Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję/Zostanę Administratorem, Moderatorem, Budowniczym Serwera


wnS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ZOSTANĘ ADMINEM

1.Nick:tipooss153

2.Wiek:14

3.Doświadczenie:1 rok bukkit

4.Staż w minecraft:1,5 roku

5.Kontakt:gg 12481835

Click, Click, ENTER!55b3126e698d171323b465f030105efc.jpg

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1. Wiek - MINIMUM 16

2. Wymagana znajomość komend: kiwiadmin, whitelist

3. Staż z serwerami MC- minimum 3 miesiące

4. Posiadanie TS3 oraz mikrofonu WYMAGANE

5. Czy byłeś już moderatorem/administratorem jakiegoś serwera?

6. Na jak wielu serwerach grałeś?

7. Mod upoważniony jest do WL, banów/kicków, jaila, vanish, tp, god, f bypass.

 

Info, Serwer jest na frakcje potrzeba osób do pilnowania graczy (grasz, czytasz chat, czasem na vanishu kontrolujesz co robia co maja w chestach) tj informowanie mnie o bugach itp, jest DZIAŁAJĄCY bloker Xraya i anti PVP-cheat.

Planowany jest bardzo szeroki dalszy rozwój serwera, oraz stworzenia sieci kilku serwerów.

 

A potrzebuje ludzi do ogarniania bo sam jestem w maturalnej klasie i nie bardzo mam czas na grę, głównie zajmuje się stroną techniczną.

 

 

Kontakt bezpośrednio na serwerze, jego forum, jego TS (to samo ip) IP: 94.23.88.171

 

Lub gg: 31521736

Opublikowano

1.Nick:Gabro

2.Wiek: 15 Lat

3.Doświadczenie: Ogrome

4.Staż w minecraft: Od Premiery

5.Kontakt:Skype: gabriel8304 lub pw

Mój Komputer:

Procesor: Intel Core i5-7600k, COOLER: NOCTUA NH-U12S, Płyta Główna: ASUS PRIME Z270-A, Karta Graficzna: MSI NVIDIA GEFORCE GTX 1070 GAMING X, RAM : 2X8GB CORSAIR VENGEANCE 3000MHZ DDR4, ZASILACZ: EVGA SUPERNOVA 650W G3 FULLY MODULAR, OBUDOWA: COOLERMASTER MASTERBOX LITE 5, DYSKI: SSD 120GB, HDD 2TB

 

 

Opublikowano

1.Nick: barti978

2.Wiek: 13

3.Doświadczenie: Znam komendy m. in. pogoda, cuboid, wyrownanie terenu, itp.

4.Staż w minecraft: Gram w minecrafta od zeszlego wrzesnia czyli okolo roku.

5.Kontakt: Skype: barti978 jakby co bartek wojciechowski

Opublikowano

Cześć!!

 

Chciałbym was zaprosić do zgłaszania się do ekipy na Moderatorów i Administratorów serwera.

Serwer powstaje i potzebujemy ekipy do pomocy przy powstawaniu serwera i w trakcie jego istnienia.

Każdy zostanie sprawdzony przez nas w terenie;)

 

Jesteś chętny?? pisz w komentarzach podanie. Lub na GG:18795300

 

Wzór:

 

Wiek:

Ile grasz w minecrafta?:

Na ilu serwerach byłeś adminem/modem?:

Czy miałeś własny serwer?:

Jeśli tak to ile?:

Na jaka posadę kandydujesz?:

Opublikowano

Cześć!!

 

Chciałbym was zaprosić do zgłaszania się do ekipy na Moderatorów i Administratorów serwera.

Serwer powstaje i potzebujemy ekipy do pomocy przy powstawaniu serwera i w trakcie jego istnienia.

Każdy zostanie sprawdzony przez nas w terenie;)

 

Jesteś chętny?? pisz w komentarzach podanie. Lub na GG:18795300

 

Wzór:

 

Wiek:

Ile grasz w minecrafta?:

Na ilu serwerach byłeś adminem/modem?:

Czy miałeś własny serwer?:

Jeśli tak to ile?:

Na jaka posadę kandydujesz?:

 

Wiek:15

Ile grasz w minecrafta?: od 1.2 beta

Na ilu serwerach byłeś adminem/modem?: 5

Czy miałeś własny serwer?:tak

Jeśli tak to ile?:dedyk

Na jaka posadę kandydujesz?:admin/ global mod.

 

Jeżeli to dedyk jestem chętny

 

Znam world edit, spolszczam pluginy, i te podstawowe komendy też znam

nick: CzikeN ,kontakt pw lub skype: czikenoses

13301204_12_30.png

 

lubie +

Opublikowano

Cześć!!

 

Chciałbym was zaprosić do zgłaszania się do ekipy na Moderatorów i Administratorów serwera.

Serwer powstaje i potzebujemy ekipy do pomocy przy powstawaniu serwera i w trakcie jego istnienia.

Każdy zostanie sprawdzony przez nas w terenie;)

 

Jesteś chętny?? pisz w komentarzach podanie. Lub na GG:18795300

 

Wzór:

 

Wiek:

Ile grasz w minecrafta?:

Na ilu serwerach byłeś adminem/modem?:

Czy miałeś własny serwer?:

Jeśli tak to ile?:

Na jaka posadę kandydujesz?:

 

Nie Polecam Go to jakiś .......

On się mnie Pyta

Jak zrobić cuboid pfff

Napisałem Po zaznaczeniu żeby nie przedłużać /region define Mr MrNiko Taki przykład

a On już Dostaje jakiegoś ......

I pisze NIE NIE

Potem napisałem mu że mi szkoda jest jego

A on Zbulwersowawszy Dał MI bana

wiesz szkoda mi twojej matki ---- To był powód

To samo mówi za siebie że to jakieś dziecko....

6.jpg

"Ucieczka może być czasem dowodem wielkiej odwagi.

Romuald Cabaj "

 

Kliknij To nic nie kosztuje

http://pajacyk.pl/

Opublikowano

Poszukuje Administratorow

 

1. Wiek:12+

2. Obycie z komendami: Dosyc spore

3. Dlaczego ty: Poszukuje kogos kto: Zna sie na grafice, na projektach budowli, na bukkicie, na pluginach.

4. Staż z minecraftem: minimum 3 miesiace

5. Staż z serwerami: minimum 2 miesiace

6. Czy byłeś już moderatorem/administratorem jakiegoś serwera: Bez znaczenia

7. Na ilu serwerach grałeś: minimum 2

 

Podania prosze pisac na numer GG: 24604363

Opublikowano

Nick: Aqosander

Wiek: 14 lat

Staż: 1,5 roku

Doświadczenie: Ogromne w grze i budowaniu, ogarniam podstawowe komendy Admina. Szybko ogarnę resztę.

Kontakt:

-Gadu-Gadu nr: 38045320

-Hamachi: DolaczeDoEkipy hasło: 123

-Jeżeli innego sposobu na kontakt nikt niema to (ewentualnie) PW na forum.

 

Dołącze do ekipy na prywatnym serwerze (najlepiej Dedykowany) może być Hamachi.

 

Opublikowano

Szukam moda:

 

Wiek: minium 15 lat (mutacja ma być)

Znajomość konfiguracji serwerów minecraft, nie chce jakiś zielonych czubów którym bede musiał cos tłumaczyc

on ma mi pomagać, a nie uczyc sie odemnie

 

 

Szukam na prawde ogarnietej osoby i niech tylko takie piszą !!

 

GG: 11377031

 

 

Moj serwer

 

b_350x20_C308DFD-004894-FFFFFF-111111.png

Oglądasz seriale typu: The Flash, Arrow, Daredevil, The Walking Dead? Jeśli tak, to zapraszam na mój kanał YouTube

Uczeń
Opublikowano

Chce Zostać Administratoerm serwera

1.Nick: Rafaelito

2.Wiek: 15

3.Doświadczenie: nie umie określić. Sądze że dobre

4.Staż w minecraft: rok gram w minecraft

5.Kontakt: gg: 13358915

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Cześć!!

 

Chciałbym was zaprosić do zgłaszania się do ekipy na Moderatorów i Administratorów serwera.

Serwer powstaje i potzebujemy ekipy do pomocy przy powstawaniu serwera i w trakcie jego istnienia.

Każdy zostanie sprawdzony przez nas w terenie;)

 

Jesteś chętny?? pisz w komentarzach podanie. Lub na GG:18795300

 

Wzór:

 

Wiek:

Ile grasz w minecrafta?:

Na ilu serwerach byłeś adminem/modem?:

Czy miałeś własny serwer?:

Jeśli tak to ile?:

Na jaka posadę kandydujesz?:

 

 

Wiek:14

Ile grasz w minecrafta?: od czasów alphy

Na ilu serwerach byłeś adminem/modem?: Na około 3

Czy miałeś własny serwer?: Tak

Jeśli tak to ile?: Najdłuższy istiał 6 miesięcy

Na jaka posadę kandydujesz?: Moderator

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Witam.

Wiek 17 lat.

Doświadczenie: Ileś tam miechów już jest.

Oferuje postawienie strony na jakimś porządnym serwerze(dedyk).

gg 9332277

Sklepy sms do serwerów mc, launchery non-premium i premium, własne klienty do gry z "kostomizowanym" menu, aplikacje statystyk serwera na androida.

Pisz śmiało na priw co potrzebujesz. Odezwę się jak tylko przeczytam wiadomość.

Opublikowano

Nick: ReQ

Wiek: 14 lat

Staż: okolo 1roku:P

Doświadczenie: Gram w miencraft od wersji 1.2 alpha znam WorldGuard(Cuboid) i Worldedit komendy znam 10000% nie mam problemow jestem mily i doswiadczony

Kontakt:

-Gadu-Gadu nr: 7141599

-Jeżeli innego sposobu na kontakt nikt niema to (ewentualnie) PW na forum.

 

Dołącze do ekipy na prywatnym serwerze (najlepiej Dedykowany) może być No-Hamachi

Opublikowano

Zostane adminem

1.Nick:mentor

2.Wiek:13

3.Doświadczenie:Byłem adminem na 2 serwerach uwielbiam robić hotele,miasta i różne budynki.Wiem jak dawać cuby znam komendy i wiem jak sie prostuje teren itp

4.Staż w minecraft:Od wersji 1.3

5.Kontakt:Na pw

Jak pomogłem licze na Lajka!!!
Opublikowano

Poszukuje człowieka, który będzie umiał zrobić forum minecraft.

 

Wymagania .

 

- Umieć wgrać styl na xaa.pl

 

- zrobić ładny wygląd .

 

Nagroda ?

 

Admin na dedykowanym serverze..

 

Info GG 9457505

Opublikowano

1. Wiek:14 (w styczniu 15)

2. Obycie z komendami: w 97%

3. Dlaczego ty: Jestem uczciwym, doswiadczonym graczem w minecraft

4. Staż z minecraftem: gdzies tak od Alphy 1.2.2

5. Staż z serwerami: od Alphy 1.2.6

6. Czy byłeś już moderatorem/administratorem jakiegoś serwera: Tak mialem admina na 3 serwerach mialem wlasny serwer dedykowany rozpadl sie bo hacker niszczyl mape

7. Na ilu serwerach grałeś: uj sporo chyba na 30

 

kontakt GG 35927764

Opublikowano

Chciałbym zostać Modem lub Adminem serwera najlepiej dedykowanego.

 

1. Wiek: 16

2. Obycie z komendami: LWC,Iconomy,permission ,Worldedit,WorldGuard itp

3. Dlaczego ty: Jestem dojrzały jak na swój wiek,mam normalny głos po mutacji,jestem opanowany,spokojny i cierpliwy,mam TS3,Vt,i Skype tak więc jestem kontaktową osobą.

4. Staż z minecraftem: Nie mogę dokładnie określić,gram od wersji 1.2_0.2 tak więc w miarę długo

5. Mikro: Posiadam

6. Czy byłeś już moderatorem jakiegoś serwera: Tak byłem modem jak i adminem na paru dedykach i na hamachi

Kontkakt : skype: cudakxd gg: 6342002

Opublikowano

Zostanę Administratorem ,Moderatorem lub KidModeratorem na jakimś serwerze. Najlepiej jakby był to serwer Dedykowany z dobrą maszyną.

 

1.Nick: MrSpritex1

2.Wiek: 13 ale jestem ogarnięty.

3.Doświadczenie: Raczej dobre .

4.Znajomość komend: 9.5/10

5.Staż w minecraft: Gram od kwietnia.

6.Kontakt: GG: 28256326

7.Ortografia: 10/10

8.Premium: Mam

 

Jak ktoś chce pogadać na TS3 to pisać ale nie śmiejcie się z mojego głosu, nie jestem po mutacji.

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...