Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DIABOLINO RUNNING ! BETA TEST PL HAMACHI ZAPRASZAMY ! 1k SILKów NA START!


selenix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pierwsze co sie robi trzeba sie połączyć na hamachi po tym zaczynamy sie rejestrować i ściągać media/pk na stronie Polecam MOj nick W grze FoRcE Gildie The_Spartans Rekrutuje ludzi do gildi Taxi Pomoc i wszystkie inny rzeczy w czym możemy pomóc

cooltext570762601.png
  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
http://5.37.32.202:98/ Reg Page ! =) Przepraszam nie byla wlaczona Dzisiaj przez cały dzien dodaje ze mozecie pobierac nowego clienta oraz medie z wczoraj i dzisiaj ! Zapraszam Bardzo Goraco 1m silkow na start !!! dodaje pokoje na hama od DIABOLINO_POL25 do DIABOLINO_POL35 haslo diabolino (jak wszedzie) ZAPRASZAM !!
Odkrywca
Opublikowano

Witam . Z wielka checia bym zagral na tym serverze ,tylko mam problem. Nie moge wejsc na ta strone :http:/5.37.32.202:98/ Pisze mi ze strona upadla czy cos podobnego .

239476.png
Opublikowano

Żeby serwer jakoś hulał to musi być dedyk ...

Na Hamachi to lekka kiszka. Zróbcie zrzutę może coś z tego będzie.

• Płyta Główna MSI Gaming 970  • Procesor AMD FX 8350 8x4.0GHz (OC 4.5GHz)  • Chłodzenie Silentium PC Spartan PRO 


• Pamięć Ram (4x2GB) 2x 2GB A-Data Gaming + 2x 2GB Kingston HyperX 1600MHz CL9  • Zasilacz XFX Core 550W Bronze 80+  


• Grafika Gigabyte Radeon R9 270 OC 2GB WindForce2X (950/5600)  • Obudowa Silentium PC Brutus M25  • System Windows 10 Pro


• Monitor BenQ 24" XL2430T 144Hz 1ms  • Dodatkowo TV Samsung 40" 3D H6400 400Hz


• Klawiatura Razer Deathstalker Essential  • Mysz SteelSeries Rival  • Podkładka A4Tech Bloody B-070  Słuchawki MSI Gaming DS501

Opublikowano

Przykro mi ale server bedzie otworzony jutro okolo 19:00 INSPEKCJA ! Przepraszamy

 

 

 

DIABOLINO TEAM !!

 

Inspekcja potrwa do Niedzieli Mamy pewne problemy . Do Niedzieli bedzie juz otwarty ! Przepraszamy !

Opublikowano

Przykro mi ale server bedzie otworzony jutro okolo 19:00 INSPEKCJA ! Przepraszamy

 

 

 

DIABOLINO TEAM !!

 

 

pff od 3 dni lata inspekcja od 20 do 12:00 kolejnego dnia. Gdzie w czasie gry wylaczony jest serwer i admin jest zjebany.

 

 

Serwer fajny tylko:

 

 

- media.pk2 są dwa do ściągnięcia, w paczce z klientem wszystkie itemy mają 0 i można kupować. A drugi na odwrót.

 

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pytanie do adminów, czy zrobicie jakiś konkurs? Aktualnie posiadam kwalifikacje na robienie modeli 3d. Zaraz sprawdze na czym to stoi, i jakimi paczkami go pootwierać

Nukereq.png
Opublikowano

Jak nie chce Ci sie czekac to idz sobie na inny server, a nie wyzywasz admina tylko dlatego ze robi inspekcje... Na globalu tez bys napisal do GMA, ze jest zjebany, bo robi inspekcje zeby gralo sie lepiej? wez czlowieku pomyśl czasem, a nie farmazony pierdolisz.

Jak pomogłem to daj + :)

Opublikowano

Ahahaha ale wies no ja pierdole xD nawet nie raczył poinformowac oficjalnie tylko dowiedzialem sie z forum... busasau hs smiech na sali... -.-

 

Tak Inspekcja bedzie trwała do niedzieli, bo kurwa dupy sie nie chce ruszyc... Pewnie chleje gdzies na melinie, ale juz nie pomysli o tych na ktorych zarobił... I zapewne do niedzieli wieczor bo w niedziele rano znowu jakis rafdzio napisze ze w niedziele wieczorem bedzie On... Tylko wtedy to juz nie masz poco wlaczac tego servera... Tyle mam do powiedzenia na ten temat -.- Nara

Jak pomogłem to daj + :)

Opublikowano

Ahahaha ale wies no ja pierdole xD nawet nie raczył poinformowac oficjalnie tylko dowiedzialem sie z forum... busasau hs smiech na sali... -.-

 

Tak Inspekcja bedzie trwała do niedzieli, bo kurwa dupy sie nie chce ruszyc... Pewnie chleje gdzies na melinie, ale juz nie pomysli o tych na ktorych zarobił... I zapewne do niedzieli wieczor bo w niedziele rano znowu jakis rafdzio napisze ze w niedziele wieczorem bedzie On... Tylko wtedy to juz nie masz poco wlaczac tego servera... Tyle mam do powiedzenia na ten temat -.- Nara

seyfer, moze i masz w tym racje ale bez przesady chlopie;p moze zeczywiscie maja jakis duzy problemz serverem... kto wie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...