Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pochwal się czyli, wasze wyniki - temat zbiorowy


Vide_Cull_Fide

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 756
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up

Jak nim grales? Uposledzony med? Czy kampiles?

 

Jak medem. W dodatku trafiła się moja ulubiona mapka : Linia Zygryfa, gzie wszystkich od tyłu można zajeżdżać.

 

Rekord Sheramnem

1.

1365440418-U649038.jpg

 

2.

1365440503-U649038.jpg

 

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Strasznie stare te screeny. Też mam 10 Wolverinem. W tamtych czasach to nie było nic trudnego tylu zabić.

signature.png

 

"Your mother is a nice Lady"

- Said no FPS gamer ever.

Opublikowano

Nie grałeś od początku widzę. ;p Na początku nie było tylu "specjalistów" co teraz ;d.

signature.png

 

"Your mother is a nice Lady"

- Said no FPS gamer ever.

Opublikowano

Wrzucam ss z hellcata żeby pokazać że bez snajpienia można ładnego expa nabić...

Walczyłem praktycznie samo bo prosy z mojego teamu zginęły:

 

shot023o.jpgshot024jf.jpg

 

 

 

2 walka też podobna:

 

shot026kv.jpg

shot027g.jpg

 

Opublikowano

Dude, tylko że snajlpienie to 400m+. Na odległości 200m-400m to wsparcie, a nie podejżewam żebyś grał bliżej, bo to samobójstwo. To czołg wsparcia, a nie pierwszej linii. Ale poza tym niezła bitwa.

Opublikowano

Dude, tylko że snajlpienie to 400m+. Na odległości 200m-400m to wsparcie, a nie podejżewam żebyś grał bliżej, bo to samobójstwo. To czołg wsparcia, a nie pierwszej linii. Ale poza tym niezła bitwa.

 

Nie zaczynaj tematu, bo znowu będzie się srał, jak się tym gra

Już "rozmowa" na ten temat między nami (The pro i ja ) była

 

Co do bitwy, niezła

Ale to jak ci bitwa wejdzie, zależy od tierów, ogarnięcia twojego teamu, i ogarnięcia przeciwnego teamu

 

Możesz być pro i trafić na dobrych graczy

I lamusem, i trafić na słabych, po czym wbija się wielki exp...

 

 

W tej bitwie chyba nawet uszkodzony nie zostałeś? o.O

shoob.png

Opublikowano

 

Nie zaczynaj tematu, bo znowu będzie się srał, jak się tym gra

Już "rozmowa" na ten temat między nami (The pro i ja ) była

 

Co do bitwy, niezła

Ale to jak ci bitwa wejdzie, zależy od tierów, ogarnięcia twojego teamu, i ogarnięcia przeciwnego teamu

 

Możesz być pro i trafić na dobrych graczy

I lamusem, i trafić na słabych, po czym wbija się wielki exp...

 

 

W tej bitwie chyba nawet uszkodzony nie zostałeś? o.O

Której ? W tej pierwszej skończyłem z 17% hp A w 2 chyba 64% Bo trochę dingów od VK bez topowego działa weszło.

Opublikowano

Dude, tylko że snajlpienie to 400m+. Na odległości 200m-400m to wsparcie, a nie podejżewam żebyś grał bliżej, bo to samobójstwo. To czołg wsparcia, a nie pierwszej linii. Ale poza tym niezła bitwa.

Źle to rozumiesz. Wsparcie to wsparcie- pomaganie członkowi / członkom drużyny. Snajping to inaczej kampienie w krzakach, ale reguła nie mówi, że trzeba stać w określonej odległości od celu.

signature.png

 

"Your mother is a nice Lady"

- Said no FPS gamer ever.

Opublikowano

Źle to rozumiesz. Wsparcie to wsparcie- pomaganie członkowi / członkom drużyny. Snajping to inaczej kampienie w krzakach, ale reguła nie mówi, że trzeba stać w określonej odległości od celu.

Teoretycznie grając jakkolwiek pomagasz

Więc według ciebie, każdy czołg jest czołgiem wsparcia

 

Snajping to siedzenie w jakiejś nie małej odległości

 

 

 

 

Której ? W tej pierwszej skończyłem z 17% hp A w 2 chyba 64% Bo trochę dingów od VK bez topowego działa weszło.

Nie zapłaciłeś za naprawę i ammo (ale ammo mogłeś mieć w magazynie) dlatego tak się zastanawiałem

shoob.png

Opublikowano

Teoretycznie grając jakkolwiek pomagasz

Więc według ciebie, każdy czołg jest czołgiem wsparcia

 

Snajping to siedzenie w jakiejś nie małej odległości

 

 

 

 

Nie zapłaciłeś za naprawę i ammo (ale ammo mogłeś mieć w magazynie) dlatego tak się zastanawiałem

Są czołgi które nadają się do wsparcia, inne - nie, ale czy gdy pomagasz komuś to to nie jest wsparcie? Snajping można podciągnąć pod kampienie w krzakach, ale to tylko moja opinia.

signature.png

 

"Your mother is a nice Lady"

- Said no FPS gamer ever.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...