Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mentor - chcesz nim zostać? Do dzieła!


dudsonowa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pomagać w jakimś określonym dziale, czy mogę w moich ulubionych? :P

pomusz mi na footballtiem chcem miec sygnaturke real madryd

  • Odpowiedzi 212
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A na co będziecie tu patrzyć ? Na poziom reputacji ? Czyli tacy kapryśni jak ja co wolą minusy mogą sobie już pomarzyć o tej randze ?

Ale tak ogólnie to fajny pomysł tylko sporo osób nie zostanie zauważona :( Mogli byście zrobić coś takiego że koło +/- jakieś nowe vote (głosowanie) na mentora.

I potem byście wyłonili z 3 naj. z topki :D

1329228482-U118767.png

Opublikowano

Moim zdaniem, powinni wprowadzić coś takiego: Jeżeli klikasz + w danym poście to wyświetla Ci się takie małe okienko i tam wpisujesz dlaczego. Potem będzie wiadomo, komu pomógł, a kto się bawił -.

y5r5.png

Opublikowano

@up

 

97% będzie wpisywało "shuzahdashdushdusa" zamiast normalnej wiadomości, więc po co to?

No tak ale gdyby wprowadzić warna za to ?

Aczkolwiek nie wiem czy jest taki plugin.

Opublikowano

No tak ale gdyby wprowadzić warna za to ?

Aczkolwiek nie wiem czy jest taki plugin.

to nikomu nie bedzie chciało się plusować ...

Opublikowano
Tak są modzi, którzy nie chętnie lubią rozmawiać z userami (bez urazy)

A Mentor wytłumaczył by ci błąd za jaki dostałeś wybrany % lub zamknięcie tematu..

Mod napisze:

"Spam.Close"

 

A Mentor wytłumaczy:

"Pisanie ciągle tego samego, nie jest dobrym pomyslem.Wystarczy, że napiszesz raz, a napewno ktoś przeczyta."

(to tylko taki przykład)

Bardzo ciekawe... Kto tak robi? Ja czegos takiego nie widzialem

;)

Opublikowano

Moderator jest od tego, żeby zamykac tematy spamerskie, o złej nazwie itp. 60 % nie wie co to regulamin, a potem wielkie pretensje do moda.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...