Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtremeCraft [Dedyk][1.1!] [WL] [No-Premium][150slotów!]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Moich kolegów też bym prosił byście dodali

Nick w grze : Halt PatrykXVX Azor

Wiek : 14 14 14

Staż gry : wszyscy od 1.4

Przeczytałeś regulamin : Czytałem i koledzy też czytali. Całkowicie się z tym zgadzamy.

Polecający: Nikt ;(

Opublikowano

Nick w grze:

olek2005

Ile masz lat?:14

Staż gry:

w grudniu rok

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania):

zapowiada sie fajna zabawa i miła atmosfera

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: tak

Zareklamujesz nasz serwer?:

postaram sie z kolegami zagrac

Opublikowano

Nick w grze: gimez

Ile masz lat?: 13 , 3 stycznia 14

Staż gry: od 3 lutego 2011

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Myślę , że będzie miło. Chcę pograć na jakimś porządnym survivalu. Liczę na miłą administrację :)

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Tak

Zareklamujesz nasz serwer?: Jeżeli mi się spodoba tak.

Opublikowano

Nick w grze: quicktime115

Ile masz lat?: 16

Staż gry: od 1.3

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Zapowiada się fajny serwer.Mam nadzieje ze szybko nie padnie.Nie mam gdzie grać

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Nom

Zareklamujesz nasz serwer?: Postaram się

Opublikowano

Nick w grze: Wypukany

Ile masz lat?: 14, prawie 15

Staż gry: Gram już prawie rok z przerwami

Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze(minimum 3 zdania): Chciałbym zagrać na tym serwerze, ponieważ wydaje mi się ogarnięty, skoro jest WL może będzie mniej dzieci neo. Nie potrafię znaleść serwera odpowiedniego dla mnie, wychodzą jakieś nowe, ale to albo crashują, albo nieogarnięta administracja. Poprostu przypadł mi do gustu ten serwer i tyle.

Zgadzasz się z postanowieniami regulaminów?: Oczywiście

Zareklamujesz nasz serwer?: Będę się starał - mam wielu kolegów, którzy grają w minecrafta, więc napewno ich sprowadzę..

Opublikowano

Nick w grze: MsJoint

Wiek : 19

Staż gry : 3 miesiące

Przeczytałeś regulamin : Tak

Polecający: -

 

Nick w grze: Flavorsky!

Wiek : 19

Staż gry : miesiąc

Przeczytałeś regulamin : Tak

Polecający: MsJoint

Opublikowano

Nick w grze :Koksik

Wiek :16

Staż gry :4 miesiace

Dlaczego chcesz zagrac na naszym serverze(minimum 3 zdania) - Server zapowiada sie bardzo fajnie poniewaz to jest dedyk, nie poznalem jeszcze adminow ale poznam :) chcialbym cos wybudowac i po prostu zbierac surki i kase na lepsze dzialki ;p

P.S Grałem juz na kilku serverach dedykach wie mam doswiadczenie

Przeczytałeś regulamin :tak

Polecający:nikt

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...