Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Industrial Diamonds [Dedyk][24/7][NO-WL][No-Premium][1.8.1][Nowe maszyny, złoża i przedmioty!][1. w polsce serwer z modami IC2 i BC]


hqSparx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mody kozackie Lecz nie Server lagi koszmarne 0 ogarniecia ze Strony Admina server fajny na 5 min nie wiecej

katarinasignaturebypeve.png

 

Win 100 Done

Win 200 Done

Win 500 Done

Win 1000 Done

Win 1500

Win 2000

Win 3000

Win 5000

Win 10000

Win 20000

Win 50000

  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czekam na wypowiedź Technika na ten temat

Serwer spoko , lagozaury pojawiają się raz na 1-2h lub jak technik grzebie w plikach

NIE ZAUWAŻYŁEM - JUŻ DZIAŁA:D

 

Podobają mi się mody i że serwer nie jest zgapiony

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POLECAM

TheLast

Opublikowano

serwer raz na jakiś czas może stracić stabilność, jest to spowodowane nie tyle samym hostingiem tylko buildcraftem, który jest jeszcze we wczesnej wersji

w każdym razie nie ma cofek, wystarczy przeładować serwer.

 

No i w przeciągu najbliższych dni powinna wyjść jego aktualizacja łatająca ten problem

 

 

//edit: już naprawione :]

Wykonuję launchery/updatery na zamówienie

Opublikowano

Ja nie rozumiem tych ludzi co piszą ze sa lagi ja gram już tydzień i raz był mały lag wiec to raczej nie wina serwera tylko wasza

dJ.jpg

Opublikowano

serwer off? a serw fajny fajna administracja bez lagów nie rozumiem ludzi którzy mówią ze serwer do ch*** jak zainstalujecie paczkę to wtedy możecie oceniać serwer

Opublikowano

Kurde narazie off a pograć chciałem

"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday."

Opublikowano

Właśnie przeprowadziliśmy update serwera, poprawiliśmy jego stabilność

 

do gry potrzebna jest nowa paczka, ktora znajdziecie na naszej stronie

Wykonuję launchery/updatery na zamówienie

Opublikowano

@up możesz mi wysłać wysłać wasze pliki serwerowe chętnie bym se pograł na tym serwerze ale mam za duże lagi i chciałbym sobie z tymi plikami serwerowymi pograć z 3 kolegami

Opublikowano

mozesz ja pobrac na naszej stronie (link w 1 poscie)

pamietaj zeby usunac folder mods przed instalacja

Wykonuję launchery/updatery na zamówienie

Opublikowano

ej wez odbanuj jurasz bo ja sie na niego logowałem bo on mi stal przed domkiem i zabijał mnie 20 razy i tak w kolko to mirraseq nie ja ..............

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...