Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtremeCraft [Dedyk][1.1!] [WL] [No-Premium][150slotów!]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Przeczytałem więc możesz się cieszyć. Bana za darmo się nie dostaje a jeśli ten staruszek to ja to muszę cię rozczarować bo ja już dawno żadnego bana w grze nie dałem. A jeśli uważasz że serw zjeb..... bo dostałeś bana za jakieś wykroczenie to życzę powodzenia na innych serwerach.

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Nick w grze : goldencoast

Wiek : 16

Staż gry : 5/4 mc

Przeczytałeś regulamin : TAK

Polecający: MPCFORUM

24odr2q.png

Odnośnik : www.youtube.com/goldencoastpl

Opublikowano

Nick w grze :DeadTimePL

Wiek :16

Staż gry : Juz ponad rok mam premium a przed tym grałem z 3 miesiące

Przeczytałeś regulamin :Owszem

 

Opublikowano

Nick w grze : xpaff

Wiek : 16

Staż gry : Oj dlugo dlugo gram. Bodajze od wersji 1.2.

Przeczytałeś regulamin : Jasne,

 

 

Z góry dziękuję

Ktj9d.png

 

 

 

Chcesz daj beznazwy22i.png jak nie to nie. Ale wejdz tu !

www.pajacyk.pl

Opublikowano

Nick w grze : Deavisser

Wiek : 14

Staż gry : 1.5.1

Przeczytałeś regulamin :Oczywiście

Polecający: MrSkype (*w grze Master196*)

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Nick w grze : Robikss

Wiek : 13

Staż gry : Gram dość długo od 1.5.1

Przeczytałeś regulamin:Tak

Polecający:Deavisser

Opublikowano

Nick w grze: Loy

 

Ile masz lat?: 12

 

Staż gry: pół roku

 

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Ponieważ nie mam co robić.Szukam serwera z nowymi przyjaciółmi.Chciałbym zająć czymś wolny czas.

 

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:Tak

 

Zareklamujesz nasz serwer?:Oczywiście,mam 5 przyjaciół którzy chętnie zagrają

Opublikowano

Nick w grze : MineCrafttowiec

Wiek : 15

Staż gry : 1,5 roku

Przeczytałeś regulamin : Tak .

Polecający: Nie ma .

Dlaczego chcesz zagrać na serwerze ? : Serwer wydaje się być fajny i chcę zagrać wkoncu na multi a nie tylko samemu ;)

Zareklamujesz nasz serwer ? : tak

Opublikowano

Nick w grze :Neuronik

Wiek :13

Staż gry :od wersji 1.3

Przeczytałeś regulamin :tak

Polecający:Brak

 

Nick w grze :Rapx

Wiek :13

Staż gry :od wersji 1.6

Przeczytałeś regulamin :tak

Polecający:Brak

Opublikowano

Nick w grze: Gliniarz

Ile masz lat?:15

Staż gry: Od Alfy

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):Bardzo lubię Minecraft-a. Szukam jakiegoś porządnego serwera.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Tak

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...