Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtremeCraft [Dedyk][1.1!] [WL] [No-Premium][150slotów!]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Miskowy nick jest zajety a reszta dodani.

 

carving jeśli chodzi o spouta to na naszym forum jest wszystko opisane.

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

BuenaCosta już cię dodałem wcześniej.

 

 

@DOWN

mean3rd dziękuję za pozytywną opinię.

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

Nick w grze : lechistek5

Wiek : 15

Staż gry : Od Alphy

Przeczytałeś regulamin : Tak

Polecający: nikt

Prosze o dodanie kumpla

Nick w grze : miki

Wiek : 14

Staż gry : Początki bety

Przeczytałeś regulamin :

Polecający:

39641529395781523370.jpg
Opublikowano

Nick w grze: Greg196

Ile masz lat?:15(prawie 16)

Staż gry: pół roku

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Ciekawie sie zapowiada. Jest wiele slotów. Nie mam gdzie grac

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?:Tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Zaprosze znajomych

Opublikowano

Nick w grze: Alva

Ile masz lat?: 16

Staż gry: od 1.6

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Ogólny zarys SUPER

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Yep!

Zareklamujesz nasz serwer?: Jeśli tylko będzie okazja

Opublikowano

Nick w grze : osa1942

Wiek : 16

Staż gry : 1,5 roku .

Przeczytałeś regulamin : Tak ...

Polecający: Nikt, sam sobie poleciłem .

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze : Bo lubię

:)

Opublikowano

Wszyscy dodani witam w grze.

 

miki mam nadzieje że regulaminy przeczytane i tylko zapomniałeś/łaś napisać :)

Owner serwera ExtremeCraft

Opublikowano

street zobacz na naszym forum tam masz wszystko ładnie wyjaśnione

wlasnie je przegladam i pobralem rowniez tego clienta stamtad i takze jest outdatet client

Opublikowano

Nick w Grze : Sony

Wiek : 15

Staż w grze : 2 miesiące

Dlaczego chcesz zagrać na serwerze ? : Serwer wydaje się być fajny dlatego chcę zagrać.

Przeczytałeś regulamin : tak

Zareklamujesz nasz serwer ? : tak

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...