Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pochwal się czyli, wasze wyniki - temat zbiorowy


Vide_Cull_Fide

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 756
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

E-75 i kamikadze ;)

 

 

post-603699-0-72461500-1379517691_thumb.jpg

post-603699-0-20633900-1379517694_thumb.jpg

post-603699-0-55721900-1379517696_thumb.jpg

 

 

IS-3 Top Gun i As ze środkowym działem :P

 

post-603699-0-07982600-1379786773_thumb.jpg

post-603699-0-95484800-1379786774_thumb.jpg

post-603699-0-04002600-1379786777_thumb.jpg

 

 

T-43 chociaż porażka to i tak nie uważam aby było źle :)

 

post-603699-0-59225600-1380549674_thumb.jpg

post-603699-0-69884500-1380549676_thumb.jpg

post-603699-0-22320900-1380549679_thumb.jpg

 

 

KW-1

 

post-603699-0-45495900-1383072000_thumb.jpg

post-603699-0-66478400-1383072002_thumb.jpg

post-603699-0-68407400-1383072004_thumb.jpg

 

 

Tak btw. to ktoś tu jeszcze zagląda? xD

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Wbijam na WoT'a, paczam, a tam japoński 3t. Pytam się taty - Po co kolejną linie robimy, jak ani 1 Xt przy prawie 10 000 bitwach nie mamy...? Jego odpowiedź równa poziomu jego gry - Bo Tak. Wybieram ten czołg i wchodzę do gry. No i takie coś wyszło:

89297244029975561871.jpg

 

 

A tu pomyliłem kv-1 z elc:

 

 

 

66367734652900529544.jpg

 

 

Opublikowano
http://wotreplays.com/site/505154#karelia-mrpolishranger-m10_wolverine

Tu moja dzisiejsza powtóreczka.W opisie na tej stronie link do wszystkich nagród bo nie pokazało wszystkich.

PS.Juri powiedz jak oceniasz ją.

 

Linki wychodzące po za mpc dajemy w Code

 

Top: o0 ku*de jak? A mówili że nie ma chitów do wota... całe życie w błędzie...

Myślałem że to nie jest na x2 ;p jaj nie urywa, ale bitwa całkiem całkiem

Opublikowano

 

Linki wychodzące po za mpc dajemy w Code

 

Top: o0 ku*de jak? A mówili że nie ma chitów do wota... całe życie w błędzie...

Myślałem że to nie jest na x2 ;p jaj nie urywa, ale bitwa całkiem całkiem

Bez x2 nie było by to realne :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...