Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostaniesz Polaczony Z Serverem


zallolpl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie chce was martwić ale chyba konta wszystkie pousuwali xD. Bo sie dla ciekawości zarejestowalem i przyjelo moją rejestracje a kiedy jeszcze raz zrobilem to powiedział użytkownik istnie xD naprawdę nie kłamie sami spróbujcie xD.

Opublikowano

zalozylem nowe konto i dalej pisze blad podczas laczenia z serverem;> byl blad z baza MysQl ale nizej byla ta tabelka z danymi konta.. i na zadnym sie nie chce zalogowac..

Opublikowano

Ja zrobilem konto z tym samym loginem co mam mialem konto i sie normalnie zarejestrowalo

 

tylko puziniej byl bledny Msql

sygnatura usunieta przez mike 2006

Opublikowano

ludzie serv wlaczony czy wylazony a ty hunter00 kurva jak kazales napisac ze wiesz jak to teraz odpisz a nie jebiesz kazda wiadomosc

Opublikowano

2x@up Serv działa

 

@edit Nie poinformuje was łaskawie ... Ponieważ nie chce żeby dzieci neO grały ...

 

 

Ssam pały za 5zł.

Opublikowano

Bo nic nie umiesz zrobić ...

 

@edit No nie wiem czy dziecko neO jak Ty pewnie masz tam max 65 lv i kozaczysz z smoczą +4 ...

Ssam pały za 5zł.

Opublikowano

wymyslil se historie o krokodylach i mowi ze zna sposob... a mlokos sam powinien przestac grac bo jak na razie jest jedynym dzieckiem neo-,-'

 

@up..

Ups.. a ja nie mam neostrady tylko lacze LAN;]

Opublikowano

dobra dziecko nie mam sie ochoty z toba klocic bo jeszcze starym naskarzysz a nie mam zamiaru miec do czynienia z rzecznikiem praw zwierzat wiec jak masz cos mowic to mow...-,-'

Opublikowano

Jak sie macie wyzywac to na PW a nie tutaj......

 

P.S moza ktos wie czy bendzie to jeszcze dzialalo?????

sygnatura usunieta przez mike 2006

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...