Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Zbiór graczy World Of Tanks


Diosminex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema wszystkim..

 

Jako ze tyle osob glosowalo na ta gre, i aby dzial powstal.. To postanowilem zrobic spis osob grajacych w ta gre.

Zobaczymy ile tak na prawde osob zaczelo grac i jak to sie stalo.. A o co dokladnie chodzi?

 

Wpisujemy jakiego nicku uzywamy w grze i historie jak zaczelismy w to grac, mozemy rowniez

wymieniac sie doswiadczeniami i poradami.

 

Pozdrawiam :)

OndteAw.png


  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Gernomon

 

Grałem w gierkę od bety lecz bez wielkich wyczynów nie miałem żadnych dziesiątek max doszedłem do tieru 5 był to KW to było w becie

po becie oczywiście wszystkie konta zresetowane ;)

Troszkę przestałem grać ale wróciłem, poszedłem czołgami szwabów doszedłem do 3 tieru czyli słabo więc chciałem wrócić do mojego początku czyli ruskich czołgów

no i znowu mam KW oczywiście mam jeszcze artylerie w garażu tieru 3 też ruska :)

No i teraz przy KW sobie posiedzę bo chce zrobić artylerię z KW tieru chyba 5 albo 6

Przy mojej prędkości to kilka miesięcy grania :) bo gram w tą grę dla relaksu

1375207970-U250359.png


Legenda
Opublikowano

Będę grał pod nickiem plvo.

 

Historia o.O Ja zacząłem to dopiero pobierać :P

 

Kontakt.

GG-32696521

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Opublikowano

xenex

 

Historia:

 

Zaczełem grać na serwerach US, myśląc że gram na EU - rozwijam cały czas rosyjskie czolgi |

Całkiem niedawno zaczełem grać na serwerach EU więc możecie mnie spotkać czasem na BT-2

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano

Witam.

 

 

 

 

Gram osobiście w Wot grałem na beta ale i i tez po Beta obecnie

 

 

 

 

Mozecie mnie spotkac pod nickiem GoodPalu albo Extreme1212

 

Co posiadam wiec tak

 

GoodPalu -KW Grill IS-3 IS-4 (Elitarny) IS-7 Strug III T1H Lowe Type 59

 

Extreme1212 T-30 i Zlewa na tym ide teraz w TD czyli T95 :)

 

 

 

 

Co do gry :

 

Jesli masz dopiero 4-6 tier to można jechać bez premium ale wyżej to już lipa bez premki nie ma co grac nawet zlew na siebie nie zarabia T-30 tylko na Klanowi a IS-4 tak na normalna gre

Wiem kto jest swój, a kto zwykły pedał
Intel Xeon E5 1650 v2 16GB Ram 1 TB SSD 2x D500 3GB

 

Opublikowano

Nick:PatbolPL

 

No ja grałem od Bety głównie rozwijałem drzewko ZSRR doczekałem się IS7 :D

sygna7.jpg

Gram w :
-
League of Legends


Opublikowano

Nick: Slayer16

 

Dopiero zaczynam, instaluje się.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Nick: Manderigon_Back

 

to co @up

 

Sorry za mały offtop ale dlaczego ty piszesz tutki skoro dopiero grę instalujesz?

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano

Nick : Yaine

Dopiero teraz zobaczyłem ten dział i mi się podbiera ^^ .

Mam nadzieję , że warto.

 

PS : Jeśli ktoś z Was zajął nicki : Yamato, Yami , Baksiu to niech się wstydzi . ;]

poniewieramy się czlowieku                      

Opublikowano

Operations

 

 

Ja w walki długie nie angażuje się, Drzewka wszystkie rozwijam, najlepszy mój czołg to T34-85

mca.png

 

 

 

Nie mam co robić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

operations.png

 

mpcforum.pl!!!

18706.png

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

Siemka!

 

Ja nicku jeszcze nie mam, i nie gram :<

WoT dopiero 5% więc sobie poczekam.

 

 

Dawniej grałem na becie (chyba xD ) latałem jak się chciało(a właściwie ledwo się wlokłem) nie wiedziałem co robić :D

Potem nowy system i po gierce, i poszła w zapomnienie.

Teraz wracam :D

Opublikowano

Nick:Krystianmeteo

Gram od close bety.

Na razie idę w T-95,IS-3,Tigera I,Hummela i S-51.

Mam na razie Sluggera,IS,PZ 3,Wespe,KW.

Z KW idę na S-51

Opublikowano

Nick: oban19

 

Historia:

Przygodę z WoT zacząłem tak gdzieś w 1/4 bety. Dokładnie nie pamiętam. Osiągnięcia z bety: IS-7, Ferdinand, Hummel czyli opanowałem każdą klasę. Przestałem grać po wipe

Nie tak dawno postanowiłem wrócić do gry. Aktualnie mam w garażu: KW-1S,Loltraktor(tak dla zabawy, kocham rozwalać nobków :D.

Miałem jeszcze SU-5, SU-85B i inne. Wszystko posprzedawałem, bo za coś trzeba kupić KW :D

1335991896-U274919.png

|ExModerator World of Tanks|

Opublikowano

 

Co do gry :

 

Jesli masz dopiero 4-6 tier to można jechać bez premium ale wyżej to już lipa bez premki nie ma co grac nawet zlew na siebie nie zarabia T-30 tylko na Klanowi a IS-4 tak na normalna gre

 

 

 

Hahahaha jaka bzdura, właśnie zbieram kredyty na Mausa i nigdy premium nie miałem. Wystarczy umieć grać.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie spamuj, to nie temat na zadawanie idiotycznych pytan, tylko na przedstawienie sie. Zaraz przez ciebie wylapie warna bo sie w modka bawie i cie pouczam, a to

tylko przez to ze panuje tu chaos, nielad i brak porzadku.

 

Pozdrawiam kazdego gracza i nowych ktorzy zaczna grac, i zapraszam do dalszego przedstawiania :)

OndteAw.png


Opublikowano

My nick is: Bartman

 

Historia:

To byl jasny dzien taj jak wszystkie :D wiec tak weszlem wtedy do osiedlowej kafejki internetowej patrze a tam

wszystkie kopmy zajete i kazdy w wota gra wiec po kilku dniach

tez zaczolem grac i rozbudowywalem czolgi ruskie (ZSRR) mam po czterech dniach a-20 jutro t-34 czy jakos tak

napewno po tym co mam teraz . :D

1314603192-U332270.jpeg
Opublikowano

Nick : Esar

 

Historia:

 

Zacząłem grać już po soft wipie na closed becie, tato mnie zachęcił :D

 

Osiągniecia są niewielkie na becie doszedłem do Pzkpfw Tiger VI , Leopard i KW.

 

Teraz aktualnie mam T-28 (Idę do IS może IS-3) , AT-1 (Nie śmiem go sprzedać fajnie się nawala w noobków :D Ale idę do SU-152 może ISU-152 ) BT-2 (Tutaj T-44 może T-54) T1 Cunningham ( Tutaj z kolegą do cięzkich czołgów) ;)

esar.png
Opublikowano

Xavart . Pobierając plik na megaupload kliknąłem przez przypadek w reklamę World of Tanks i tak zacząłem grać xD

|exKidMod Inne MMO|GoldMember|exModder Team|exMMT

Bywalec
Opublikowano

Mój nick to oo7. Gram w WoT od początku closed beta.

 

Obecnie rozwijam każde drzewko. Moje najsilniejsze czołgi to t28, su 85 i panzer III/IV.

Jeżeli pomogłem, naciśnij "Lubię to".

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...