Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostaniesz Polaczony Z Serverem


zallolpl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie powiesz bo sam nie wiesz.

"According to legend, those who are called a berserker are an object of fear; not only for the enemy, but for the allies as well because it is said to kill anything in its path..."

 

~Serpico

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

kurde stary char mi dalej nie dziala na spolszczeniu, tylko na chinskim;/ a na spolszczeniu lagi sa te same tyle ze szybciej sie laduje wszystko

 

NIE OBCHODZI MNIE CZY DASZ + CZY -

DAJ TO CO UWAZASZ

 

Opublikowano

Usunęło mi postacie,nie fajnie ;/

 

Pisali że otworzą mapy o 19,tyle że nasza 19 to chińska 13 ;p

"According to legend, those who are called a berserker are an object of fear; not only for the enemy, but for the allies as well because it is said to kill anything in its path..."

 

~Serpico

Opublikowano

Popisałeś się błyskotliwą wypowiedzią...

"According to legend, those who are called a berserker are an object of fear; not only for the enemy, but for the allies as well because it is said to kill anything in its path..."

 

~Serpico

Gość Mounthains Is Back
Opublikowano
żal mi tego serva ...

 

to nie graj jak ci się nie podoba i nie spamuj -,-

 

 

 

pisałem jak wbic na serva wcześniej chyba na 5 stronie

Opublikowano

Ale jaja Wszedłem na postać na cliencie chińskim i na spolszczeniu i jestem 2 razy na 1 koncie choć nie w 1 miejscu ^^

lastfmred.gif

Opublikowano

Nie oceniaj całej marki po wybrakowanych produktach.

"According to legend, those who are called a berserker are an object of fear; not only for the enemy, but for the allies as well because it is said to kill anything in its path..."

 

~Serpico

Opublikowano

Włączą być może o 23-24

"According to legend, those who are called a berserker are an object of fear; not only for the enemy, but for the allies as well because it is said to kill anything in its path..."

 

~Serpico

Opublikowano

czyli trzeba sciagac te wszytkie clienty chinskie?? czy wystarczy poczekac do 23??

This is who I am, this is what the world made me

I don't give a fuck whether you love me or hate me.

Opublikowano

nie trzeba sciagac nic ja ram na starym spolszczeniu wssystko dobrze jest ale drop zmienjszony ale ma byc event jakis o 11 lub 12 drop 1000%

Opublikowano

a dziala wam teraz gra?? bo mi nie;/

Jesli dziala co trzeba zrobic aby dzialala dopiero wczoraj sciagnalem te longju i jestem w tym "zielony"

This is who I am, this is what the world made me

I don't give a fuck whether you love me or hate me.

Opublikowano

aha dzieki wielkie

This is who I am, this is what the world made me

I don't give a fuck whether you love me or hate me.

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...