Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Zbiór graczy World Of Tanks


Diosminex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:RaptownyPL

Historia:Gdzieś zobaczyłem reklame tej gry potem wszedłem za "YouTube" i oglądałem różne gameplay w tą gre i spodobało mi się i gram.Gralem z duzymi przerwami bo mialem problemy ze sprzętem.Aktualnie mam T-34

  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: bradrocks

 

Zacząłem grać jak usłyszałem że mój brat za granicą w nią gra. :D

Aktulanie najbardziej ide w drzewo ZSRR mam już IS-3 i na nim 115 tys expa :D

Mój garaż wygląda tak: IS-3 AMX-105 AM ELX AMX AMX 12 t M3 LEE i T-50 :D

Opublikowano

Nick: FazusCommando

 

Pewnego dnia kolega mnie namówił :D

Aktulanie najbardziej ide w drzewo ZSRR mam już KW-1

Mój garaż wygląda tak: AMX 12t KW-1 i SU-26 (bo nie mam czasu na grę)

Opublikowano

Nick : Baxtix

 

 

 

Kuzyn opowiadał mi o tej grze , lecz myślałem że to jakieś gówno z brzydką grafiką. Lecz jak pokazał mi jedną bitwę zadziwiła mnie grafika a wiec pobrałem i gram. :)

Teraz mam z każdej nacji czołg 5 Tieru :D I właśnie idę w działa samobieżne :)

Opublikowano

Nick: Nevhir

 

Historia:

 

Koledzy z klasy namawiali mnie zebym w to gral myslalem ze slaba gra ale do kolegi jak poszedlem pokazal mi gre tiery i grafika (jak up). Gram amerykanskimi czolgami ide w srednie : )

imper.png
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nick : ConnorPL(bodajże).

 

Historia : Widziałem reklame na MPC na górze stronki więc luknąłem, a to, że ściągam prawie wszystkie gry Online to już.

Aktualnie gram w to sporadycznie, czasem raz na tydzień ;).

91041133664860587265.png
Created by

Opublikowano

Nick: danio105

 

Historia: Przez reklame na necie zaczolem grac i jakos zostalem ^^ . Rozwijam drzewko niemieckie i ide w ruskie KW i IS-y :)

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick : Shaqios

Klan : Polska Kawaleria Pancerna [PKP]

Garaz : E-100 , T110E4,M103,T-8(prototyp),Lowe

PS. poszukujemy ludzi do klanu :)

sig2@502369358-Shaqios@eu@2@1@11111100001000@0100100001000@11101@-1@14.png
Opublikowano

Nick:DragonMati

Czołgi w garażu: IS,Lowe,Hummel,AMX 40,Hetzer,SU-76

Założyłem konto w grudniu 2011,jednak wbiłem 2 tier i odechciało mi się grać :D Od połowy maja 2012 wróciłem do gry i wbiłem 7/6/5 tiery.

Wiem,że gdybym więcej czasu poświęcał na grę,wbiłbym już ten X tier,ale gram dla funu ;]

1377199031-U370188.png


By Valky



Jeśli już wypowiedziałem się w temacie,a ty chcesz mnie o coś zapytać to CYTUJ MOJE POSTY.

Opublikowano

Nick: Legendarrny

 

W garażu:

T-150 (cieżki rosyjski czołg 6 tieru i mój faworyt- DLA TEGO CZOŁGU NIEMA RZECZY "NIEMOŻLIWYCH") - ELITARNY!

KW-3 (cieżki rosyjski czołg 7 tieru)

T18 (amerykański niszczyciel czołgów 2 tieru i mój faworyt nr.2 - CZYMŚ TRZEBA ZARABIAĆ, a to idealny czołg NO PREMIUM!!!) - ELITARNY!

 

 

Jedno jest przejebane w rosyjskich czołgach, kupujesz nowy i zesrać się można z ich silnikem (pod górke 3km/h :/ )

 

Należe do klanu PPP (jego nazwa na forum to PPPP)[PPP- Pancerny Pluton Powstańczy][PPPP- Polski Pancerny Pluton Powstańczy]

 

Konto założone: 6 Lipiec 2012r.

 

 

 

JAK BY MNIE KTOŚ SPODKAŁ PISAĆ ŚMIAŁO XDDD

– Czas wykazać się męstwem!

– No nie ... znowu?

 

image.jpg

Opublikowano

Nick:TankPolski

Co mam w garażu:

PzIII/IV-mój ulubiony med

KW-1-po 80 bitwach stwierdzam fakt że to dobry czołg

KW-1S-Rozwijam tą drogę.

T-25-Do kasy.

Doświadczenie: W wota gram od lutego tego roku.

Opublikowano

Nick w grze : Bychu989

Historia:Gram od czerwca ubiegłego roku .

W grarażu: M103 , kw-1 , kw-2 , Easy 8 , Sherman , T25/2 , BT-7 , Renault UE.

W planach : T110E5 , grać dalej w drzewku niemieckim [ skończyłem na Tiger II ]

Info : Każde drzewko praktycznie mam do IV tieru , nie lubię grać artą , wyjątkiem Jest Priest

Kontakt : GG :44639792

Chętnie pogram ;)

" Tam , gdzie kończy się dyplomacja, zaczyna się wojna . " - Polivios Dimitrakopulos

 

Jeśli pomogłem kliknij

 

" Lubię to ! "

Opublikowano

Ostry0407 ---> W garazu Grille, Jagódka, Su-100, Tiger 2, KW-1, w gre gram od 2011, ale przerwy miałem... Ogólnie zacząłem to grać z kolegą ze steama ale już nie gramy, bo on cos nieaktywny

ach_96055.png

 

 

 

"Gram w LoLa bo nie działa mi DotA 2" - Mrostry0407

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

najsik97

drugi nick bd miał podobny *wyedytuje post*

Zacząłem grać od 6'ściu h. Zajebista gra :)

Gdyby ktoś nauczył Mnie w tą grę grać było by bosko :D

GG w Moim profilu *By nie było spamu*

naajsik.png

Opublikowano

DawidBedziePro

Gram dziennie po kilka godzin. W garażu obecnie znajduje się: GW Panterka, T29, IS 3, Jagódka... Planuję kupić VK3001 oraz jakiegoś scouta...

 

Jeżeli jest ktoś kto ma podobne czołgi a chciałby pograć razem w plutonie to zapraszam.

Opublikowano

Nick:VjHoomiQ

Garaż:

Kw-1 [E] -ok 300bitew

T-150 [E]-ok 200bitee

KW-1S [E]-112bitew

T-50 [30k do t-50/2] -89 bitew

M2 LT [E] - 200bitew <3

TD Francuz Premium [Nazwy nie pamietam ^^]

Zbadane :)

KW-3

IS

STUGIII

HUMMEL

VK2801

VK3601H

T1 HT

~~~~~~

~Łącznie 1900+ bitew

~Rozwijam najbardziej drzewko rosyjskie lecz reszta nie pozostaje w tyle ^^

~Planowalem stworzyć KLAN lecz pozycja LIDERA mnie troszke przerasta (BTW. szukam klanu)

~16 miejsc w garażu lecz tylko 6-8 zajetych (czekam na promocje)

~Poźniej dodam ss drzewek oraz statystyk ^^

<edit>

~Wszystkie drzewka mam rozwiniete min 4tier oprocz arty za ktorymi nie przepadam <3

Opublikowano

Nick:V1kToR14

 

Rozbudowuje czołgi rosyjskie i niemieckie. Teraz zbieram na czołg PzIV i SU-85. Potrzebne mi one do zarobków kredytów.

 

Zapraszajcie mnie do znajomych na WOT.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...