Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prezentacja Rom4u - Nowy prywatny serwer RoM'a


sunshuke

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak masz roma globala to patchujesz go do wersji jaka jaka jest najnowsza potem pobierasz lunchera http://www.rom4u.com/Download.aspx to z samego dołu

Nexon Studio ROM(Warning: this patch is only for version 4.0.8.2503.) I odpalasz roma

<

Miłej gry życzy niegarający Krzesiuuu

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam. Mam taki problem ze posiadam 165 diaskow ale w AH (Na Aukcjach) nie moge kupic zadnego itemu bo nie mam wystarczajacej ilosci. Wyskakuje okienko i pisze Trwale zablokowane 165. Jak kupic na aukcji za diaxy?

4.jpg

Opublikowano

Jezeli masz diaski z votowania to musisz mieć ich powyżej 400 zeby coś na ah kupic i na stronce tez masz opcję odblokuj diamenty.

Opublikowano

@up

dzieki ;)

Na serwerze fajnie sie gra nie ma lagow. Gracze sa zyczliwi (przynajmniej 2 wystarczylo poprosic i questa bez problemu pomogli zrobic).

Pozdrawiam i goraca polecam :)

4.jpg

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Skoro się meczysz to po co grasz;)?

Gry mają być przyjemnością a nie męczarnią^^

Po za tym, już chyba upadła polska gildia a ludzi sporo nie gra...

Siema Eniu;)


Opublikowano

Skoro się meczysz to pop co grasz;)?

Gry mają być przyjemnością a nie męczarnią^^

Po za tym, już chyba upadła polska gildia a ludzi sporo nie gra...

Gram bo lubię, przyjemność. Ale trochę trudno bić lvlki :D Ale nieważne.

Opublikowano

Skoro się meczysz to po co grasz;)?

Gry mają być przyjemnością a nie męczarnią^^

Po za tym, już chyba upadła polska gildia a ludzi sporo nie gra...

Upadła?Po co pierdolisz o czymś jak nie masz pojęcia?

Da plays :> zqrkgj10

Opublikowano

Upadła?Po co pierdolisz o czymś jak nie masz pojęcia?

Napisał CHYBA, chłopie nie pierdol tylko czytaj.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Mam szybkie pytanie : Jak dostawać 16 diasów za głosowanie??? Jak głosuje na tych 5 stronkach Rom(PVE) to dostaje 10 diasów???

Opublikowano

Na pve dostaje sie 10 diasków za 5 votów 2x5=10 na pvp nie wiem jak jest bo nie gram tam .

A tak poza tym to zachęcam do gry na serwerze. Zbliża się CH V. Zapewne wielu bedzie chciało przetestować nowe klasy. Zapraszam. Oczywiscie jak zwykle miła atmosfera mimo iż bywają spory wśród rodaków ale cóż. Na serwerze o ile mi wiadomo są trzy polskie gildie ( chociaż mogła by być jedna ). To by było na tyle, a po prostu chciałem odświerzyć temat

 

Pozdrawiam Krzesiuuu ( aktualnie Resist )

Opublikowano

witam, mam pytanko. dzisiaj gralem na serverze pve i zauważyłem ze ktos ma juz lvl73 czarnoksieznik. skad mozna wziasc to klase bo przy zakladaniu jej nie ma?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...