Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostaniesz Polaczony Z Serverem


zallolpl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja wiem gdzie wrzucac ale mi chodzilo o to czy mozna do longju yt2 wrzucic swoje bo do pl mozna

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

PRZESTAŃCIE OFFTOPOWAĆ!! Możesz wrzucić do folderu gdzie masz niezpatchowanego metina wrzucic plik mp3 i bedzie Ci odtwarzał go tak jak na PL

 

 

 

 

 

@DOWN

 

Kolega napisał że lyt2 s2 ON

 

to ja stwierdze ze lyt2 s1 OFF xD

-Metin2-

PL & PRIV

Opublikowano

tak a ja mam 100 lvl na metku pl? tak przed chwila tez gadalem z gmem niemieckiem i mowil ze zaden rgacz nie ma dostepu do servera narazie i server bedzie za 1-1.30 h

Opublikowano

aa mam pytanko jak juz gracie to powiedz mi czy odbugowali juz mapki

 

PS: kiedy bedzie ze spolszczeniem otworzony serv 1?

Opublikowano

Tak odbugowane.

8cef750dc.png

54418004.jpg41561578.jpg

 

Nick w CS: MatT

 

Masz problem z Metinem? Napisz może pomogę :)

My gg: 1113450

Opublikowano

@up

ale ty jestes idiota <wow> wiekszego nie widzialem -.-

 

jak ktos chce moge powiedziec co zrobic zeby dzialalo pisac pw ;](zeby noobow nie bylo przez kilka dni ;])

30284.png

20764.png

Opublikowano

nie widziales?! popatrz w lustro, nie musisz szukac daleko-,-' a jak zes jest mlokos to nie moja wina.. miej pretensje do kodu genetycznego twoich starych -,-'

Opublikowano

hunter przyklad dziecka tak uzaleznionego od yt2 ze kiedy jest wylaczone zamyka sie w sobie i wyobraza sobie ze yt2 dziala... i wmawia innym na forum ze dziala zeby se posty nabic...

Opublikowano

wal sie psie, nie dam sobie jakiemus gowniarzowi podskakiwac;> a nerwy nie sa objawem niemoznosc zalogowania na l2 tylko czytania postow takich czopow jak ty ktorymi udowadniasz jak wysoko rozwinietym młokosem jestes...-,-'

 

@up

no fakt niestety rozne debile chodza po swiecie... Coz tu poradzic...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...