Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pochwal się czyli, wasze wyniki - temat zbiorowy


Vide_Cull_Fide

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 756
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Akurat 7 fragów mi brakowało do wypełnienia Postanowień Noworocznych xD I jak się okazało to tą drugą misję też wykonałem :D

 

 

post-603699-0-52183000-1390341191_thumb.jpg

post-603699-0-34797300-1390341193_thumb.jpg

post-603699-0-32775100-1390341195_thumb.jpg

 

 

I w sumie ponad 1500 expa bez gwiazdki to też nieźle nie? ;)

 

 

Wiecie co to "bohaterski opór"?

 

post-603699-0-40026000-1390492200_thumb.jpg

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

31497396508254949687.jpg

 

Tyle wygrać :>

 

 

Mam pokazać pierwsze ss'y ? xD

Gdyby nie to, że dałem Ci szanse i grałem bez golda + magazyn to już byś leżał ;d

W pierwszej bitwie Cię rozwaliłem posiadając przy tym 800 hp xD

 

Pierwszy raz przegrałem, bo grałem 2 raz w życiu esla. 1 raz grałem z marvelusem, ale z racji, że jego umiejętności nie dorównują moim pokonałem go bez problemu. Na Ciebie potrzebowałem rozgrzewkę./Juri.

Opublikowano

40145048987139456425.jpg

 

Lovciam ten czołg. 6k przyjętnych, 3k oddanych,

 

38710359756240530111.jpg

 

Braterstwo broni z @Faqir 'em który w tym meczu zdobył specjaliste.

 

46165221200137561697.jpg

 

Pierwszy nowy sniper ;p

 

Miałem jeszcze specjaliste na centurionie, ale nie zrobiłem ss'a ;/ Gdyby nie faqir miałbym 6 fragów.

Opublikowano

Nie ma to jak zarobić xD

 

post-603699-0-26860400-1392417814_thumb.jpg

 

 

Może i nie jest to bitwa z najwyższej półki, ale ja jestem zadowolony jak na walkę z 9 tierami ;)

 

post-603699-0-00918900-1392508816_thumb.jpg

post-603699-0-64444200-1392508819_thumb.jpg

post-603699-0-03545700-1392508827_thumb.jpg

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...