Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prezentacja Rom4u - Nowy prywatny serwer RoM'a


sunshuke

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka

Mam problem pobrałem wersje slim oraz patchera.

Zainstalowałem clienta nic nie włączałem i doinstalowałem do niego patchera i na samym początku wyskakuje mi okienko z "Can't download ClientUpdate.zip"

Proszę o pomoc :)

uniaowicimuu7.png
  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Cześć mam problem. Otóż ściągnełem wersję SLIM tam z ich strony. Potem ściągnełem patchera. Zainstalowałem grę potem wkleiłem patchera. Odpalam go i z tego co wyczytałem trzeba dać ścieżkę do folderu z ROM'em. Robię tak ale wyskakuje mi Unknown Error :/

 

EDIT1 : Ok poradziłem sobie :) Wystarczyło uruchomić patchera jako administrator :)

Jeżeli masz jakieś pytanie dotyczące NosTale to pisz na PW lub na GG (823330) chętnie pomogę

:)

 

 

Poszukuję kogoś kto zrobi mi bardzo ładną sygnaturę

:) Tematykę itp. podam jak napiszesz na PW :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ależ tu ucichło. Mimo iż nas w gildii jest dużo to i tak zapraszam, milo się gra, serwer przyjemny, exp spoko, eq z Questów starcza spokojnie na podstawowe insty. Oczywiście sie rozwijamy. Pchniemy sie na szczyty (wolnym krokiem ale zawsze). Zapraszam do wspólnej gry.

Krzesiuuu

Opublikowano

Ależ tu ucichło. Mimo iż nas w gildii jest dużo to i tak zapraszam, milo się gra, serwer przyjemny, exp spoko, eq z Questów starcza spokojnie na podstawowe insty. Oczywiście sie rozwijamy. Pchniemy sie na szczyty (wolnym krokiem ale zawsze). Zapraszam do wspólnej gry.

Krzesiuuu

 

A ludzi na tym serwerze duzo gra ?

 

Kurde probowalem sciagac instalke od nich to idzie mi 60 kilo i bedzie sie sciagac ponad dzien..parodia. Mozna dodac jakies pliki od nich do tej gry od frogstera ? Działa spolszczenie ? Sa tam jakies darmowe montu na wiecej niz 1 dzien..(bo tylko na tyle dni pamietam abym dostal jakiegos konia xD).

Opublikowano

50 osób loguje sie mniejwiecej raz na 24h ( wszyscy polacy) , tylko luncher starczy i rom zgodny z globalem. chyba nic wiecej monta na starcie dostajesz na 30dni potem z malatinki piekielne i sromotne mary na 30 dni

Opublikowano

50 osób loguje sie mniejwiecej raz na 24h ( wszyscy polacy) , tylko luncher starczy i rom zgodny z globalem. chyba nic wiecej monta na starcie dostajesz na 30dni potem z malatinki piekielne i sromotne mary na 30 dni

 

Tylko 50 ? to Ja dziekuje za taki serwer....Gdzie widze osobe raz na 30 minut xD xD xD

 

Jest jakis inny serwer ROM??

Opublikowano

Mówię o osobach w gildii i tylko i wyłącznie gildi ( rusków, niemców i tego co gada po angielsku) jest pełno. Ale oni mnie nie interesują.

Opublikowano

Ok, a powiedz mi jak mam sciagac patch z predkoscia 60kilo ???Gre sciagnalem przez torenty bo zawsze szlo full a patch to juz masakra...

 

Jaka trzeba meic wersje zeby tam zagrac ?

 

Co trzeba sciagnac oprocz tej gry ?? Update zrobic ??

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...