dmg ,dodanie bonów na start itp. )

-kulture osobistą

 

Kontakt GG : 2032251

>>>> Jakże będą chrząkać warchlaki gdy usłyszą jak cierpiał stary dzik <<<<

Opublikowano

Poszukuje pracy jako GM.

 

 

 

 

Oferuje jako GM

  • -Kulturę
  • -Znajomości komend
  • -Organizowanie eventów
  • -Znajomości ortografii
  • -Dużo spędzonego czasu przed komputerem (Szczególnie nocne pory)
  • -Pilnowanie porządku na serwerze
  • -Pomaganie [HA]
  • -Zająć się rekrutacją ludzi do serwera

 

 

Wymagam jako GM

  • -Stałej posady
  • -Miłego Teamu
  • -Dobrego kontaktu z [HA] i resztą Teamu

 

 

O mnie

  • Stawiałem już różne serwery, które niestety nie wypaliły z powodu roztargnionego Teamu, brak pieniędzy i hakerów.
  • Gram w metina 5 lat, 3lata na PL'u i 2 na privach.
  • Jestem uczciwy , nie kłamie , pomocny
  • Jestem Kulturalny
  • Mam duża wiedzę o Metin2
  • Znam Komendy najważniejsze
  • Mam pomysły na nowy serwer.

 

 

Po prostu napisz ! A z pewnością będziesz zadowolony z mojej pracy!

 

 

Kontakt PW

Opublikowano

Proszę o pomoc dotyczącą stawiania serwera Metin2.

Kontakt:

- GG: 3201215

- Skype: Podam Jak się ktoś zgłosi na gg :)

Za pomoc oczywiście GM :)

JUŻ NIE AKTUALNE !!

Opublikowano

Opis: Oferuje pomoc wszyskim graczom i GA lub HA oferuje tez znanie duzo komend jestem bardzo mily i czekam na propozycje moze byc hamachi lub dedyk prosze o pw

 

Kontakt: - Skype (ale prze przeesylanie widomosci mikro mam pękniety :( ) kamil.lappo tak sie na Skype nazywam PW mog pomuc i poczta [email protected]

Opublikowano

Witam serdecznie wszystkich czytających mój post.

 

Poszukuję Grafika (Nie musi być pro elo elo)

Potrzebuję grafiki na stronę (Serwer hamachi , pliki 2010)

 

Grafik musi potrafić zrobić coś w tym stylu :

 

headerlpa.png

 

Lecz taki obrazek z napisem koniecznie ExeriaMT2 !

 

GG: 40303560

 

Jestem cały czas on-Line

KANAŁ YOUTUBE KLIK W OBRAZEK

Opublikowano

Witam.

Szukam Sponsora na serwer dedykowany.

 

Oferuję:

- Rangę [GA]

- Miłą atmosferę

- 70% dochodów z IS

 

 

Oczekuję:

- Dojrzałości

- Dobrego kontaktu

- Opłacenia serwera dedykowanego około 250-300zł

Miło by było jakby znał zasady ortografii...

 

Kontakt:

- PW forum

Opublikowano

Szukam pracy jako GM.

Szukam serwera na kturym moge nim byc

 

Oferuję:

- Byc mily dla graczy

- Ogarniac serwer

-znajomosc komend

 

 

Oczekuję:

-Dorego kontaktu

- stałą prace

 

Kontakt:

- PW forum

Opublikowano

Siema.

Może ktoś pamięta serwer Fetmt2.

Poszukuje team do stworzenia serwera może być hamachi/dedyk ale to tylko żależy od graczy ileby było

Poczebuje GMa,i osobe do pomocy co by mozna do serwa dodać.

Oferuje:

Gm'a

Miła Zabawe

Kase z Is tylko trza to by jakoś zrobic

Piszcie na pw lub gg 9232929

Pozdrawiam

Opublikowano

Podejmę współpracę z serwerem metin2 !

Współpraca z radiem internetowym : www.radiofx.pl (Obecnie przerwa techniczna, słuchaczy 50-60 , 20-30 Online Na Stronie)

Więcej info pod GG: 8908922

 

PILNIE!!

Opublikowano

projektlogofantareaktyw.png

paseky.png

Świat Fantasty Age poszukuje wybawiciela!

 

Nastały złe czasy dla krainy FA.

Panujący głód, choroby, źli najeźdźcy z zachodu plądrują i niszczą ten malowniczy świat.

Tylko wybawiciel może go ocalić, tylko jeden wybraniec, który jest gotów stawić czoła niebezpieczeństwu!

Zostań nim!

paseky.png

 

Poszukujemy sponsora, który byłby gotowy zakupić serwer dedykowany.

Jesteśmy profesjonalną ekipą. Serwer wykonany jest w 80%.

Mamy gotową stronę, forum (z oryginalnym, zakupionym ipb), całą fabułę i rozgrywkę w 50% oraz

client oczywiście w skład, którego wchodzi autopatcher.

Projekt, który staramy się wykonać jest naprawdę ciekawy.

Brakuję tak nie wiele by ziścił się nasz złoty sen, sen o Fantasty Age.

 

Pomóż nam! Możesz na tym jedynie zyskać!

paseky.png

Kontakt:

Gad-Gadu: 31472007

"No bird soars too high, if he soars with his own wings" 

Opublikowano

Szukam pomocy przy stawianiu serwera Hamachi.

Opis: Proszę o pomoc dotyczącą stawiania serwera Metin2 na Hamachi. Proszę o kontakt kogoś kto potrafi postawić serwer Hamachi oraz nauczy mnie trochę podstawowych rzeczy.

Wymagania :

- Umiejętność stawiania serwera Metin2 Hamachi ( żeby nie było to twój 1 serwer)

-Umiejętne przekazywanie wiedzy na ten temat

Kontakt:

- GG: 5055800

- Prywatna wiadomość na forum.

Opublikowano

Poszukuję pomocy!

 

Opis: Poszukuję ekipy do servera ja stawiam, ale nie umiem za bardzo edytować i przerabiać ;p A więc szukamy edytora i może grafika. W nagroda oczywiście GM ;p serwer hamachi na plikach 2010, potem możliwość no-hamachi.

Kontakt:

- GG: 40662222

- E-mail : [email protected]

- Prywatna wiadomość na forum.

Opublikowano
poszukuje.png

 

 

 

Witam poszukuje sponsora, który zakupił by serwer dedykowany bądź vps, nie oczekuje dużych zysków z is

;)

 

 

 

Oferuje:

 

 

~ Serwer ts

 

 

~ Serwer Metina

 

 

~ Zgrany team

 

 

~ Pliki odbugowane ;]

 

 

~ Forum z licencją IPB (mpgcenter.pl)

 

 

Kontakt :

 

 

~ GG 6239770

 

 

~ PW

KONTO ZAMKNIĘTE

Opublikowano

Firma MPCforum Networks poszukuje Client Mastera pod serwer CodeMT2

Co ma ogarniać ClientMaster?:

-Znajomość folderu Pack a-z

-Gotowy client w 50%

-Dodawanie map (Troche tego bd)

-Dodawanie itemów (up)

I reszta

Wynagrodzenie:

-Stała posada [GM]

-Moderator Dzialu na forum (Oryginalne IPB 3.2.3 z własnym skinem )

-Dobry kontakt z TEAM

 

Kontakt z GA(mną):34508697

Opublikowano

Poszukuję: Client mastera na serwer dedykowany.

Codziennie ponad 200 osób online.

Wymagam dobrej znajomości clienta, umiejętności edycji przede wszystkim.

Oferuję posadę GM i rangę na forum.

Aplikacje proszę przesyłać na maila: [email protected]

Opublikowano

Poszukuję Hostera na serwer No-Hamachi

 

Co potrafię ? :

 

-zrobię cały serwer od 0

 

-mysql

 

-strona

-reje

 

-klient

 

 

W zamian :

 

-GM na serwerze

 

-W późniejszym czasie zyski ok.50% z IS

 

GG: 4026993

853051452970424392149.png

Opublikowano

Poszukuje pomocy w zalozeniu serwera na routerze, w nagrode pomagajaca osoba dostanie GM'a i dostep do plikow serwera.

 

Kontakt:

- GG: 3217209

Pozdrawiam.

Zbieram add.png Wiec bądz czlowiekiem xD

Opublikowano

Szukam technika,server hamachi musi umiec wgrywac nowe mapy itp.

Na serverze gra 20 osob,narazie 20 osob..

Pisac gg 25673304,o kazdej porze!

 

W zamian za pomaganie w serverze oferuje GM.

 

Pozdrawiam Elex.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...