Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pochwal się czyli, wasze wyniki - temat zbiorowy


Vide_Cull_Fide

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uwaga! Pragnę zauważyć, że walka w końcu mimo wszystko przegrana!

 

 

shot_004.jpg

 

fejk, na ss dostałeś 2k expa. Twój najlepszy wynik z profilu to 1021 na VK3001P. Na grillu masz najwięcej 849.

76561198001815076.png
  • Odpowiedzi 756
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Up

ktoś nie zrozumiał sensu tematu?

 

No raczej ty, bo to nie twój wynik. Twoja drużyna dobrze zagrała, nie ty.

A żeby nie było że robie ot to moje 2 dobre bitwy t21:

shot011ll.jpg

shot008nm.jpg

Opublikowano

@up

 

Ile zadałeś dmg w pierwszej bitwie?

Nie pamiętam zbytnio, wiem że tygrysowi z 50-60% hp zjechałem i mi sie moi zlecieli i go dobilił a amxowi z 400, arta cała chyba a tego tdka to komuś ukradłem i chyba 200hp. Chyba z 1,5k.

Opublikowano

Nie wiem jak zrobić ss wocie jak ktos chce to mógłby mi na pw napisać

Ale z tych najlepszych to zab iłem 4 wespa i przeżyłemprzeżyłem

Zalatwpiłem 3 i przeżyłem z 3raży różnymi czołgami

Wiem że to nie są imponujące wyniki ale dopiero zaczynam

Opublikowano

Nie wiem jak zrobić ss wocie jak ktos chce to mógłby mi na pw napisać

Ale z tych najlepszych to zab iłem 4 wespa i przeżyłemprzeżyłem

Zalatwpiłem 3 i przeżyłem z 3raży różnymi czołgami

Wiem że to nie są imponujące wyniki ale dopiero zaczynam

Po polsku napisz, ssy robisz printscreenem

Opublikowano

ThePro ss dajemy w spoilerach!

 

 

Nie wiem jak zrobić ss wocie jak ktos chce to mógłby mi na pw napisać
Ale z tych najlepszych to zab iłem 4 wespa i przeżyłemprzeżyłem
Zalatwpiłem 3 i przeżyłem z 3raży różnymi czołgami
Wiem że to nie są imponujące wyniki ale dopiero zaczynam

Podczas gry klikasz przycisk Print Screen.

SS zapisaną są w folderze:screenshots w lokalizacji której zapisałeś grę.

Opublikowano

Pierwszy meczyk ;) Z 5x Dośw + premium. Jeśli zdjęcie nie będzie w sygnaturze to sorry ale coś źle zrobiłem.

 

post-269718-0-23361200-1361734569_thumb.jpg

 

@Edit jednak źle zrobiłem ehh...

Jak by co dopiero zaczynam na poważnie z World of Tanks ;) Na poważnie gram 1 tydzień.

Opublikowano

Czwarta dziesiątka, jeszcze tylko 40k na GwTigerze i po którymś patchu wpadnie piąta :)

 

1361885307-U7770.jpg

 

 

 

Purchased:
'T-62A' successfully purchased. You have spent credits: 6 100 000.

76561198001815076.png
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...