Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pochwal się czyli, wasze wyniki - temat zbiorowy


Vide_Cull_Fide

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 756
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

2 razy wkleiłeś wynik brytyjczyka :P

 

 

#edit

dobra, już poprawiłeś :)

I potem 2 razy z grilla bylo xD ale teraz juz dobrze.

Daj "+" to nic nie boli, a ile pomaga.

Opublikowano

którym zrobić scren shota ?

Wciskasz Print Screen na klawiaturze. Plik ze zdjęciem automatycznie jest tworzony w katalogu Screenshoots.

76561198001815076.png
Opublikowano

shot010ji.jpg

Byłoby lepiej tylko... ZABRAKŁO AMMO *-* i przez to przegrana ;/

32265.png

W grach korzystam z nicków: NieDyskutuj, roofipl

 

Opublikowano

 

Dlaczego ten temat jest odpięty?

 

 

I gdzie as pancerny ja się pytam ?!

 

shot022v.jpg

shot020ap.jpg

shot021n.jpg

 

 

 

 

Też się zastanawiam, kto go odpiął.

 

1300xp to za mało na asa pancernego, nawet bez premki.

76561198001815076.png
Opublikowano

 

 

 

Też się zastanawiam, kto go odpiął.

 

1300xp to za mało na asa pancernego, nawet bez premki.

Na wolverine asa miałem przy 1,1k a na t21 chyba też przy 1,1k, nie wiem o co chodzi :D
Opublikowano

 

Na wolverine asa miałem przy 1,1k a na t21 chyba też przy 1,1k, nie wiem o co chodzi :D

 

 

 

O wiele większe wyniku ludzie na tym czołgu osiągają ;p

76561198001815076.png
Opublikowano

  

 

 

O wiele większe wyniku ludzie na tym czołgu osiągają ;p

To biednie, nie wiem ile dmg musialbym zadac zeby zdobyc tego asa. Pewnie gdybym mial premium to by mi na tej bitwie wszedl.
Opublikowano

To biednie, nie wiem ile dmg musialbym zadac zeby zdobyc tego asa. Pewnie gdybym mial premium to by mi na tej bitwie wszedl.

Konto premium nie ma znaczenia. Medal jest przyznawany na bazie doświadczenia bez bonusu wynikającego z konta premium.

76561198001815076.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...